Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Місто за тиждень
Міський голова Володимир Сальдо зустрівся з відомою актрисою, донькою С.Бондарчука кінорежисером Наталею Бондарчук.

До 90-річчя від дня народження видатного режисера, народного артиста СРСР Сергія Бондарчука його донька вирішила зняти фільм. Наталя Сергіївна вже написала його сценарій і виступить режисером. Допомогу в організації зйомок на Херсонщині надали міський голова Володимир Сальдо та Херсонське земляцтво «Таврія» у Москві, Почесний президент якого звернувся до В.Сальдо з пропозицією щодо сприяння. Тому Наталя Сергіївна вважала за необхідне зустрітися з Херсонським міським головою та особисто подякувати йому за теплий прийом. Розповідаючи про творчі плани, режисер запевнила, що обов’язково організує перегляд фільму про Сергія Бондарчука у Херсоні.

Як повідомив Володимир Сальдо, 16 червня цього року постановою Кабінету Міністрів України № 428 затверджено ціну на природний газ, який використовується як пальне для потреб соціального об’єкта «Вічний вогонь».
Відтепер постановою Кабінету Міністрів України установлено, що з метою забезпечення горіння Вічного вогню, природний газ відпускається для установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, за роздрібними цінами, диференційованими залежно від річних обсягів споживання, які затверджені Національною комісією регулювання електроенергетики для населення.

Відбулося друге пленарне засідання XXXVІІІ сесії міської ради V скликання, під час якого розглянуто 53 питання. Сесія завершила свою роботу.

Радою доповнено перелік підприємств, яким надається дозвіл на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами на 2011 рік. Таким чином, на сьогодні подібних об’єктів в місті 78.

Затверджено міську програму оздоровлення та відпочинку дітей у 2010 році. Її фінансування проводиться в рамках Програми розвитку освіти Херсона на 2009-2012 роки із загального фонду міського бюджету і складає 914,5 тис. грн.

Програма передбачає оздоровлення в таборах відпочинку на морі кілька сотен обдарованих херсонських дітей – переможців олімпіад, конкурсів, відмінників навчання, оздоровлення дітей пільгових категорій, зокрема тих, чиї батьки загинули на виробництві, дітей, що виховуються у дитячих будинках сімейного типу, дітей працівників бюджетної сфери, дітей-сиріт тощо. Програма містить заходи, спрямовані на функціонування позаміських, міських таборів відпочинку з денним перебуванням дітей, організацію перевезення груп дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку і в зворотному напрямку, а також – за рахунок державного бюджету – організацію оздоровлення дітей, які потребують особливих умов для оздоровлення, в дитячих закладах санаторного типу, дитячих оздоровчих таборах, МДЦ «Артек», ДЦ «Молода гвардія» тощо.

З метою запобігання бездоглядності, правопорушенням, рецидивній злочинності в Херсоні міською радою прийнято рішення, яким визначено час заборони відвідування особами (до 18 років) ігрових залів, комп’ютерних клубів, відеотек та дискотек - з 20-ої години під час навчального року та з 22-ої години – в літній період.

У зв’язку із збільшенням цін на туберкулін, які протягом 2009 року зросли більше ніж у 10 разів, внесено зміни до Розрахунку обсягів фінансування Міської програми протидії захворюванню на туберкульоз. Обсяг фінансування туберкулінодіагностики дітям та підліткам збільшено на 441 тис.100 грн., тобто в 10,5 раза (попередні розрахунки здійснювалися за цінами 2007 року, оскільки термін дії програми 2007-2011 роки). Фінансується програма з міського бюджету.

Внесено зміни до Положення про Фонд комунального майна м.Херсона, відповідно до яких Фонд отримує правові підстави для здійснення передачі в приватну власність мешканцям гуртожитків займаного ними житла.

Головному управлінню юстиції в області передано в оренду строком на 5 років нежилі приміщення першого поверху буд.№87, корп. 2 по вул.Комкова для розміщення службових приміщень.

До 28.04.2011 продовжено строк дії рішення міської ради, яким надано дозвіл станції швидкої медичної допомоги ім. Ягофарова на списання автомобілів шляхом їх продажу.

Затверджено звіт постійної комісії міської ради V скликання з питань соціально-економічного розвитку, розвитку підприємництва, планування, обліку, бюджету, фінансів і цін. На сьогодні до складу цієї комісії входять 8 депутатів міської ради, які представляють 7 депутатських фракцій. Всього протягом скликання комісією проведено 90 засідань, на яких розглянуто близько 180 питань. На засіданнях постійної комісії систематично розглядаються питання щодо формування та виконання Програми соціального та економічного розвитку, міського бюджету, господарської та фінансової діяльності комунальних підприємств міста, надаються пропозиції щодо збільшення дохідної частини міського бюджету від їх діяльності. За участі постійної комісії розроблялися проекти міського бюджету на 2007, 2008, 2009 та 2010 роки, ретельно обговорювався кожний напрямок дохідної та видаткової частини бюджету. Вперше у цьому скликанні постійною комісією приділялася значна увага діяльності комунальних підприємств міста. На її засіданнях були розглянуті звіти стосовно господарської діяльності 30 комунальних підприємств.

У зв'язку із необхідністю завершення вивчення та підготовки звіту з правомірності та законності проведення управлінням житлового господарства міської ради конкурсу на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у житловому фонді міської ради, термін дії відповідної тимчасової контрольної комісії продовжено до 01.08.2010.

За інформацією фінансового управління міської ради, виплата відпускних та коштів на оздоровлення педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти міста здійснюється згідно з графіком виплати заробітної плати та відпускних на червень-серпень 2010 року. Заборгованість із цих виплат відсутня.

Профінансовано управління доріг в сумі 799,8 тис.грн. за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету в частині 70% податку з власників транспортних засобів, зокрема, на погашення кредиторської заборгованості за виконані роботи у 2009 році (363,1 тис.грн.), поточний ремонт і утримання Миколаївського шосе (224,8 тис.грн.); утримання доріг в зимовий період за лютий 2010 року (99,0 тис.грн.) тощо.

Профінансовано головне управління з питань життєдіяльності міста 29,9 тис.грн. на погашення кредиторської заборгованості за виконані роботи у 2008 році з реконструкції об’єктів благоустрою (21,9 тис.грн.) та утримання мереж зливової каналізації (8,0 тис.грн.).

Управління комунальної власності нагадує орендарям комунального майна міської територіальної громади про необхідність своєчасних, щомісячних розрахунків (не пізніше 25 числа поточного місяця) за оренду нежилих приміщень та запрошує для проведення взаємозвірки платежів щосереди за адресою: проспект Ушакова, 37, каб. 515, з 9.00 до 12.00 та з 13.00 до 16.00 (контактний телефон 22-38-93).

До управління економічного розвитку надійшла інформація, що до 31 жовтня 2010 року в м. Шанхай (Китай) проводиться всесвітня виставка "Експо 2010". Темою виставки є "Краще місто - краще життя".

Додаткову інформацію можна отримати:

- у головного розпорядника національної експозиції України - компанія "Економедіа", (044) 390 16 92, 486 88 45;
- TOB "ТВМ Інтернешнл", яка займається організацією поїздок бізнес-делегацій на виставку, (044) 494 25 23 , 517 54 27, e-mail: org@tvm.kiev.ua; expo-int@expo-int.kiev.ua

Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. Затверджено титульні списки капітального ремонту житлового фонду та ліфтового обладнання на 2010 рік.
Згідно з документом, буде проведено капітальний ремонт покрівель 43 житлових будинків, систем опалення, холодного водопостачання, каналізації у 16 будинках. Всі вони до 1989 року забудови. Кошторисна вартість цих робіт складає 5 млн. 449 тис. 842 грн.

По 310 ліфтах проводитимуться роботи з експертного обстеження (97 ліфтів), капітального ремонту після експертного обстеження (98 ліфтів), повний технічний огляд (98 ліфтів), капітальний (відновлювальний) ремонт (17 ліфтів). Кошторисна вартість цих робіт складає 2 млн. 825 тис.грн.

В Херсоні запроваджують нові методи боротьби з боржниками за житлово-комунальні послуги. Про це повідомив начальник головного управління з питань життєдіяльності міста Сергій Собчук під час наради з обслуговуючими організаціями і підприємствами-постачальниками водопровідно-каналізаційних послуг, послуг із газо-, електро-, теплопостачання.
Перед запровадженням кардинальних заходів до боржників за житлово-комунальні послуги зібрана інформація щодо злісних неплатників по Херсону і визначено перших трьох найбільших боржників, які мають борги від 1,5 до 3 тис. грн. по всьому переліку наданих послуг. Переговори та роз’яснювальна робота з боржниками не дали очікуваних результатів по сплаті заборгованості. Тому застосовуватимуться жорсткі заходи - відключення від послуг тих споживачів, які мають велику заборгованість та не реагують на інші заходи впливу.
Створено відповідні бригади у складі представників обслуговуючих організацій, теплопо-, водо-, газопостачальних підприємств, співробітників підрозділу охорони муніципальної власності м. Херсона та виконавчих органів міської ради. Фахівці будуть забезпечені необхідною для відключення технікою, матимуть документи, що підтверджуватимуть їх повноваження.
Перший етап таких заходів стосуватиметься боржників, що мають заборгованість по всьому переліку послуг, другий – тих, хто має борги по трьох видах послуг.

У зв’язку із сильними опадами та поривами вітру, погіршенням погодних умов, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради працює в особливому режимі.

Задіяні аварійні бригади, оперативна та робочі групи управління, які працюють над реалізацією запобіжних заходів щодо недопущення надзвичайних ситуацій. Силами управління та гідрометеоцентру організовано спостереження за метеоумовами.

1 липня станом на 12.00 в місті через сильні пориви вітру було повалено 16 дерев, 12 з яких вже прибрано, по вивезенню інших тривають роботи.
На електричних мережах сталося 25 обривів електропроводів, на ліквідації цих аварійних ситуацій працюють 25 працівників та 12 одиниць техніки Херсонських міських електричних мереж. Тривають і відновлювальні роботи, що проводяться КП «Херсонміськсвітло» по ліквідації наслідків обривів 9-ти прольотів проводів по вул.Димитрова, Комкова, на розі просп.Текстильників та вул.Перекопської, вул.І.Кулика.

Аварійною бригадою МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м.Херсона» локалізована аварійна ситуація, що сталася 29 червня через провал грунту, викликаний значними опадами, по вул.Бегми на каналізаційному колекторі №22, який транспортує стічні води Північного, ІІІ та ІV Таврійського мікрорайонів. Здійснене відповідне обстеження місця провалу, яким встановлено, що динамічного руйнування немає. Триває підготовка до санації колектора, необхідні ремонтно-відновлювальні роботи проведе спеціалізоване підприємство ТОВ «Укрспецобладнання».
Аварійна ситуація не вплинула на процес надання послуг з водопостачання та водовідведення, які надаються в повному обсязі.

За інформацією ВАТ «Херсонгаз», припинено газопостачання 14-ти абонентам за адресами: вул.Гагаріна, 135, Енгельса, 37, сел. Зеленівка, вул.Верьовчина балка, 1. Відновлювальні роботи проводять 3 бригади підприємства.

Всього в місті на ліквідації наслідків аварійних ситуацій, викликаних негодою, задіяно 22 одиниці техніки, 70 чоловік особового складу.

Продовжується робота по відновленню ліфтового господарства Херсона.

Зараз опрацьовується механізм реалізації програми відновлення ліфтового господарства міста за рахунок коштів Стабілізаційного фонду, що передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 16 червня 2010 р. №461. Місцевим розпорядником виступатиме управління житлово-комунального господарства Херсонської обласної державної адміністрації.

Серед іншого, бюджетні кошти будуть направлені на обладнання, ремонт або заміну ліфтів, які довгий час перебувають в аварійному стані. Як повідомив заступник міського голови Володимир Пепель, на відповідні роботи планують витратити: 487 тис. грн. для розграбованих ліфтів будинків комунальної форми власності, 900 тис. грн. – будинків ОСББ, які знаходяться на балансі управління житлового господарства та взяті в управління.

Міським головою Володимиром Сальдо видано розпорядження, згідно з яким управлінням освіти та охорони здоров'я доручено здійснювати закупівлю продуктів харчування для дитячих дошкільних, загальноосвітніх навчальних, оздоровчих закладів та закладів для відпочинку дітей за наявності документів про якість та безпеку продуктів і без ГМО.
Управлінню ветеринарної медицини Херсона, у межах компетенції, рекомендовано здійснювати ветеринарно-санітарний контроль та нагляд на підприємствах торгівлі, ринках та інших об'єктах торгівлі, де організовано продаж продукції тваринного і рослинного походження. Не допускати реалізацію цих продуктів без відповідних документів про якість та безпеку і вказівки вмісту ГМО.
Санітарно-епідеміологічний контроль за реалізацією продовольчих товарів та недопущення здійснення суб'єктами господарювання всіх форм власності торгівлі без вказівки вмісту ГМО, у межах компетенції, рекомендовано здійснювати Державному закладу «Міська санітарно - епідеміологічна станція».
Окрім цього, керівникам підприємств торгівлі та суб'єктам господарювання, які займаються торговельною діяльністю в місті, незалежно від форм власності, рекомендовано здійснювати реалізацію продуктів харчування за наявності етикетування відповідно до чинного законодавства з інформацією про вміст чи відсутність у харчових продуктах ГМО, що відображається на етикетці харчового продукту надписом «Із ГМО» чи «Без ГМО» відповідно.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення м. Херсона звертає увагу мешканців міста на дотримання правил безпеки при користуванні газовими приладами.

Під головуванням заступника міського голови Сергія Черевка за участі представників виконавчих органів міської ради відбулась чергова нарада з питань підготовки плану святкових заходів під робочою назвою «Херсону-232». Учасники наради обговорили можливість проведення близько 25 заходів найрізноманітнішого спрямування: різноманітні виступи вокальних, інструментальних, хореографічних колективів, змагання спортсменів, показові виступи спецпідрозділів; виставкові заходи тощо.

В День архітектури відбулась урочиста зустріч першого заступника міського голови В’ячеслава Яременка і начальника управління містобудування та архітектури, головного архітектора міста Григорія Ходіна з фахівцями архітектурної справи, зодчими, які присвятили себе світу краси, професіоналів, які створюють затишок і комфорт.
За вагомий особистий внесок у розбудову Херсона Почесними грамотами міського голови Володимира Сальдо нагороджені:

архітектор, член Херсонської обласної організації Національної спілки архітекторів України Людмила Найдьонова;

архітектор, член Херсонської обласної організації Національної спілки архітекторів України В’ячеслав Михайленко;

голова Херсонської обласної організації Національної спілки архітекторів України, головний архітектор ВАТ «Херсон-Діпромісто» Галина Авраменко;

головний архітектор проекту ВАТ «Херсон-Діпромісто», член Херсонської обласної організації Національної спілки архітекторів України Олександр Джаламага.

2 липня 102-й День народження відзначила мешканка нашого міста Євгенія Кирилівна Мартинюк. Євгенія Кирилівна – мати-героїня, вона виховала п’ятеро дітей. Сьогодні, мешкає з родиною доньки, а ще має сім онуків та сім правнуків. Більшість родичів проживають в Одесі.

До особистого свята Євгенія Кирилівна отримала квіти та традиційну адресну грошову допомогу від міського голови Володимира Сальдо в розмірі 1180 грн.

В дитячому таборі „Юнга” пройшов День безпеки життєдіяльності.

Готуючись до нього, кожен загін створив власну газету із правилами безпечного життя, відновив у пам’яті необхідні знання й навички. До початку заходу всі мешканці „Юнги”, від мала до велика, були готові зустрічати гостей: рятувальників та фахівців ГУ МНС, представників міського управління освіти та переможницю обласного фестивалю юних пожежних-рятувальників дружину „101.ДЮП”.

У Херсоні за підтримки міського голови Володимира Сальдо пройшов II тур Чемпіонату України з пляжного волейболу серед жінок .

Для участі у чемпіонаті України з пляжного волейболу до Херсона прибули 25 команд спортсменок з Києва, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Білої Церкви, Рівного, Кременчуга, Миколаєва, Іллічивська, Хмельницького, Сум та ін.

Протягом чотирьох днів у Гідропарку, де спеціально був збудований новий майданчик для цієї гри, велися напружені змагання. У фіналі перемогу здобула команда з міста Суми - Марина Самодай та Єлизавета Суліма, суперником якої виступали спортсменки з Рівного - Валентина Грицюк та Олена Басанова. Трете місце на чемпіонаті посіла команда з Дніпропетровська - Тетяна Сукач и Зінаїда Любімова, яка одержала спортивну перемогу над дівчатами з Харкова - Анжелою Зінченко та Ганною Косяк. Комментариев: 0  ::  Дата: 5 июля 2010   ::  Посмотрели: 1887  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)