Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Про порядок проведення конкурсу із визначення суб’єктів господарювання, яким надається право утримання і обладнання майданчиків для паркування на території міста Херсона
Міським головою Володимиром Сальдо підписано рішення виконавчого комітету «Про порядок проведення конкурсу із визначення суб’єктів господарювання, яким надається право утримання і обладнання майданчиків для паркування на території міста Херсона».

Даний документ підготовлено з метою вироблення єдиної загальноміської політики стосовно організації і контролю за розвитком паркувальної діяльності автотранспорту, впровадження процедури підготовки та проведення конкурсу із визначення суб’єктів господарювання, яким надається право утримання і обладнання майданчиків для паркування на території міста.

Документом затверджено Положення про порядок проведення конкурсу, типова форма договору про тимчасове утримання і обладнання майданчиків для паркування, розмір збору за паркування та плату за надані в користування місця для паркування автотранспорту.

У Положенні чітко прописані основний механізм проведення конкурсу, метою якого є: упровадження прозорих методів організації паркувальної діяльності в Херсоні, поповнення міського бюджету шляхом визначення на конкурсних засадах суб’єкта господарювання, який спроможний забезпечувати належну якість обслуговування у сфері надання послуг із паркування автотранспорту.

У конкурсі можуть брати участь суб'єкти всіх форм власності, крім тих, які: визнані банкрутами або щодо яких порушено справу про банкрутство, реорганізацію чи ліквідацію як суб'єкта господарювання; мають бюджетну заборгованість чи є обмеженими в правовому відношенні згідно з чинним законодавством України; подали для участі в конкурсі неправильно оформлені або такі, що містять недостовірну інформацію, документи.

Підготовка та організація конкурсу проводяться в два етапи:


1 етап: підготовка конкурсу (розробка паспорта відведеного майданчика для паркування, погодження з конкурсною комісією термінів проведення конкурсу, публікація в засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради та її виконавчих органів оголошення про проведення конкурсу не пізніше як за 20 днів до його початку, надання інформації зацікавленим особам про умови конкурсу, виготовлення інформаційних пакетів документів, необхідних для претендентів (паспорт, копія цього Положення тощо).

2 етап: проведення конкурсною комісією конкурсу та визначення переможця; затвердження виконавчим комітетом міської ради результатів конкурсу та погодження тарифу на послуги з утримання майданчиків для платного паркування в порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 № 258; укладення договору з переможцем конкурсу.

Повідомлення про проведення конкурсу публікується в засобах масової інформації (обов’язково – в газеті «Херсонський вісник» та на офіційному сайті міської ради та її виконавчих органів) не пізніше як за 20 днів до початку конкурсу, і повинно містити відомості про:

- найменування та основні характеристики відведених майданчиків для паркування, їх місцезнаходження та кількість машиномісць;

- мінімальний розмір паркувального збору;

- розмір плати за надання в користування і обслуговування відведених майданчиків для паркування;

- термін, на який надається право утримання і обслуговування відведених майданчиків для паркування переможцю конкурсу;

- строк подання та адресу, за якою подаються документи на конкурс;

- дату, час та місце проведення 1-го та 2-го етапів конкурсу;

- телефон для довідок із питань проведення конкурсу.

Прийняття заяв для участі в конкурсі припиняється за 24 години до дати проведення конкурсу.

Згідно з Положенням, до заяви про участь у конкурсі претендент додає:


для юридичних осіб:

- документи, що засвідчують повноваження представника юридичної особи;

- копії установчих документів, завірені печаткою претендента;

- довідку з податкової інспекції про відсутність заборгованості щодо платежів до бюджету;

для фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності:

- копію документа, що засвідчує особу претендента, або належним чином оформлену довіреність, видану представникові фізичної особи;

- свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб'єкта підприємницької діяльності;

- довідку з податкової інспекції про відсутність заборгованості щодо платежів до бюджету.

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозиції щодо:


- якості обладнання майданчика для паркування відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 № 1342;

- розміру паркувального збору;

- розміру плати за користування.

Документи, які надійшли після встановленого строку, не розглядаються.

Заява про участь у конкурсі не приймається та повертається заявнику разом із поданими документами для переоформлення лише в наступних випадках:

- виявлення помилок, не сумісних зі змістом конкурсу;

- відсутності на момент подання заяви документів, передбачених Положенням;

- подання заяви неналежною особою.

Після прийняття від претендента заяви про участь у конкурсі організатор конкурсу надає претенденту інформаційний пакет, який повинен містити:
- копію цього Положення;

- місцезнаходження, технічну характеристику відведених майданчиків для паркування;

- термін обладнання і обслуговування відведених майданчиків для паркування переможцем конкурсу;

- розрахунок мінімального місячного розміру паркувального збору;

- розрахунок місячного розміру плати за надання в користування ділянок для паркування автотранспорту;

- інші інформаційні матеріали й документи (за необхідності).

За роз'ясненням щодо оформлення документів на конкурс або умов та порядку проведення конкурсу претендент має право звернутися до секретаря конкурсної комісії або до замовника конкурсу, які зобов'язані дати їх у письмовій або усній формі.

Конкурс проводиться в два етапи. На першому етапі конкурсу комісія на засіданні аналізує документи претендентів. На даному засіданні визначаються претенденти для участі в другому етапі конкурсу на підставі поданих документів, передбачених Положенням. У разі виникнення потреби в отриманні додаткової інформації, конкурсна комісія має право заслуховувати на засіданнях пояснення учасників конкурсу.

Інформація про дату, час, місце проведення другого етапу конкурсу та претендентів на участь у його другому етапі оголошується головою конкурсної комісії на засіданні. На другому етапі конкурсу конкурсна комісія визначає переможця конкурсу шляхом співставлення пропозицій з урахуванням розміру тарифу на послуги з утримання відведених майданчиків для паркування автотранспорту, сформованих у відповідності з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 № 258 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів». Перевага надається претенденту (визнання його переможцем), чия пропозиція є кращою.

Переможець конкурсу визначається на засіданні конкурсної комісії. У разі, якщо від претендентів надійшли однакові пропозиції, переможець конкурсу визначається конкурсною комісією шляхом голосування. У разі, якщо голоси членів конкурсної комісії розподілилися порівну, вважається прийнятою та пропозиція, за яку проголосував голова конкурсної комісії.

Результати конкурсу затверджуються рішенням виконавчого комітету Херсонської міської ради.

Переможець конкурсу зобов'язаний у десятиденний термін від дати затвердження виконавчим комітетом Херсонської міської ради результату конкурсу укласти із організатором конкурсу договір про тимчасове утримання і обладнання майданчиків для паркування.

Підставою для укладення договору з переможцем конкурсу є протокол конкурсної комісії, рішення виконавчого комітету (або витяг із нього) про затвердження результату конкурсу.

Конкурс проводиться повторно з наступних причин:


- результати попереднього конкурсу визнані недійсними у встановленому законодавством порядку;

- суб’єкт господарювання відмовляється від обслуговування відведеного майданчика для паркування;

- суб’єкт господарювання використовує відведений майданчик для паркування не за цільовим призначенням.

- суб’єкт господарювання не сплачує збір за паркування транспортних засобів та плату за надання в користування відведених майданчиків для паркування у строки, визначені договором.

Спори, які виникають щодо результату конкурсу, вирішуються в установленому законодавством порядку.

Склад конкурсної комісії затверджується рішенням виконавчого комітету Херсонської міської ради. До складу конкурсної комісії входять голова, заступник голови, секретар та члени комісії. Членами комісії можуть бути депутати Херсонської міської ради, районних у м. Херсоні рад, спеціалісти управління транспорту і зв’язку міської ради, директор КП «Сервіс – Центр». Формою роботи комісії є засідання. Комментариев: 0  ::  Дата: 31 августа 2010   ::  Посмотрели: 2506  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос