Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+30 серпня в малому залі міської ради відбулась церемонія відкриття курсів з перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців та членів їх сімей
Від імені міського голови Володимира Сальдо майбутніх курсантів привітав заступник міського голови Микола Соловйов.

«Цей проект дуже важливий для військовослужбовців, щойно звільнених у запас, оскільки гражданське життя значно відрізняється від служби в армії, в правоохоронних органах. Звільнені у запас офіцери завжди користувалися попитом на ринку праці, завдяки виработаним багаторічною службою дисципліною, відчуттям обов’язку та відповідальності.

А якщо колишній офіцер має можливість ще й отримати додаткову спеціальність, його конкурентоспроможність на ринку праці зростає в багато разів. Від імені міського голови я бажаю вам бути гарними студентами та добре працевлаштуватися в майбутньому», - зазначив М.Соловйов.

Навчання здійснюється в рамках реалізації спільного проекту Міністерства оборони України та Організації з безпеки та співробітництва у Європі ОБСЄ - "Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям Збройних Сил України". Проект фінансується Координатором проектів ОБСЄ в Україні.

В рамках проекту з 2004 року в Україні другу спеціальність отримали понад 5300 колишніх військовослужбовців. У 2009 році перепідготовку за 18 спеціальностямм у 27 містах України пройшли 1 132 військовослужбовці. Середній рівень працевлаштування впродовж 3 місяців після перенавчання становить - 78%, середній відсоток працевлаштування складає 82%.

До проведення занять залучені найдосвідченіші науково-педагогічні працівники, які допоможуть офіцерам здобути диплом за спеціальністю «Менеджмент фінансово-економічної безпеки». Навчання проходитимуть на навчальній базі Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП).

Це вже 7 група колишніх військовослужбовців, які пройдуть фахову перепідготовку та зможуть найти своє місце в гражданському житті.

 Комментариев: 0  ::  Дата: 31 августа 2010   ::  Посмотрели: 1949  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
,