Мобілізованим херсонцям гарантується збереження місця роботи | Червоний Хрест допомагає | Отчитываемся о проделанной работе! | Збираєтесь на пенсію – завітайте до школи | Про мобілізацію | Про нюанси декларування доходів херсонці дізналися по Інтернету | Продаем по курсу доллара 8.0! |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги

От частного полковника милиции меня должны защищать СБУ, МВД и ГенпрокуратураОт частного полковника милиции меня должны защищать СБУ, МВД и Генпрокуратура
Владимир Марус

Сегодня лично против меня работает вся юридическая мощь Управления внутренних дел Херсонской области.


ДаліВ центре внимания Виталий Богданов


В центре внимания Виталий Богданов
Виталий Богданов

Про Сальдо и сепаратизм


ДаліМой ответ депутатам: Знайте свое место!


Мой ответ депутатам: Знайте свое место!
Бузак Тарас

Мне странно слышать, когда люди, которые постили картинки «Беркут молодец» требуют расследования смертей на Майдане


ДаліАфиша

КIHOКIМЕРIЯ


КIHOКIМЕРIЯ
26-30 вересня
ККЗ "Ювiлейний"

job.ukr.net

ukr.net
Google+Прийому документів для участі у конкурсі продовжено
Пройшло засідання конкурсного комітету по підведенню підсумків конкурсу на кращий інвестиційний проект з будівництва сміттєсортувального, сміттєпереробного комплексу з використанням модульної системи переробки твердих побутових відходів, що включає поетапну рекультивацію існуючого сміттєзвалища на території Херсонської міської ради.

Порядок денний утвердили одностайно:

попередній огляд конкурсних матеріалів та перевірка їх на відповідність;

допущення учасників конкурсу до оцінювання конкурсних матеріалів;

презентація та оцінювання, визначення переможців;

визначення конкурсної комісії для підрахунку балів оцінювання конкурсних матеріалів тощо.

Документи для участі у конкурсі надали 5 учасників, 2-є з них - ТОВ "РАФ-плюс" (м. Одеса) та ТОВ "Бізнес Консалтінг" (м. Київ) з'явились для відкритої презентації проектів 18 червня 2010 р., інші 3-є не з'явились, хоча всі 5-ро були заздалегідь поінформовані про час і місце підведення підсумків конкурсу.

Основною концепцією проекту ТОВ "РАФ-плюс" (м. Одеса) "Сміттєпереробний комплекс з використанням модульної системи переробки твердих побутових та промислових відходів 4-го класу небезпеки" на базі Херсонського міського полігону ТПВ є організація відбору із загальної маси міських ТПВ ресурсно-корисних компонентів для подальшого використання їх в якості вторинних ресурсів шляхом будівництва сміттєпереробного комплексу.

Мета проекту - за рахунок вторинного використання ресурсів зберегти обсяги відходів, знизити екологічне навантаження тощо. Саме сортування за двома шляхами: органічний/неорганічний, на думку проектантів, знизить потік екологічно шкідливих відходів. Передбачається, що комплекс перероблятиме близько 120-140 тис. тонн ТПВ/рік, строк будівництва - 8 місяців.

Інвестиційний проект ТОВ "Бізнес Консалтінг" (м. Київ) передбачає проектування і будівництво сміттєсортувального заводу, а також глибоку переробку полімерів в продукцію, що має попит, переробку органічних відходів в біогаз і добрива.

Основною метою проекту є промислова переробка, збирання, сортування, транспортування, утилізація ТПВ, а також створення і поліпшення системи збирання відходів, зменшення негативного впливу на довкілля, з урахуванням необхідності розв'язання економічних, екологічних та соціальних проблем. Передбачається, що комплекс перероблятиме близько 150 тис. тонн ТПВ/рік, строк поетапної реалізації проекту 3 роки.
"Ми маємо визначитись з оптимальним варіантом - максимально вигідним для громади міста і максимально якісним з точки зору виконання проекту", - зазначив В. Пепель.

По підсумкам оцінювання переможець конкурсу не був визначений через відсутність конкретного проекту, який всебічно відповідав би вимогам Положення про проведення конкурсу. У зв'язку з цим, члени конкурсної комісії дійшли згоди щодо необхідності продовження терміну прийому документів до 1 жовтня 2010 р. Комментариев: 0  ::  Дата: 22 июня 2010   ::  Посмотрели: 866  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)


Интервью

Анатолій Гриценко: «Русский сапог» стоїть на кордоні – значить треба діяти швидко і ефективно


Зараз тур по Півдню, для того, щоб почути людей.

Подробнее«Правый сектор» в Херсоне о регионалах: Они первые на очереди по люстрации, независимо вышли они из Партии регионов или не вышли


Интервью лидера «Правого сектора» в Херсоне Руслана Кушнира

ПодробнееОлег Зайченко: Сепаратисти відкрито виходять на мітинги. Їх організовують екс-нардеп від КПУ Катерина Самойлик та нинішня депутатка Ольга Михайленко


Політолог з Херсона Олег Зайченко вважає, що подальшу агресію Кремля в Україну зупинила висока самоорганізація українського суспільства.

Подробнее
Опрос
За кого вы проголосуете на досрочных выборах в ВСУ?

Партия Регионов
ВО Батькивщина
ВО Свобода
Удар
Правый Сектор
КПУ
Не пойду на выборы

Информер

Погода


фильмы 2010

Курс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн
Copyright © 2009-2014 pravda.ks.ua; pravda.kherson.ua
Перша безкоштовна інтернет-газета Херсона
Всі права застережено. Матеріали видання захищено авторським правом.
Електронна адреса видання: taras@pravda.ks.ua
Створення, тех. підтримка: Лазарєв Сергій. Дизайн: Лазарєв Сергій, Михайлов Микита.
Редакція інтернет видання "Херсонська правда" ГО "Асоціація блоггерів "Новамедіа"