Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Визначено першочергові заходи щодо забезпечення сталої роботи житлово-комунальних підприємств міста в осінньо-зимовий період 2010/11 року
Заходи затверджені розпорядженням міського голови Володимира Сальдо.

Міській комісії з організації та підготовки господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2010/11 року, яку очолює перший заступник міського голови В.Яременко, доручено постійно контролювати хід виконання заходів, приділяючи особливу увагу житловим будинкам та об'єктам соціальної сфери, теплопостачання яких, за зверненнями громадян, під час опалювального періоду 2009/10 року не відповідало нормативним параметрам або взагалі було відсутнє.

Контролюватимуть хід виконання заходів на підвідомчій території і виконкоми районних у Херсоні рад.

Особиста відповідальність за якісну і своєчасну підготовку підвідомчих підприємств до роботи в осінньо-зимовий період, що передбачає безумовне виконання заходів, покладена на керівників житлово-комунальних підприємств міста.

Заходами передбачена робота за напрямками: теплопостачання, водопровідно-каналізаційне, житлове, дорожньо-мостове, комунальне господарство.

Зокрема, визначено обсяги природного газу та вугілля, по яких теплопостачальні підприємства мають укласти договори на постачання природного газу та забезпечити придбання твердого палива для роботи котелень в осінньо-зимовий період 2010/11 року. Ця робота має бути закінченою до 15 жовтня 2010 року.

Крім того, МКП „Херсонтеплоенерго", ПАТ "Херсонська ТЕЦ", ПП "Херсонтеплогенерація", ТОВ „Херсонтепломережі" мають виконати капітальний ремонт 6 котелень, 7 центральних теплових пунктів, 5,522 км теплових мереж; реконструкцію 1,741 км теплових мереж; поточний ремонт 40 котелень, 72 центральних теплових пунктів, 251,227 км теплових мереж та до 1 жовтня - забезпечити відновлення 2405 км пошкодженої теплоізоляції на теплових мережах міста.

Головним розпорядникам бюджетних коштів, фінансовому управлінню міської ради поставлено завдання забезпечувати своєчасну, в повному обсязі, в межах бюджетних призначень оплату енергоносіїв і теплової енергії, спожитих установами та організаціями, що фінансуються з міського бюджету.

МКП „Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Херсона" має до 1 жовтня 2010 року підготувати до роботи в осінньо-зимовий період 2010/11 року 6 водопровідних та 15 каналізаційних насосних станцій, виконати перекладення 2,0 км аварійних ділянок водопровідних мереж, ремонт 16 свердловин із заміною 108 насосів та обладнання, поточний ремонт 45 колодязів на мережах водопостачання та 90 колодязів на мережах водовідведення, поточний ремонт міських очисних споруд та напірних і самопливних колекторів із ремонтом та заміною труб.

Підприємствам, що обслуговують житловий фонд, управлінню житлового господарства міської ради поставлене завдання до 1 жовтня 2010 року забезпечити комплексну підготовку до зими 832 житлових будинків комунальної власності територіальної громади міста зі здачею їх за паспортами готовності, в тому числі виконати поточний ремонт 820 систем центрального опалення, 484 систем гарячого водопостачання, 1422 систем холодного водопостачання, 1422 покрівель та заготовити 574 тонни посипного матеріалу.

Управління доріг міської ради до 1 жовтня 2010 року повинно виконати поточний ремонт 6 тис. кв. м дорожнього покриття проїжджої частини вулиць, що перебувають у власності територіальної громади міста, забезпечити підготовку виробничих баз, снігоочисної техніки до роботи в зимових умовах.

Заготовити 3 тис. тонн протиожеледної суміші, створити запаси пально-мастильних матеріалів для технологічних потреб транспорту.

МКП „Херсонміськсвітло", головному управлінню з питань життєдіяльності міста поставлене завдання замінити на вулицях міста 28 світильників, що вийшли з ладу, виконати реконструкцію 4 км мереж зовнішнього освітлення вулиць міста, підготувати 12 одиниць автотранспорту для роботи в осінньо-зимовий період та заготовити 1 тонну протиожеледної суміші.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 5 июня 2010   ::  Посмотрели: 1880  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода