Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Місто за тиждень
Міський голова Володимир Сальдо провів черговий прийом громадян з особистих питань, на якому побувало 10 херсонців.

Тематика звернень була різною. Городян турбували питання першочергового отримання житла, укладення договору на обслуговування житлового будинку, надання допомоги у виданні книги.

3 звернення стосувалися ремонту покрівель багатоповерхівок.

По кожному з питань, що турбують городян, міським головою дані відповідні доручення. Всі роботи, пов’язані з ремонтом покрівель, В.Сальдо взяв під особистий контроль.

За його дорученням, обстеження покрівель та підготовку необхідних дефектних актів здійснюватиме управління житлового господарства, після чого будуть визначені обсяги ремонту та джерела фінансування цих робіт. Особливу увагу звернув міський голова на необхідність реставрації фасаду будинку з атлантами по вул.Суворова,8.

Міський голова Володимир Сальдо разом із заступником директора МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м.Херсона» з питань реалізації послуг та інвестицій Андрієм Предейном та головою Торгово-промислової палати Вікторією Остроумовою на запрошення Санкт-Петербурзького водоканалу здійснили робочий виїзд до Санкт-Петербургу, де ознайомилися з технічними можливостями роботи підприємства, що надає послуги з водопостачання та водовідведення.

Як повідомив Володимир Сальдо, практика роботи цього підприємства цікава, перш за все, у плані технології проектування, експлуатації системи водопровідно-каналізаційного господарства. За словами міського голови, поступове запровадження таких технологій стане реальними кроками на шляху вирішення одного з найпроблемніших питань для Херсона – відходу від графіка подачі води та переходу на цілодобове водопостачання.

Поїздку та вивчення цього досвіду В.Сальдо називає першим кроком. Наступний крок – підготовка міськводоканалом вихідних даних, які необхідні для проктування та поступового переходу на безтраншейні технології та прокладання нових трубопроводів для подачі чистої води.

Ремонтні роботи на площі Перемоги виконані на 60%: завершені роботи з фрезерування (зняття 16 см пошкодженого дорожнього покриття), ямкового ремонту та вкладання нижнього вирівнюючого слою асфальту, укладено геотекстиль. Після укладання георешітки площа буде покрита крупнозернистим асфальтобетоном та щебнево-мастичним асфальтобетоном.

За дорученням міського голови Володимира Сальдо проведено аналіз інтенсивності руху громадського транспорту від зупинки «Річпорт» до мікрорайонів міста. З цієї проблеми до Володимира Сальдо звернулися представники Громадської ради при міському голову.

Як результат - із 7 липня збільшено кількість рухомого складу тролейбусів для перевезення херсонців, які прибувають катерами з дачних ділянок, до всіх мікрорайонів міста. Відтепер городяни, користуючись електричним транспортом, зможуть дістатись від річкового порту, в тому числі, до мікрорайонів ХБК, Таврійського, а також залізничного вокзалу, куди раніше рейси тролейбусів від річпорту не здійснювалися.

Збільшення кількості тролейбусів відбуватиметься з 18.00 з одночасним збільшенням інтервалів руху по вівторках, середах, суботах та неділях протягом періоду навігації.

Шановні пасажири! Просимо звертати увагу на спеціальні таблички із зазначенням відповідного маршруту тролейбусів!

За завданням міського голови тривають роботи з обладнання автобусної зупинки на Одеській площі, вони мають бути закінчені вже на наступному тижні.

Для зручності пасажирів змінено рух автобусного маршруту №3, який під час навігації «заходитиме» на Одеську площу з подальшим рухом за маршрутом.

За дорученням Володимира Сальдо, з 10 липня п.р. починає функціонувати пробний автобусний маршрут для здійснення перевезень пасажирів за маршрутом: «сел. Зеленівка - «Молодіжний пляж». За наявності попиту на зазначений маршрут будуть прийняті відповідні рішення щодо його постійного функціонування.

Володимир Сальдо доручив провести інженерний аналіз стану конструкції будинку поліклініки №2 комунального закладу «Херсонська міська лікарня ім. А. і О. Тропіних», розробити відповідну проектно-кошторисну документацію для повної реконструкції центрального входу поліклініки.

Таке завдання поставлено в ході робочого виїзду міського голови. Окрім цього, він звернув увагу підлеглих на якнайшвидше впорядкування прилеглої до поліклініки території, відновлення пошкоджених вуличних ліхтарів, встановлення лавочок та урн на території дитячого майданчика, розташованого поруч з поліклінікою.

Міський голова Володимир Сальдо, його заступник Сергій Черевко, депутат міської ради Зоя Бережна, начальник управління охорони здоров’я Микола Гайдученко здійснили робочий виїзд до комунального закладу «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського».

Місце виїзду обрали невипадково, адже саме зазначений медичний заклад, окрім іншого, має режимне значення - надає екстрену й невідкладну допомогу мешканцям усього міста, виконуючи функції лікарні швидкої допомоги. Очолює заклад головний лікар, депутат міської ради Людмила Ломако.

В рамках робочого об’їзду міста міський голова Володимир Сальдо відвідав ринок «Житлоселище» ТОВ «Унікум ЛТД», де зустрівся з керівником підприємства, підприємцями, громадою мікрорайону Житлоселища.

За результатами виїзду дано низку доручень щодо благоустрою території ринку, зокрема, впорядкування проходів між торговими рядами, відновлення асфальто-бетонного покриття вздовж ринку тощо.

В. Сальдо зустрівся з мешканцями буд.№75 по вул. Комкова. Зустріч стала реакцією на звернення мешканки цього будинку під час ефіру за участі міського голови на одному з радіо-каналів. Особлива увага заявниці зосереджувалась на необхідності реконструкції сходів загального користування, впорядкування прибудинкової території та відновлення під’їзних шляхів до будинку, де мешкають переважно люди з вадами зору.
Після вивчення ситуації на місці, зустрічі та спілкування з мешканцями будинку В.Сальдо доручив керівникам відповідних міських служб забезпечити вирішення порушених проблем.

Спеціальна комісія створена для відпрацювання інженерного рішення щодо належного функціонування ливневої каналізації у дворі буд.№49 по вул.Покришева. Проблема зі стоком води в цьому дворі існує з 1987 року. Як зазначають самі мешканці, пов’язана вона із помилками при проектуванні. Крім того, за дорученням міського голови, буде відпрацьовано комплекс робіт щодо благоустрою території двору, облаштування дитячого майданчика, вирішення питання стосовно ремонту покрівлі тощо.

З 6 липня в приміщенні Дозвільного центру в сфері господарської діяльності в місті Херсоні розпочав роботу з прийому та видачі документів дозвільного характеру представник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації за графіком: понеділок, середа з 9.00 до 12.00, п’ятниця: з 13.30 до 15.00. За інформацією звертатися за адресою: http://www.city.kherson.ua/ - розділ «Дозвільна система».

Протягом минулого тижня підрядними та підвідомчими підприємствами головного управління з питань життєдіяльності міста підготовлено грунт і висаджено квіти на Привокзальній площі, бульварі Мирному, у сквері Шевченка (загальною площею 527 кв. м).
Триває покіс зелених зон на площах, у парках і скверах. Щоденно по місту працюють 12-14 косарів.

КП «Господарська організація «Бюро естетики міського середовища та зовнішньої реклами» інформує, що розміщення будь-якого роду перетяжок на огорожах вздовж вуличних мереж міста заборонено. Порушники правил благоустрою територій міста будуть притягуватися до відповідальності згідно зі статтею152 Кодексу України про адміністративні правопорушення: накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

КП «Господарська організація «Бюро естетики міського середовища та зовнішньої реклами» нагадує про необхідність виконання обов’язків, зазначених у договорах про тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, а саме щодо утримання місця та рекламних засобів у належному естетичному стані.

З метою вшанування пам’яті заслуженого лікаря України, Почесного громадянина міста Херсона Зої Сергіївни Клименко, міським головою Володимиром Сальдо видано розпорядження про встановлення меморіальної дошки на будівлі акушерського корпусу пологового будинку Суворовського району по вул. Гоголя, 1, де з 1960 по 1997 рр. де вона працювала головним лікарем.

Херсонський школяр Кирило Кошеніков став одним з переможців Всеукраїнського конкурсу з українознавства «Патріот». Всього з нашого міста у Всеукраїнському конкурсі взяли участь 664 учня.

Міський голова Володимир Сальдо та голова облдержадміністрації Микола Костяк взяли участь у святкуванні Дня флота України в Севастополі. Після цього В.Сальдо відвідав катер-торпедолов «Херсон» поблизу с. Новоозерне (район Євпаторії), над яким з 2001 р. здійснюється шефство. Міський голова зустрівся з командою катера «Херсон», поспілкувався з ними стосовно умов їх проживання, проходження служби та подарував плазмовий телевізор.

В Херсоні розпочалися гастролі Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка. Це перші гастролі театру в нашому місті за останні 30 років.

Гастролі в Херсоні триватимуть з 6 по 17 липня, за цей період театр Франка запропонує вистави «Кайдашева сім’я» І.Нечуя-Левицького, «Пігмаліон» Бернарда Шоу, «Тев’є-Тевель» Шолом-Алейхома, «Легенда про Фауста» Йоганна Шпіса, «Одруження» М.Гоголя, «Наталка Полтавка» Івана Котляревського. На херсонській сцені гратимуть Богдан та Остап Ступка, Наталія Сумська, Анатолій Хостікоєв, Богдан Бенюк та інші блискучі актори театру І.Франка.

Вихованці Херсонського центру дитячої та юнацької творчості з 28 червня по 6 липня гостювали в Словенії. Подорож відбулась в рамках Міжнародного дитячого фольклорного фестивалю „Літо-2010”, учасником котрого став херсонський народний художній ансамбль танцю „Едельвейс”.

Протягом червня в Херсоні працювали 49 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей. 5345 учнів навчальних закладів міста протягом 14 днів мали організоване дозвілля, відвідували музеї, виставки, театри, переглядали улюблені фільми, змагалися, брали участь у різноманітних конкурсах, купалися та загоряли на пляжах, були забезпечені смачним повноцінним харчуванням, а 1567 учнів 1-3 класів ще й денним сном у затишних спальнях-класах. 818 дітей пільгових категорій перебували у таборах відпочинку за бюджетні кошти.

Протягом літа у місті працюватимуть 2 міських табори: „Сонечко” на базі Центру позашкільної роботи та табір „Юнга” (структурний підрозділ Дитячого оздоровчого центру „Юнга”), у яких за першу зміну відпочили 277 дітей (95 дітей пільгових категорій за кошти міського бюджету).

З міського бюджету на оздоровлення та відпочинок дітей цього року виділено 914,53 тис. грн. (на 25 % більше проти минулого року). Комментариев: 0  ::  Дата: 11 июля 2010   ::  Посмотрели: 1800  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее