Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Бериславі створено Федерацію футболу Криму
Сьогодні в Бериславі створено Федерацію футболу Криму. На установчій конференції були присутні віце-президент ФФУ, голова Херсонської ОДА, заступник голови Херсонської обласної ради В. Булюк, депутати обласної ради Ігор Йосипенко, та Олександр Синенко, керівництво Бериславського району, представники Федерації футболу Херсонщини та інші.

Президентом федерації обрано народного депутата України С. Куніцина, віце-президентами - нардепа Білоцерковця та представника фан-руху ФК «Таврія», якому заборонений в’їзд до Криму. Також був затверджений виконком Федерації.

У своєму виступі Сергій Куніцин повідомив, що прийнято рішення щодо виступів футбольної команди «Таврія» (Сімферопіль). Вона розпочне свій виступ зі стадії аматорських команд. Базою клубу буде місто Берислав.

Фото ТУТ
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 августа 2016   ::  Посмотрели: 1035  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн