Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Протягом червня в Херсоні працювали 49 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей
З міського бюджету на оздоровлення та відпочинок дітей цього року виділено 914,53 тис. грн. (на 25 % більше проти минулого року).

Кошти розподілено таким чином: управлінню освіти – 472,03 тис. грн. (в 1,25 рази більше проти минулого року – 377,600 тис. грн.) для організації роботи міських, пришкільних таборів відпочинку та закупівлю путівок для оздоровлення дітей на морі і управлінню соціальної політики для організації оздоровлення дітей пільгових категорій у позаміських таборах – 442,5 тис. грн.

З метою організованого проведення відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків улітку 2010 року, зайнятості школярів, створення умов для продуктивної праці та відпочинку управлінням освіти організовано роботу 51 табору відпочинку.

Протягом червня у місті працювали 49 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей (майже при кожній школі). 5345 учнів навчальних закладів міста протягом 14 днів мали організоване дозвілля, відвідували музеї, виставки, театри, переглядали улюблені фільми, змагалися, брали участь у різноманітних конкурсах, купалися та загоряли на пляжах, були забезпечені смачним повноцінним харчуванням, а 1567 учнів 1-3 класів ще й денним сном у затишних спальнях-класах. 818 дітей пільгових категорій перебували у таборах відпочинку за бюджетні кошти.

Протягом літа у місті працюватимуть 2 міських табори: „Сонечко” на базі Центру позашкільної роботи та табір „Юнга” (структурний підрозділ Дитячого оздоровчого центру „Юнга”), у яких за першу зміну відпочили 277 дітей (95 дітей пільгових категорій за кошти міського бюджету).

Для оздоровлення вихованців позашкільних навчальних закладів управлінням освіти укладено угоди на закупівлю (з використанням коштів міського бюджету на здешевлення вартості путівок) 140 путівок в оздоровчі табори „Прибій”, „Примор’я”. З 02.06.2010 25 вихованців позашкільних спортивних закладів відпочили, оздоровлювалися та взяли участь у змаганнях з легкої атлетики, футболу, волейболу, настільного тенісу та в інтелектуальній вікторині на олімпійську тематику у рамках проведення „Дитячої Олімпіади Херсонщини – 2010” на базі дитячого оздоровчого табору „Прибережний” с.м.т. Лазурне.

Керівники загальноосвітніх навчальних закладів № 3, 12, 16, 20, 38, 45, 47, 57, НВК „Ерудит”, Таврійського ліцею мистецтв організували відпочинок дітей на базі позаміських таборівє.

Цього літа планується організувати 100 % оздоровлення та відпочинок дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування, 75 % дітей інших пільгових категорій.

На базі шкіл, міських таборів „Сонечко”, „Скіф” та дитячого оздоровчого центру „Юнга”, згідно з планом та кошторисом, планується забезпечити безкоштовне харчування під час відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки - дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, бездоглядних та безпритульних дітей, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей; дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; дітей, які перебувають на диспансерному обліку; талановитих та обдарованих дітей - переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій; дитячих творчих колективів та спортивних команд; дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села у таборах відпочинку з денним перебуванням дітей.

15 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, 8 обдарованих дітей відпочили в дитячій здравниці „Артек” АР „Крим”, 4 з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування в „Молодій гвардії” м. Одеси. З 27 червня 12 дітей працівників агропромислового комплексу та працівників соціальної сфери села відпочивають в позаміському оздоровчому таборі ім. І. Кулика м. Генічеська. З 29 червня 7 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування оздоровлюються у позаміському таборі „Райдуга” Каланчацького району. З 2 липня 28 дітей, постраждалих від аварії на ЧАЕС, та 16 талановитих і обдарованих дітей перебувають у позаміському оздоровчому таборі „Енергія” м. Скадовська.

Протягом червня за участі управління освіти організовано відпочинок у міських та пришкільних таборах 5622 дітей та оздоровлення на базі позаміських таборів 394 учнів, що становить 46,2% від запланованої кількості дітей.
Управлінням освіти, керівниками та колективами загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів докладено максимальних зусиль для організації літнього відпочинку дітей на належному рівні, проведено організаційну роботу у відповідності до основних законодавчих документів. Комментариев: 0  ::  Дата: 8 июля 2010   ::  Посмотрели: 1314  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер