Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Місто за тиждень
Міський голова Володимир Сальдо видав розпорядження про проведення міських громадських слухань, темою яких стане питання: «З приводу рішень міської ради щодо дозволів на виготовлення проектів відведення землі на території парку «Ювілейний» (Дубового гаю)».

Розпорядження видано відповідно до заявленої 25 травня 2010 року через подання колективної заяви ініціативи членів територіальної громади Херсона стосовно проведення громадських слухань, з метою дотримання засад добровільності, гласності, відкритості та свободи висловлювань мешканців міста, за умови дотримання суб'єктом ініціативи громадських слухань вимог статей 76, 84-90 Статуту громади м. Херсона

Орієнтовною датою проведення громадських слухань визначено 15 червня 2010 року, о 16.00.

Розпочато підготовчі роботи по капітальному ремонту площі Перемоги.

За дорученням міського голови Володимира Сальдо для максимального скорочення терміну перекриття руху на площі зношений шар покриття знімається вночі. В нічний час буде проводитись і частина робіт з капітального ремонту, враховуючи, що площа є одним з найважливіших транспортних вузлів міста, через який здійснюється значний потік різних видів транспорту.

З 20 години до 6 ранку кожної ночі за допомогою спецтехніки проводиться фрезерування (зняття верхнього пошкодженого шару) асфальтового покриття.

Вже перенесено з проїжджої частини 3 електроопори, незабаром буде перенесена ще одна. Закінчуються роботи по встановленню на виведені відмітки та укріпленню колодязів і люків, що розташовані на проїжджій частині.

Також закінчується узгодження співвідношення схем комунікацій, аби уникнути їх пошкодження під час виконання ремонтних робіт.

Водопостачання 73 херсонських багатоповерхівок, що залишились без води 1 червня через відключення від енергопостачання 11 центральних теплових пунктів TOB "Херсонтепломережі", яке забезпечує роботу підвищувальних насосів підкачки питної води, відновлено того ж дня.

Причиною відключення від енергопостачання стала заборгованість перед "Херсонобленерго" за спожиту електроенергію, яка пов’язана з порушенням державним теплопостачальним підприємством ПАТ "Херсонська ТЕЦ" умов договору з TOB "Херсонтепломережі" щодо здійснення оплати за надані в опалювальний період послуги з транспортування теплової енергії.

З керівництвом ПАТ "Херсонська ТЕЦ" досягнуто домовленості про відновлення графіка погашення заборгованості перед TOB "Херсонтепломережі", що дало можливість протягом 1 червня відновити водопостачання мешканцям багатоповерхівок.

З 21 квітня 2010 року закрито та виключено з мережі міських автобусних маршрутів загального користування в місті маршрути №13 „мкр. Шуменський - Житлоселище - Річпорт - вул. Чайковського", № 15 „вул. Полтавська - вул. І.Кулика - ХБК", №19 „вул. Безродного - Залізничний вокзал - Річпорт", №32 „т/ц "Салют" - вул. Перекопська - мкр. Корабел (Гідропарк)", №37 "Молодіжний пляж" - пр. Ушакова - мкр. II Таврійський", №44 „ХБК - Житлоселище - сел. Комишани", за якими не здійснюються пасажироперевезення.

Згідно з розпорядженням міського голови Володимира Сальдо, визначено першочергові заходи щодо забезпечення сталої роботи житлово-комунальних підприємств міста в осінньо-зимовий період 2010/11 року.
Заходами передбачена робота за напрямками: теплопостачання, водопровідно-каналізаційне, житлове, дорожньо-мостове, комунальне господарство.

Годинник на будівлі обласного художнього музею ім. О. Шовкуненка знову радує херсонців музичним боєм.
З листопада 2008 року з технічних причин годинник на башті музею замовчав. Кошти до благодійного фонду на відновлення бою курантів зібрано спільними зусиллями херсонців. Одним з перших, хто долучився до цієї акції, став Херсонський міський голова.

2 червня відбулось виїзне засідання Громадської ради при міському голові на історико-культурному комплексі "Херсонська фортеця", розташованому в ботанічному саду Херсонського державного університету, в ході якого презентовано нові соціально-культурні проекти:

- створення «Музею під відкритим небом». На території ландшафтної моделі Херсонської фортеці кожна діаспора, представники якої мешкають в Херсоні, може відтворити символ своєї країни, частку батьківщини та встановити національний прапор. Початок експозиції закладено болгарською діаспорою, яка протягом короткого часу за власні кошти побудувала символ своєї країни – міні-макет гори Шипка - й встановила національний прапор Болгарії.
– створення повномасштабної діорами на комплексі Херсонська фортеця. Діораму прикрасять зображення орденів - Суворова, Ушакова, Нахімова та Панорама "Взятие русскими войсками Ізмаила и Очакова". Увінчуватиме експозицію діюча модель морського храму-маяку, який буде світити цілодобово.

- "Скіфська підкова". Мета проекту – реабілітація дітей–інвалідів методом кінної терапії (іппотерапії), що дозволяє комплексно підійти до вирішення проблем фізичної, інтелектуальної, психо-емоційної й соціальної реабілітації. Головна ціль такої роботи - надання можливості дітям-інвалідам максимально адаптуватися й інтегруватися в суспільство.

1 червня постійна комісія з питань містобудування та регулювання земельних відносин (Сіганевич В.Г.) розглянула біля 100 заяв суб’єктів господарювання з питань оформлення земельних ділянок, продовження та переукладення договорів оренди земельних ділянок.

Особливу увагу члени постійної комісії приділили питанню самовільного будівництва на території Херсонської міської ради.

2 червня відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, розвитку підприємництва, планування, обліку, бюджету, фінансів і цін (Федін В.В.). До порядку денного засідання комісії увійшло питання про результати господарсько-фінансової діяльності КП «Херсонкомунтранссервіс», КП «Херсонський міський автобусний парк» за І квартал 2010 року та перспективи подальшого розвитку даних підприємств.

3 червня провела засідання постійна комісія з питань торгівлі, сфери послуг, реклами та захисту прав споживачів (Романов Р.А.), яка розглянула питання стосовно принципів розміщення зовнішньої реклами по пр. Ушакова у місті Херсоні, а також 3 заяви операторів рекламного ринку щодо розміщення рекламоносіїв.

3 червня поточного року завершено підготовку до ХХХVІІІ сесії міської ради. Депутати отримали проекти рішень з 52 питань, запропонованих на її розгляд, для попереднього ознайомлення.

Управління комунальної власності звертається до орендарів комунального майна міської територіальної громади з нагадуванням про необхідність своєчасних, щомісячних розрахунків (не пізніше 25 числа поточного місяця) за оренду нежилих приміщень.

Взаємозвірка платежів здійснюється щосереди за адресою: проспект Ушакова, 37, каб. 515, з 9.00 до 12.00 та з 13.00 до 16.00 (контактний телефон 22-38-93).

Як повідомляє фінансове управління міської ради, в Херсоні у повному обсязі виплачено заробітну плату педагогічним, медичним працівникам, працівникам галузей культури, фізичної культури та спорту за травень 2010 року.

Розпочато перший етап відпускної кампанії - проведено виплату відпускних та коштів на оздоровлення працівникам фізичної культури та спорту, галузей культури, педагогічним, медичним працівникам на суму близько 9 млн. грн.

Починаючи з червня 2010 року, зниження від відпускної ціни 14 на місяць хлібобулочних виробів ВАТ «Херсонський хлібокомбінат» за програмою «Муніципальний хліб» становитиме 1 грн. за один хлібобулочний виріб.

Традиційно 1 червня, у День захисту дітей, міський голова Володимир Сальдо відвідав обласний спеціалізований Будинок дитини, де виховуються дітки з обмеженими можливостями. Справжню радість малечі додали подарунки від міського голови. Цього року до акції разом з міським головою долучилися й сьогоднішні випускники - медалісти. Вони спілкувалися з дітьми і також дарували їм подарунки.

У День захисту дітей міський голова Володимир Сальдо разом із членами жіночого клубу "Ініціатива" привітали херсонські родини, які виховують трійні. В Херсоні вже 7 таких родин, вони тісно спілкуються між собою, спільно відзначають свята. Цього разу "Клуб трійнят" завітав до дитячого майданчика біля ККЗ "Ювілейний". Діточки бавились з веселими клоунами, танцювали і підспівували, брали участь у різних іграх та конкурсах, а потім дружньо долучилися до "солодкого столу", щиро раділи подарункам. Підтримка сімей, що виховують трійні, є одним із спільних проектів, що реалізується міським головою разом із жіночім клубом «Ініціатива».

1 червня в Херсоні проходило понад 20 заходів, присвячених дітям. Це й свято "Діти + Книга + Літо = Читай місто" в парку ім. В.І Леніна, розважальні програми та ігри і вікторини у бібліотеках міста, екскурсія по Херсону "Моє місто - моя історія" для дітей з малозабезпечених сімей, екскурсія до заповідника "Ольвія" для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, проведення конкурсів малюнків, вікторин, спортивних змагань, святкові вистави, концертно-ігрові заходи на площах та майданчиках і ще багато чого цікавого.

Міський голова Володимир Сальдо привітав представників місцевих, регіональних та всеукраїнських засобів масової інформації з Днем журналіста, вручив Почесні грамоти та цінні подарунки.

2 червня стартувала сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Перший тест Українського центру оцінювання якості освіти – з української мови та літератури, котрий є обов’язковим предметом для всіх випускників та абітурієнтів, проходив 2-го, 3-го та 4-го червня.

Міським головою Володимиром Сальдо видано розпорядження, яким визначені заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах. Комісією перевірені місця масового відпочинку людей на водних об'єктах та виконання заходів, визначених Правилами пожежної безпеки в Україні та Правилами охорони життя людей на водних об’єктах України.

За результатами перевірки дозвіл на відкриття отримали:

-ДП „Херсонський морський торгівельний порт";

-пляжі „Гідропарк" та „Південний";

-навчальна лабораторія водної станції ХНТУ.

Ще 10 водно-спортивних об’єктів і пляжів мають усунути виявлені комісією недоліки, і тільки після цього матимуть змогу отримати дозвіл на відкриття та функціонування в літній період 2010 року.

На набережних парку Слави та проспекту Ушакова будуть встановлені щити із надписами "Купатися заборонено!".

Міським головою Володимиром Сальдо видано розпорядження щодо забезпечення підготовки пляжів «Гідропарк» та «Південний» до роботи в літній сезон 2010 року та наведення належного порядку на їх територіях.

Визначено заходи з організації оздоровлення та відпочинку дітей у м. Херсоні в 2010 році, створення належних умов для змістовного дозвілля учнів, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, продуктивної праці та зайнятості школярів під час канікул.
Передбачене забезпечення фінансування в межах бюджетних призначень таборів відпочинку "Сонечко", "Скіф", дитячого оздоровчого центру "Юнга", таборів з денним перебуванням дітей на базі шкіл у літній період 2010 року.

В Херсоні почали працювати міські оздоровчі табори. Відповідно до міської програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку працюватиме 51 пришкільний табір відпочинку, 50 з яких – з денним перебуванням дітей. Такі табори організовуються на базах майже всіх шкіл міста. Впродовж літа працюватимуть й міські табори – „Сонечко” та „Юнга”.

Міським головою Володимиром Сальдо видано розпорядження про забезпечення громадського порядку та безпеки руху в місті під час проведення 6 червня 2010 року Римсько-католицькою церквою в м.Херсоні хресного ходу з нагоди Свята Божого Тіла в парафії Пресвятого Серця Ісуса Христа, враховуючи лист настоятеля Римсько-католицької Церкви о. Діаріуша Балі. Комментариев: 0  ::  Дата: 5 июня 2010   ::  Посмотрели: 1269  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее