Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Міським головою Володимиром Сальдо видано розпорядження про ліквідацію аварії на каналізаційному колекторі №22 на розі вулиць Космічної та 49-ої Гвардійської дивізії
Згідно з документом, замовником робіт із відновлення пошкоджених ділянок каналізаційного колектора визначено управління капітального будівництва міської ради, якому доручено: розробити кошторис аварійно-відновлюваних робіт із відновлення пошкоджених ділянок колектора, визначити підрядну будівельну організацію для виконання робіт, невідкладно розпочати роботи з ліквідації аварійної ситуації на зазначеному об’єкті.

На МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Херсона» покладено виконання необхідних підключень на насосних станціях та мережі каналізації для зменшення надходження стічних вод до аварійного колектора. Під час виконання робіт, за необхідності, дозволено частковий скид обмеженої кількості стоків на поверхню та до зливної каналізації з подальшим знезараженням території їх розливу.

На час виконання робіт, за необхідності, підприємствам і організаціям міста, які скидають стічні води у колектор, можуть надаватись телеграми про обмеження скиду в міську каналізацію. Окрім цього, за необхідності, можливе обмеження централізованого водопостачання районів міста, що скидають стічні води до каналізаційної насосної станції-5 та у колектор від каналізаційної насосної станції-5 до каналізаційної насосної станції-4.

Управлінню житлового господарства доручено невідкладно перевірити герметичність вводів і випусків інженерних мереж у підвальних приміщеннях житлових будинків Таврійських мікрорайонів і, за необхідності, виконати їх ущільнення.

Згідно з розпорядженням, управління Держкомзему у м. Херсоні здійснить перевірку дотримання земельного законодавства власниками житлових будинків, які розташовані по вул. 49 Гвардійської дивізії, між вул. Бегми та Космічною, за результатами якої вживатиме заходів відповідно до чинного законодавства.

Аварія на колекторі сталася 29 червня через провал грунту, викликаний значними опадами. Колектор транспортує стічні води Північного, ІІІ та ІV Таврійського мікрорайонів. Здійснене відповідне обстеження місця провалу, яким встановлено, що динамічного руйнування немає. Необхідні ремонтно-відновлювальні роботи проведе спеціалізоване підприємство ТОВ «Укрспецобладнання». Комментариев: 2  ::  Дата: 13 июля 2010   ::  Посмотрели: 1897  
Комментарий написал(a) vovkas. Опубликованно: 15 июля 2010 13:49 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 5
Комментариев: 2272
ICQ: --

Цитата: nikolaiutsky
Данный пост реально помог мне принять очень важное для себя решение. За что автору отдельное спасибо. Жду от Вас новых постов! Я читала, типа подписаться на блог. Вопрос: Как?Супер статья! У писателя очень приятный слогспамеры поперли lol

Комментарий написал(a) vovkas. Опубликованно: 15 июля 2010 14:47 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 5
Комментариев: 2272
ICQ: --
winkДобавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП