Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Місто за тиждень
З офіційним візитом наше місто відвідали консул, радник Посольства Республіки Корея в Україні Кім Дохьойн та керівник з питань підтримки програм Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Дайва Вілкеліте.

Під час зустрічі з представниками міської влади визначено кілька можливих напрямків співпраці: підготовка фахівців для Республіки Корея у вузах нашого міста, зрошення сільгоспугідь, використання потужностей Херсонського елеватору та Херсонського морського торговельного порту.

Враховуючи обмеженість можливостей бюджету, за ініціативи Володимира Сальдо, триває робота з відновлення освітлення центральних алей парку ім.Ленінського комсомолу з використанням позабюджетних коштів.

Спонсорами таких робіт разом з міським головою є 2 приватні підприємці, чиї об’єкти розташовані на зазначеній території парку.

Вже встановлено 5 та електрифіковано 8 опор на центральній алеї та на парковій алеї вздовж розміщення дитячих атракціонів. Проводиться робота з відновлення системи освітлення центрального входу до парку з боку вул.Перекопської. Найближчим часом будуть проведені роботи по освітленню алеї фонтанів, встановленню прожекторів біля пам’ятника Першим комсомольцям.

Організація руху маршрутних таксі під час капітального ремонту площі Перемоги обговорена на спеціальній нараді під головуванням заступника міського голови Юрія Христича.

Для уникнення можливих проблем у сфері пасажирських перевезень, управління транспорту та зв’язку посилює контроль за міськими автобусними маршрутами, пов’язаними з площею Перемоги. З перевізниками обговорено також питання щодо забезпечення перевезення пасажирів пільгових категорій протягом терміну виконання ремонтних робіт на площі Перемоги до мікрорайонів Шуменський та Житлоселище і в зворотньому напрямку безкоштовно.

Виконком прийняв рішення про тимчасове обмеження руху транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування в Херсоні.

Для запобігання пошкодженням та руйнації автомобільних доріг з твердим асфальтобетонним покриттям під впливом динамічних навантажень унаслідок підвищеної температури повітря, рішенням виконкому доручено відділу ДАІ з обслуговування адміністративної території м.Херсона у період підвищення температури повітря понад 28°С здійснювати на автомобільних дорогах загального користування в Херсоні тимчасове обмеження руху транспортних засобів, загальною вагою понад 24 тонн і навантаженням на вісь більше 7 тонн.

Профінансовано управління доріг в сумі 1199,9 тис.грн. на капітальний ремонт пл. Перемоги, 284,6 тис.грн. на поточний ремонт об’єктів дорожнього господарства (в т.ч. за рахунок транспортного податку 248,1 тис.грн.).

Погашено кредиторську заборгованість за будівельні роботи, виконані у 2008 році в сумі 507,8 тис.грн.

Профінансовано головне управління з питань життєдіяльності міста в сумі 185,8 тис.грн. на утримання дренажних систем, мереж зливової каналізації за рахунок транспортного податку та 913,4 тис.грн. на благоустрій міста, а саме на санітарне очищення, озеленення і поточний ремонт об’єктів зовнішнього благоустрою, ліквідацію наслідків підтоплення.

За рахунок субвенції з державного бюджету транспортним підприємствам міста проведено компенсацію за перевезення пільгової категорії громадян в сумі 354,6 тис. грн.

До міського голови Володимира Сальдо звернулися батьки учнів загальноосвітніх навчальних закладів №32, 36, 48, 50, 52 щодо відкриття у місті додаткового шкільного автобусу для спеціального перевезення до місця навчання дітей, що мешкають у районі «Склотара». Наразі опрацьовується попередня схема майбутнього маршруту, враховуючи вимоги чинного законодавства.

З метою недопущення розміщення в Херсоні об'єктів зовнішньої реклами без дозвільних документів, у зв'язку із закінченням строку дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами, виконкомом міської ради вирішено демонтувати рекламні конструкції на розі вулиць 49-ої Гвардійської Херсонської дивізії та Паровозної, а також на розі вулиць Карла Маркса і Свердлова та по просп. Ушакова, 41 (район Головпоштамту).

Затверджено план роботи головного управління з питань життєдіяльності міста з утримання дренажних систем та мереж зливової каналізації на 2010 рік за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету в частині 70% податку з власників транспортних засобів.

Затверджено акт обстеження технічного стану житлового будинку №10 по вул.9 Січня, який знаходиться на балансі управління житлового господарства міської ради та на обслуговуванні ПП «Жилтранс». Попередньою причиною руйнації покрівлі визначено несанкціонований демонтаж дерев’яних підкосів та стійок під час виконання ремонтних робіт представниками ХФ ВАТ «КСК». Їм рекомедовано замовити обстеження покрівлі фахівцями проектного інституту з наданням рекомендацій щодо виконання першочергових робіт та виконати укріплення конструктивних елементів покрівлі для запобігання руйнації будинку.

Затверджено план роботи управління доріг на 2010 рік.

15.06.2010 постійна комісія з питань містобудування та регулювання земельних відносин (Сіганевич В.Г.) розглянула понад 128 заяв суб’єктів господарювання з питань оформлення земельних ділянок, продовження та переукладення договорів оренди земельних ділянок.

16.06.2010 постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, розвитку підприємництва, планування, обліку, бюджету, фінансів і цін (Федін В.В.), а 17.06.2010 постійна комісія з питань освіти, культури, спорту та у справах молоді (Петров В.Ф.) провели засідання, на яких завершили розгляд сесійного блоку питань та надали відповідні рекомендації щодо них.

Робоча група у складі депутатів постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту, зв’язку, енергозбереження, енергопостачання, екології та охорони навколишнього середовища (Шкода С.В.) на засіданнях 17.06.2010 та 18.06.2010 розглядала пропозиції міської Асоціації власників житла щодо фінансування капітального ремонту будинків ОСББ.

З метою впорядкування та спрощення дозвільно-погоджувальних процедур при здійсненні містобудівної діяльності затверджено:

порядок підготовки документів для погодження реконструкції (технічного переоснащення) приватних (орендованих) квартир, будинків, нежитлових приміщень, споруд під об’єкти громадського або виробничого призначення;

порядок підготовки документів для погодження будіництва (реконструкції) об’єктів житлового, нежитлового, громадського та промислового призначення на земельних ділянках, що знаходяться у власності, оренді чи користування, та і випадках, коли відведення земельної ділянки не потрібно;

порядок підготовки документів для погодження перепланування квартир у житлових будинках з метою поліпшення житлових умов, без зміни цільового призначення.

За згодою членів виконавчого комітету міської ради доопрацьовуватиметься проект рішення виконкому щодо організації швартування та стоянок маломірних суден, моторних човнів та яхт у м.Херсоні, що підготовлений за дорученням міського голови Володимира Сальдо для впорядкування єдиної загальноміської політики стосовно регулювання, організації, функціонування, ціноутворення і контролю за здійсненням швартування та стоянок маломірних суден, моторних човнів та яхт на набережній просп.Ушакова, а також підвищення дисципліни швартування та стоянок.

Голову правління ВАТ «Херсонгаз», його першого заступника, заступника з газопостачання, начальника юридичного відділу, начальника та заступника начальника технічного управління, головного інженера та заступника головного інженера головного підприємства, начальника абонентської служби, служби мереж головного підприємства, заступника начальника служби мереж головного підприємства, начальника та старшого майстра служби ВБГО головного підприємства, начальника виробничої лабораторії, головного метролога ВАТ «Херсонгаз» уповноважено складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил користування енергією чи газом», «Пошкодження газопроводів при провадженні роботи».

Комісія у складі працівників управління транспорту та зв’язку, управління комунальної власності та представників незалежної оціночної організації завершила інвентаризацію зупинок. На сьогодні в місті нараховується 312 зупиночних комплексів.

За результатами інвентаризації зупиночних комплексів буде встановлена їх вартість та здійснена передача на баланс одному з комунальних підприємств. Це дасть можливість балансоутримувачу в подальшому забезпечувати їх утримання в належному стані.

За дорученням міського голови Володимира Сальдо проведено системну роботу щодо отримання додаткових коштів з державного бюджету для унеможливлення повторення ситуації, подібної до цьогорічної лютневої, коли відбулось часткове підтоплення міста.

Результатом відповідної роботи стало Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2010 р. № 311-р «Про фінансування заходів, спрямованих на запобігання можливому затопленню територій внаслідок льодоходу, повені та паводків у 2010 році», яким м.Херсону виділено кошти у розмірі 458 тис. грн.
Головним управлінням з питань життєдіяльності міста проводиться підготовка до освоєння відповідних коштів, її координує заступник міського голови Володимир Пепель. Зокрема, прийнято рішення про спрямування державного фінансування на виконання ремонту ливневої каналізації у мікрорайоні «Корабел». Мова йде про ділянку, розташовану по вул. Патона.

Замовником ремонтних робіт відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України, виступатиме управління капітального будівництва Херсонської обласної державної адміністрації.

За дорученням міського голови Володимира Сальдо з початку минулого тижня співробітниками підрозділу охорони муніципальної власності м.Херсона щоденно виставляються наряди у складі співробітників підрозділу, які виконують завдання щодо недопущення діяльності несанкціонованих об’єктів торгівлі на території парку ім. Леніна.

За результатами профілактичної роботи об’єкти торгівлі, які несанкціоновано реалізують продукти харчування, зупинили свою діяльність.

Рішенням виконкому міської ради відхилено протест прокурора м.Херсона на рішення виконкому міської ради від 20.10.2009 №1428 «Про погодження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у м.Херсоні на 2010-2017 роки».

103-й день народження відсвяткувала мешканка нашого міста Тамара Андріївна Чубукова.За традицією ювілярка отримала грошову допомогу від Херсонського міського голови Володимира Сальдо та квіти.

18 червня, у день заснування Херсона, заступники міського голови віддали шану світлішому князю Григорію Потьомкіну-Таврійському, поклавши квіти біля його пам’ятника у Потьомкінському сквері.

Символічно відзначили день підписання Указу про утворення Херсона і маленькі херсонці – учні 1-4 класів Херсонського навчально-виховного комплексу №51 імені Г.О. Потьомкіна, які також поклали квіти до пам’ятника князю Потьомкіну-Таврійському. Старший науковий співробітник Херсонського областного краєзнавчого музею Сергій Д’яченко розповів школярам про цікаві моменти історії нашого міста та про яскравих постатей, які дали йому життя.

З метою забезпечення права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на сімейне виховання та здоровий розвиток, виконкомом міської ради прийнято рішення про влаштувати з 22 червня 2010 року для спільного проживання та виховання до дитячого будинку сімейного типу на базі родини Васильєвих Варламових Юлію та Надію - дітей, позбавлених батьківського піклування.

Завдяки активній співпраці управління освіти Херсонської міської ради з Херсонським обласним центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів у школярів херсонських шкіл з’явилась можливість отримання комплексної соціальної реабілітації.
Для проходження курсу реабілітації необхідно надати документи, за наявності яких дитина може бути зарахованою на 21-добовий курс реабілітації:

-медична амбулаторна картка дитини;

-поглиблений медогляд;

-картка щеплення;

-шкребок на я/г та аналіз калу на я/г (діє 3 дні);

-довідка про епідоточення (діє 3 дні);

-довідка від дерматолога;

-медвисновок дитини;

-індивідуальна програма реабілітації дитини;

-заява з районного управління;

-4 конверти з марками.

Соціально-реабілітаційні послуги, що надаються на базі центру, для дитини з функціональними обмеженнями є безкоштовними.

Управлінням освіти здійснено моніторинг побажань юних обдарувань щодо навчання у вищих навчальних закладах.
Попитом серед випускників – переможців інтелектуальних змагань 2010 року користуються Київський національний університет імені Т.Г. Шевченка (42%), Київський політехнічний інститут (12%). Талановиті випускники не залишили поза увагою херсонські вищі навчальні заклади (ХДУ, ХНТУ), медичні університети Дніпропетровська та Харкова, юридичні академії Одеси, Харкова.

Управління освіти спільно з профспілкою працівників освіти у науки м. Херсона організувало повноцінний відпочинок та оздоровлення для 4,5 тисяч працівників галузі та їхніх сімей (проти 3,8 тисяч у минулому році).
З 18 червня по 27 серпня вчителі та вихователі відпочиватимуть на узбережжях Чорного та Азовського морів.
Стовідсоткова виплата відпускних та оздоровчих забезпечила повноцінний, безперешкодний відпочинок всім без винятку вчителям та вихователям.

В приміщенні Центральної виставкової зали Національної спілки художників України (м.Київ) працює виставка творчих робіт херсонських студентів кафедри Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв «Студентське літо - 2010».

В експозицію увійшли дизайнерські проекти реклами, друкованої продукції, комп’ютерної графіки, живописні та графічні роботи, композиції різних за фактурою та матеріалами декоративних панно, аплікації і колажі, батики, гобелени, вітражі.

Виставка діятиме до 22 червня 2010 року.

Дитяча Олімпіада Херсонщини-2010, котра триває з 2 по 22 червня, традиційно проводиться у дитячо-оздоровчому таборі "Прибрежний" (смт Лазурне).

Місто Херсон представляють 25 вихованців дитячо-юнацьких клубів фізичної підготовки №4, 5 та дитячо-юнацьких спортивних шкіл №3, 6.

З метою створення умов для оздоровлення дітей дошкільного віку з батьками, забезпечення ремонтних робіт у дошкільних навчальних закладах міста для підготовки до нового навчального року, виконкомом міської ради прийнято рішення про тимчасову перерву в навчально-виховному процесі дошкі¬льних навчальних закладів у період з 1 по 31 липня. В цей період працюватимуть наступні чергові дошкільні навчальні заклади:

Центр міста - ясла - садок № 77 (вул. Садова, 5), ясла - садок № 85 ( вул. С.Разіна, 77);

Таврійський мікрорайон - ясла - садок № 12 (вул. Кольцова, 39), ясла - садок № 39 (вул. Покришева, 59);

Шуменський мікрорайон - ясла - садок № 69 (просп. Димитрова, 9-а);

Дніпровський район - ясла - садок №31 (вул. Миру, 1-а), ясла - садок № 67 (вул. І.Кулика, 112-а);

мікрорайон „Корабел": навчально-виховний комплекс №9 (вул.Дорофєєва, 11).

Херсонська спеціалізована школа І-III ступенів №31 з поглибленим вивченням історії та права рішенням виконкому міської ради визначена такою, що здійснює повноваження із визначення рівня володіння державною мовою з метою розгляду питань, пов'язаних із громадянством України. Директор школи уповноважений видавати довідки про володіння державною мовою або її розуміння в обсязі, достатньому для спілкування. Комментариев: 0  ::  Дата: 20 июня 2010   ::  Посмотрели: 1107  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)