Увага! Шановні випускники 2016 року, абітурієнти! рРеєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання | Херсонський об’єднаний міський військовий комісаріат запрошує на службу до Збройних Сил України за контрактом | Бронетанковий завод запрошує на роботу учасників АТО | БЕЗУМНЫЙ ЦЕНОПАД НА «АВТОПЛАНЕТЕ» | Щодо військової служби за контрактом у лавах Держприкордонслужби України | З 1 вересня діятимуть нові ставки судового збору | Схвалено проект закону про електронний реєстр військовозобов’язаних |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги

Виталий Богданов: “В Херсоне коррупция - это болезнь, которая требует оперативного вмешательства”


Виталий Богданов: “В Херсоне коррупция - это болезнь, которая требует оперативного вмешательства”
Виталий Богданов

Коррупция - это то явление, которое на сегодня проникло во все сферы жизнедеятельности практически всех городов.


ДаліЧудасия!!!


Чудасия!!!
Бузак Тарас

Так бывает. За бюджетные деньги фирма, которую связывают с депутатом Херсонского областного совета, будет строить д/с в самом «бедном и нуждающемся» поселке нашей области - Железном Порту.


ДаліПеремогти совок. Депутати. Ради. Регламенти. ГромадськістьПеремогти совок. Депутати. Ради. Регламенти. Громадськість
Бузак Тарас

Як нам усім перемогти совок? Декілька пропозицій. Подивимось на досвід наших сусідів.


ДаліАфиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00

ищу работу в белой церкве

погода от синоптик
Google+Прийому документів для участі у конкурсі продовжено
Пройшло засідання конкурсного комітету по підведенню підсумків конкурсу на кращий інвестиційний проект з будівництва сміттєсортувального, сміттєпереробного комплексу з використанням модульної системи переробки твердих побутових відходів, що включає поетапну рекультивацію існуючого сміттєзвалища на території Херсонської міської ради.

Порядок денний утвердили одностайно:

попередній огляд конкурсних матеріалів та перевірка їх на відповідність;

допущення учасників конкурсу до оцінювання конкурсних матеріалів;

презентація та оцінювання, визначення переможців;

визначення конкурсної комісії для підрахунку балів оцінювання конкурсних матеріалів тощо.

Документи для участі у конкурсі надали 5 учасників, 2-є з них - ТОВ "РАФ-плюс" (м. Одеса) та ТОВ "Бізнес Консалтінг" (м. Київ) з'явились для відкритої презентації проектів 18 червня 2010 р., інші 3-є не з'явились, хоча всі 5-ро були заздалегідь поінформовані про час і місце підведення підсумків конкурсу.

Основною концепцією проекту ТОВ "РАФ-плюс" (м. Одеса) "Сміттєпереробний комплекс з використанням модульної системи переробки твердих побутових та промислових відходів 4-го класу небезпеки" на базі Херсонського міського полігону ТПВ є організація відбору із загальної маси міських ТПВ ресурсно-корисних компонентів для подальшого використання їх в якості вторинних ресурсів шляхом будівництва сміттєпереробного комплексу.

Мета проекту - за рахунок вторинного використання ресурсів зберегти обсяги відходів, знизити екологічне навантаження тощо. Саме сортування за двома шляхами: органічний/неорганічний, на думку проектантів, знизить потік екологічно шкідливих відходів. Передбачається, що комплекс перероблятиме близько 120-140 тис. тонн ТПВ/рік, строк будівництва - 8 місяців.

Інвестиційний проект ТОВ "Бізнес Консалтінг" (м. Київ) передбачає проектування і будівництво сміттєсортувального заводу, а також глибоку переробку полімерів в продукцію, що має попит, переробку органічних відходів в біогаз і добрива.

Основною метою проекту є промислова переробка, збирання, сортування, транспортування, утилізація ТПВ, а також створення і поліпшення системи збирання відходів, зменшення негативного впливу на довкілля, з урахуванням необхідності розв'язання економічних, екологічних та соціальних проблем. Передбачається, що комплекс перероблятиме близько 150 тис. тонн ТПВ/рік, строк поетапної реалізації проекту 3 роки.
"Ми маємо визначитись з оптимальним варіантом - максимально вигідним для громади міста і максимально якісним з точки зору виконання проекту", - зазначив В. Пепель.

По підсумкам оцінювання переможець конкурсу не був визначений через відсутність конкретного проекту, який всебічно відповідав би вимогам Положення про проведення конкурсу. У зв'язку з цим, члени конкурсної комісії дійшли згоди щодо необхідності продовження терміну прийому документів до 1 жовтня 2010 р. Комментариев: 0  ::  Дата: 22 июня 2010   ::  Посмотрели: 1311  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)


Интервью

Марина Чернышова: Нашим приоритетом будет работа, направленная на наполнение бюджета


На этот раз, говорим с молодым политиком, руководителем фракции БПП «Солидарность» в Херсонском областном совете Мариной Чернышовой.

ПодробнееЄвген Криницький: Ми прекрасно розуміємо, що закриваючи школу, ми закриваємо село


З начальником Управління освіти та науки Херсонської ОДА, депутатом обласної ради (фракція БПП) Євгеном Криницьким ми провели довгу та змістовну розмову. Говорили про реформу освіти, проблеми, успіхи, туалети в сільських школах, ремонти у школах та фінансуванні галузі.

ПодробнееИ снова о благотворительности…


Интервью с главным бухгалтером клинической больницы им. А. и О. Тропиных Ольгой ГУДКОВОЙ...

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода


Кинолэнд

Курс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
sinoptik ,Автомобили, продажа, ремонт, сервис

Фильмы в кинотеатрах Украины на KINOafisha.ua.
UKR.NET - самые свежие новости Украины.
Автобазар Украины на Avtosale.ua - большой выбор лучших авто.
Погода в Херсонской области и других городах на Sinoptik.ua.

Херсонский ТОП Украина онлайн
Copyright © 2009-2016 pravda.ks.ua; pravda.kherson.ua
Перша безкоштовна інтернет-газета Херсона
Всі права застережено. Матеріали видання захищено авторським правом.
Електронна адреса видання: taras@pravda.ks.ua
Створення, тех. підтримка: Лазарєв Сергій. Дизайн: Лазарєв Сергій, Михайлов Микита.
Редакція інтернет видання "Херсонська правда" ГО "Асоціація блоггерів "Новамедіа"