Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Відбулися планові засідання трьох постійних комісій міської ради
01.06.2010 постійна комісія з питань містобудування та регулювання земельних відносин (Сіганевич В.Г.) розглянула біля 100 заяв суб’єктів господарювання з питань оформлення земельних ділянок, продовження та переукладення договорів оренди земельних ділянок.

Особливу увагу члени постійної комісії приділили питанню самовільного будівництва на території Херсонської міської ради. Запрошеному на засідання комісії т.в.о. начальника інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю Бойко О.М., депутати висловили ряд зауважень та пропозицій щодо перевірки об’єктів, які самовільно побудовані або на яких ведеться самовільне будівництво. Узагальнений перелік даних об’єктів планується розглянути на наступному засіданні комісії, після чого він буде рекомендований інспекції ДАБК для перевірки.
02.06.2010 відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, розвитку підприємництва, планування, обліку, бюджету, фінансів і цін (Федін В.В.).

До порядку денного засідання комісії увійшло питання про результати господарсько-фінансової діяльності КП «Херсонкомунтранссервіс», КП «Херсонський міський автобусний парк» за І квартал 2010 року та перспективи подальшого розвитку даних підприємств. Також члени комісії попередньо розглянули звіт комісії. Зазначене питання внесено на розгляд ХХХVІІІ сесії міської ради.

03.06.2010 провела засідання постійна комісія з питань торгівлі, сфери послуг, реклами та захисту прав споживачів (Романов Р.А.), яка розглянула питання стосовно принципів розміщення зовнішньої реклами по пр. Ушакова у місті Херсоні, а також 3 заяви операторів рекламного ринку щодо розміщення рекламоносіїв.

3 червня поточного року завершено підготовку до ХХХVІІІ сесії міської ради. Депутати отримали проекти рішень з 52 питань, запропонованих на її розгляд, для попереднього ознайомлення. Комментариев: 0  ::  Дата: 6 июня 2010   ::  Посмотрели: 2090  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн