Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради
Виконком прийняв рішення про тимчасове обмеження руху транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування в Херсоні.

Для запобігання пошкодженням та руйнації автомобільних доріг з твердим асфальтобетонним покриттям під впливом динамічних навантажень унаслідок підвищеної температури повітря, рішенням виконкому доручено відділу ДАІ з обслуговування адміністративної території м.Херсона у період підвищення температури повітря понад 28°С здійснювати на автомобільних дорогах загального користування в Херсоні тимчасове обмеження руху транспортних засобів, загальною вагою понад 24 тонн і навантаженням на вісь більше 7 тонн.

Час початку та завершення на автомобільних дорогах Херсона цього тимчасового обмеження руху визначатиметься в залежності від температурних показників повітря. Центральній диспетчерській службі „1580" управління з питань надзвичайних ситуацій Херсона доручено щоденно до 06.15 надавати до відділу ДАІ міста інформацію про температуру повітря. Управління доріг на період введення тимчасового обмеження руху установлюватиме заборонні дорожні та інформаційні знаки щодо умов руху великовагових транспортних засобів.

З метою створення умов для оздоровлення дітей дошкільного віку з батьками, забезпечення ремонтних робіт у дошкільних навчальних закладах міста для підготовки до нового навчального року, прийнято рішення про тимчасову перерву в навчально-виховному процесі дошкі-льних навчальних закладів у період з 1по 31 липня. В цей період працюватимуть наступні чергові дошкільні навчальні заклади:

Центр міста - ясла - садок № 77 (вул. Садова, 5), ясла - садок № 85 ( вул. С.Разіна, 77);

Таврійський мікрорайон - ясла - садок № 12 (вул. Кольцова, 39), ясла - садок № 39 (вул. Покришева, 59);
Шуменський мікрорайон - ясла - садок № 69 (просп. Димитрова, 9-а);

Дніпровський район - ясла - садок №31 (вул. Миру, 1-а), ясла - садок № 67 (вул. І.Кулика, 112-а);

мікрорайон „Корабел": навчально-виховний комплекс №9 (вул.Дорофєєва, 11).

Херсонська спеціалізована школа І-III ступенів №31 з поглибленим вивченням історії та права рішенням виконкому міської ради визначена такою, що здійснює повноваження із визначення рівня володіння державною мовою з метою розгляду питань, пов'язаних із громадянством України.

Директор школи уповноважений видавати довідки про володіння державною мовою або її розуміння в обсязі, достатньому для спілкування.

З метою забезпечення права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на сімейне виховання та здоровий розвиток, прийнято рішення про влаштувати з 22 червня 2010 року для спільного проживання та виховання до дитячого будинку сімейного типу на базі родини Васильєвих Варламових Юлію та Надію - дітей, позбавлених батьківського піклування.

З метою недопущення розміщення в Херсоні об'єктів зовнішньої реклами без дозвільних документів, у зв'язку із закінченням строку дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами, прийнято рішення про демонтаж рекламних конструкцій на розі вулиць 49-ої Гвардійської Херсонської дивізії та Паровозної, а також на розі вулиць Карла Маркса і Свердлова та по просп. Ушакова, 41 (район Головпоштамту).

Затверджено план роботи головного управління з питань життєдіяльності міста з утримання дренажних систем та мереж зливової каналізації на 2010 рік за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету в частині 70% податку з власників транспортних засобів. Зокрема, визначено бюджетні призначення:

у сумі 12,6 тис.грн. на підняття колодязів до рівня проїжджої частини (поточний ремонт дренажної ситсеми та мереж зливової каналізації);

у сумі 362,35 тис.грн – на утримання дренажної системи по вулицях Жуковського, Карбишева, К.Хетагурова, Луначарського, Нестерова, Ціолковського, Тарле, Ракетній, Бучми, Космічній, 49 Гвардійської дивізії, просп. Кутузова, 200 років Херсона, у 1-му Таврійському мікрорайоні (внутрішньоквартальні проїзди до вул. Покришева, Карбишева), 2-му Таврійському мікрорайоні (внутрішньоквартальний проїзд до вул. Покришева), 3-му Таврійському мікрорайоні (внутрішньоквартальний проїзд до вул. 49 Гвардійської дивізії);

у сумі 440,16 тис.грн. – на утримання мереж зливової каналізації по вулицях Будьонного, Безродного, Блюхера, Ладичука, Кулика, Кременчуцькій, Нафтовиків/Макарова, Полтавській, Покришева, Р.Люксембург, Рєпіна, Українській, Уварова, Філатова, Чекістів, Залаегерсег-3-тя фабрика ХБК, Карбишева, Кримській, Ракетній, пров.Козацькому, Портовому, просп.Кутузова, Миколаївському, Новомиколаївському, Острівському шосе, Одеській площі, на шляхопроводах;

у сумі 32,26 тис.грн. – на відкачку води з підземних пішохідних переходів;

у сумі 198,4 тис.грн. – на погашення кредиторської заборгованості за виконані роботи з утримання дренажних систем та мереж зливової каналізації за 2009 рік;

у сумі 63,4 тис.грн. – на встановлення дощеприймальних грат;

у сумі 44,16 тис.грн. – на встановлення кришок люка;

у сумі 479,84 тис.грн. – на капітальний ремонт зливової каналізації по пров. Береговому, Козацькому, вул.Патона (від готелю до р.Кошової) та вул. Чорноморській-Бериславському шосе.

Затверджено акт обстеження технічного стану житлового будинку №10 по вул.9 Січня, який знаходиться на балансі управління житлового господарства міської ради та на обслуговуванні ПП «Жилтранс». Будівля 1911 року побудови. Визнано, що верхня частина несучої стіни будівлі з боку внутрішнього двору, конструктивні елементи покрівлі, парапет зовнішньої несучої стіни з боку внутрішнього двору знаходяться в аварійному стані.

Попередньою причиною руйнації покрівлі визначено несанкціонований демонтаж дерев’яних підкосів та стійок під час виконання ремонтних робіт представниками ХФ ВАТ «КСК». Саме представникам зазначеної філії міською постійно діючою комісією з обстеження житлових будинків, що належать до комунальної власності міської територіальної громади, рекомедовано замовити обстеження покрівлі фахівцями проектного інституту з наданням рекомендацій щодо виконання першочергових робіт та виконати укріплення конструктивних елементів покрівлі для запобігання руйнації будинку.

Відхилено протест прокурора м.Херсона на рішення виконкому міської ради від 20.10.2009 №1428 «Про погодження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у м.Херсоні на 2010-2017 роки».

Прийнято рішення виконкому про задоволення протесту прокурора міста на постанову адміністративної комісії на гр.Свякова С.В., яку скасовано та закрито провадження по адміністративній справі, а також залишення без задоволення протестів прокурора міста на рішення Херсонської міської спостережної комісії від 26.11.2009 та 17.02.2010, які залишено без змін.

Голову правління ВАТ «Херсонгаз», його першого заступника, заступника з газопостачання, начальника юридичного відділу, начальника та заступника начальника технічного управління, головного інженера та заступника головного інженера головного підприємства, начальника абонентської служби, служби мереж головного підприємства, заступника начальника служби мереж головного підприємства, начальника та старшого майстра служби ВБГО головного підприємства, начальника виробничої лабораторії, головного метролога ВАТ «Херсонгаз» уповноважено складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил користування енергією чи газом», «Пошкодження газопроводів при провадженні роботи».

Затверджено оновлений склад адміністративної комісії. Відтепер до комісії входять 19 осіб: В.Карпов, директор ТЦ «Нова лінія», що є головою адміністративної комісії, І.Житченко, голова фонду комунального майна м.Херсона, заступник голови адміністративної комісії, А.Амелін, головний спеціаліст сектора Дніпровського району відділу містобудівної комісії управління містобудування та архітектури міської ради, Т.Бабіна, пенсіонер, Ю.Бичковський, член виконкому міської ради, В.Білоножков, начальник відділу комунального господарства головного управління з питань життєдіяльності міста, Г.Гаджиєв, начальник ВДІМ ХМВ УМВС України в області, А.Гайбадулова, головний спеціаліст управління екології та приробних ресурсів міської ради, Ю.Гречишкін, директор КП «Бюро естетик міського середовища та зовнішньої реклами», О.Ільчук, завідувач сектора по контролю за дотриманням чинного законодавства та координації роботи правоохоронних органів юридичного відділу міської ради, О.Кирияк, фізична особа-підприємець, А.Копилова, спеціаліст відділу претензійно-правової роботи та обліку безхазяйного майна управління комунальної власності міської ради, Н.Литвинова, завідувач сектора організації ринкової діяльності відділу сприяння розвитку підприємств споживчого ринку управління споживчого ринку міської ради, Г.Мироненко, головний спеціаліст юридичного відділу міської ради, О.Пальников, заступник начальника управління транспорту і зв’язку міської ради, Н.Предместнікова, юрисконсульт ТЦ «Нова лінія», О.Ребрій, начальник відділу контролю за дотриманням бюджетного законодавства фінасового управління міської ради, О.Ткач, директор КП «Херсонміськсвітло», В.Чухрай, голова органу самоорганізації населення квартального комітету №1 Дніпровського району м.Херсона.

Місцем проведення засідань адміністративної комісії визначено малий зал міської ради кожного четверга, о 13.15.
Затверджено план роботи управління доріг на 2010 рік. На підставі рішень міської ради «Про міський бюджет на 2010 рік», «Про виділення вільного залишку бюджетних коштів на початок 2010 року» та «Про зміни та доповнення до Міської програми розвитку дорожнього господарства на 2007/10 роки», визначено перелік об’єктів, види робіт, їх орієнтовний обсяг за дефектними актами та бюджетні призначення загальною сумою 13 431 тис.грн.:
із поточного ремонту об'єктів дорожнього господарства за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету (70% транспортного податку);

із утримання об'єктів дорожнього господарства за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету (70% транспортного податку);

із поточного ремонту об'єктів дорожнього господарства за рахунок коштів загального фонду міського бюджету (вільний залишок);

із капітального ремонту об'єктів дорожнього господарства за рахунок коштів загального фонду міського бюджету (вільний залишок);

із капітального ремонту об'єктів дорожнього господарства за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету (70% транспортного податку);

із реконструкції об'єктів дорожнього господарства за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету (70% транспортного податку).

При надходженні коштів до бюджету розвитку та цільового фонду міської ради на ремонт дорожньої мережі заплановано 10 065 тис.грн., зокрема на:

придбання техніки для КП «Дорожник» за рахунок коштів

спеціального фонду міського бюджету (внески до статутних фондів);

капітальний ремонт об'єктів дорожнього господарства за рахунок

коштів спеціального фонду міського бюджету (цільовий фонд);

реконструкцію об’єктів дорожнього господарства за рахунок

коштів спеціального фонду міського бюджету (бюджет розвитку).

З метою впорядкування та спрощення дозвільно-погоджувальних процедур при здійсненні містобудівної діяльності затверджено:

порядок підготовки документів для погодження реконструкції (технічного переоснащення) приватних (орендованих) квартир, будинків, нежитлових приміщень, споруд під об’єкти громадського або виробничого призначення;

порядок підготовки документів для погодження будіництва (реконструкції) об’єктів житлового, нежитлового, громадського та промислового призначення на земельних ділянках, що знаходяться у власності, оренді чи користування, та і випадках, коли відведення земельної ділянки не потрібно;

порядок підготовки документів для погодження перепланування квартир у житлових будинках з метою поліпшення житлових умов, без зміни цільового призначення.

Відхилено протести прокурора міста на рішення виконкому міської ради, якими громадянам погоджувалася реконструкція власних квартир чи приміщень житлових будинків індивідуального житлового фонду під розширення власного магазин або об’єкта побуту.

Прийнято низку рішень із житлових питань, рішень щодо присвоєння нових поштових адрес домоволодінням городян, оформлення права власності та видачу свідоцтв про право власності.

За згодою членів виконавчого комітету міської ради доопрацьовуватиметься проект рішення виконкому щодо організації швартування та стоянок маломірних суден, моторних човнів та яхт у м.Херсоні, що підготовлений за дорученням міського голови Володимира Сальдо для впорядкування єдиної загальноміської політики стосовно регулювання, організації, функціонування, ціноутворення і контролю за здійсненням швартування та стоянок маломірних суден, моторних човнів та яхт на набережній просп.Ушакова, а також підвищення дисципліни швартування та стоянок.

 Комментариев: 0  ::  Дата: 17 июня 2010   ::  Посмотрели: 1984  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее