Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+30 серпня відбулася серпнева конференція педагогів м. Херсона
Напередодні нового навчального року 282 вчителя міста зібралися на традиційну серпневу конференцію.

Серед почесних гостей були присутні заступник міського голови Сергій Черевко, депутати Херсонської міської ради Зоя Бережна та Світлана Корнилова, професор кафедри педагогіки початкової освіти, декан факультету дошкільної та початкової освіти Херсонського державного університету, доктор педагогічних наук Любов Пєтухова, представник Академії педагогічних наук лабораторії профільного навчання Віра Чудакова.

Зі словами вітання до присутніх звернувся заступник міського голови Сергій Черево. Він подякував вчителям міста за щоденну копітку роботу у вихованні підростаючого покоління. «Ви разом із знаннями несете духовність, плекаєте національну свідомість і гідність, виховуєте у наших дітей любов до рідного міста. Сил вам та нових творчих надбань, а головне -радості та любові у ваших родинах».

На педагогічному засіданні були підведені підсумки досягнення галузі у минулому навчальному році та визначені пріоритетні напрямки діяльності на новий. Враховуючи зміни та нові вимоги дошкільної освіти, саме цьому питанню було приділена головна увага учасників конференції. Педагоги окреслили проблеми сучасної дошкільної освіти та визначили шляхи їх вирішення.

Зацікавлення в учасників конференції викликав фільм про досягнення навчальних закладів міста при підготовці до навчального року. Він дав можливість оцінити приємні зміни у зовнішньому і внутрішньому вигляді освітніх закладів. Особливе враження справила виставка дитячих робіт, виготовлених під час перебування дітей у літніх оздоровчих таборах.

Педагогічна конференція визначила основні напрямки, на які освітяни мають спрямувати свої зусилля у новому навчальному році: створення комфортних умов перебування дитини у навчальному закладі; поліпшення якості освіти та рівний доступ до неї; продовження роботи над оновленням матеріально-технічної бази освітніх закладів міста та багато інших. Реалізацію поставлених завдань працівники галузі почнуть уже з першого вересня.

За плідну роботу і вагомий внесок у розвиток освітянської галузі у 2009/10 році нагородами різної категорії були відзначені близько 40 педагогічних працівників міста. Серед них 11 освітян отримали Почесні грамоти, Подяки і Кубок міського голови. Комментариев: 1  ::  Дата: 31 августа 2010   ::  Посмотрели: 2387  
Комментарий написал(a) Руфина. Опубликованно: 2 сентября 2010 10:43 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Всем привет. Лично я увлекаюсь авто Audi, а так же Марсом, вот и все мои небольшие увлечения. Всем пока.Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода