Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Комплексна соціальна реабілітація для дітей з функціональними обмеженнями
Завдяки активній співпраці управління освіти Херсонської міської ради з Херсонським обласним центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів у школярів херсонських шкіл з’явилась можливість отримання комплексної соціальної реабілітації.

На базі центру діти з функціональними обмеженнями середнього та старшого шкільного віку можуть отримати реабілітаційні послуги за наступними напрямками: підвищення ступеня соціальної повноцінності, відновлення та зміцнення здоров’я, психологічна корекція, фізична реабілітація, формування соціального досвіду, адаптація до праці та навіть такі цікаві програми, як арт-терапія, креативне рукоділля, кулінарія з елементами карвінг-терапії.

Діти, які вільно володіють навичками самообслуговування та не потребують супроводу дорослих, зможуть перебувати у центрі без опікунів.

Для проходження курсу реабілітації необхідно надати документи, за наявності яких дитина може бути зарахованою на 21-добовий курс реабілітації:

- медична амбулаторна картка дитини;

- поглиблений медогляд;

- картка щеплення;

- шкребок на я/г та аналіз калу на я/г (діє 3 дні);

- довідка про епідоточення (діє 3 дні);

- довідка від дерматолога;

- медвисновок дитини;

- індивідуальна програма реабілітації дитини;

- заява з районного управління;

- 4 конверти з марками.

Соціально-реабілітаційні послуги, що надаються на базі центру, для дитини з функціональними обмеженнями є безкоштовними.

У подальшому, після проходження курсу комплексної соціальної реабілітації, діти 14-15 років зможуть здобути бажану професію, тому що для них передбачено навчання на базах центрів професійної реабілітації м. Львова, Лютежа, Євпаторії та ін., що також здійснюється на безкоштовній основі. Комментариев: 0  ::  Дата: 17 июня 2010   ::  Посмотрели: 1431  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама