Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+За повідомленням управління Держкомзему у місті Херсоні Херсонської області, упродовж травня 2010 року розглянуто 560 клопотань
За повідомленням управління Держкомзему у місті Херсоні Херсонської області, упродовж травня 2010 року розглянуто 560 клопотань підприємств, установ та організацій, заяв приватних підприємців та громадян, прийнято 165 представників юридичних та фізичних осіб на особистому прийомі.

З питання отримання витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок протягом минулого місяця до управління звернулось 94 представника юридичних та фізичних осіб. За даний період підготовлено та видано 94 витяги.

Упродовж травня 2010 року управлінням підготовлено до державної реєстрації та передано для включення до єдиного державного реєстру 51 комплект державних актів на право власності та постійного користування землею, у тому числі 30 по сільській та селищних радах, адміністративно підпорядкованих Херсонській міській раді.

За звітний період розглянуто 89 проектів землеустрою щодо надання у власність або у користування земельних ділянок та технічних документацій зі складання державних актів на право власності на землю та договорів оренди земельних ділянок, по яких підготовлені висновки управління; зроблено 29 записів до державних актів на право власності на землю з приводу відчуження земельних ділянок, передано до державної реєстрації до Херсонського міського відділу Херсонської регіональної філії Державного 4 договори оренди земельних ділянок та 9 додаткових угод до договорів оренди.

Упродовж травня 2010 року по Херсонській міській раді підготовлено до продажу 1 земельну ділянку площею 0,0247 га на суму 96,295 тис. грн. З початку поточного року станом на 01.06.2010 до бюджетів всіх рівнів надійшло коштів у сумі 2346,7 тис. грн. від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

Управлінням постійно проводиться робота по інвентаризації земель, раніше наданих підприємствам та організаціям, по наданню земельних ділянок в оренду із земель запасу, по здійсненню переоформлення права користування землею, по наданню ділянок у власність громадянам, по продажу земель несільськогосподарського призначення. Комментариев: 0  ::  Дата: 2 июня 2010   ::  Посмотрели: 1837  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама