Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+«Безпека дітям – безпечне місто!»
Саме влітку, коли школярі проводять більшу частину вільного часу на вулиці без догляду дорослих, тема безпечної поведінки видається особливо актуальною.

Діти та учнівська молодь Херсона тепер мають хорошу можливість ознайомитись з основними принципами безпечного життя та діяльності завдяки соціальній програмі „Безпека дітям – безпечне місто!”. Цю програму розробили фахівці консалтингової групи „П’ята дисципліна” спільно з радою ветеранів Херсонського управління служби безпеки України, Херсонською міською громадською організацією „Ліга ділових та професійних жінок” і Херсонською молодіжною громадською організацією „Фундація громадських ініціатив”, за активної підтримки управління освіти міської ради.

Досі аналогічні соціальні програми, спрямовані на формування безпечного міського середовища, в інших містах не впроваджувались системно. Тому є всі підстави назвати Херсон піонером у реалізації подібних проектів.
Основна цільова аудиторія програми – це школярі молодших класів (батьки цих дітей також можуть взяти участь у проекті), учні старших класів та студенти вищих навчальних закладів. За програмою, вони мають пройти курс тренінгів та семінарів, зорієнтованих на формування знань та практичних навичок безпечної поведінки, а також на підготовку батьків та дорослих мешканців міста Херсона до створення безпечного міського простору.

Експерти з питань безпеки – ветерани служби бузпеки України, науковці та викладачі вищих навчальних закладів, які мають відповідну фахову допомогу, проводять ряд тренінгів та семінарів для наших школярів.

Один з них – тренінг „Азбука безпеки від А до Я”, котрий є частиною реалізації проекту, проходив з 2 по 7 червня у пришкільних таборах шкіл №4, 8, 24, 41, 46, 50, 12, 37 та 5. Комментариев: 0  ::  Дата: 10 июня 2010   ::  Посмотрели: 1531  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама