Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині пройшов другий модуль програми для керівників місцевих органів виконавчої влади
Школою вищого корпусу державної служби при Головному управлінні державної служби України продовжується реалізація програми для керівників місцевих органів виконавчої влади у Херсонській області (далі – Програма).

Другий з шести модулів програми на тему: «Залучення додаткових ресурсів для розвитку регіону» відбувся 26 листопада 2010 року за участю заступників голови Херсонської обласної державної адміністрації та голів районних державних адміністрацій у Херсонській області.

Під час проведення модуля «Залучення додаткових ресурсів для розвитку регіону» учасники розглянули питання залучення прямих іноземних інвестицій, ознайомилися з основами проектного менеджменту, навчилися використовувати такий ресурс як міжнародна технічна допомога. В умовах обмеженості бюджетних та інших фінансових ресурсів у країні саме внутрішній потенціал регіонів слід вважати головним ресурсом їхнього розвитку.

Отримати нові знання та навики учасникам модуля допомагав тренер Анатолій Соловйов – головний радник з питань стратегічного планування та економічного розвитку проекту „Місцеві інвестиції та національна конкурентоспроможність”, Chemonics International Inc., досвідчений викладач та тренер.

До кінця 2010 року заплановано проведення ще одного модуля Програми на тему «Комунікації», який проведе 03-04 грудня 2010 року Євген Глібовицький, керуючий партнер компанії зі стратегічних комунікацій та комунікацій змін pro.mova, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи.

Довідково: навчальна програма для керівників місцевих органів виконавчої влади спрямована на розвиток та вдосконалення ключових управлінських та лідерських компетенцій і реалізується Школою вищого корпусу державної служби при Головному управлінні державної служби України. Розвиток лідерів - керівників усіх рівнів на державній службі є одним з ключових аспектів модернізації державної служби України та приведення її у відповідність з принципами та стандартами Європейського Союзу.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 ноября 2010   ::  Посмотрели: 1889  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама