Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Завдяки змінам у програмі призначення житлових субсидій спрощено порядок її надання
З метою підвищення адресності житлових субсидій, спрямування цієї державної допомоги сім’ям, які найбільше її потребують, постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 року № 480 внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848.

До цього часу непрацюючим громадянам, які здійснюють догляд за інвалідами І та ІІ групи внаслідок психічного розладу, фізичним особам, які надають соціальні послуги, а також сім’ям з дітьми, які після досягнення повноліття продовжують навчатися у загальноосвітніх навчальних закладах, субсидії могли бути призначені лише як виняток, на підставі рішень місцевих органів виконавчої влади або утворених ними комісій. Відтепер порядок призначення субсидій у таких випадках спрощено, зазначеним категоріям громадян державна допомога на оплату житлово-комунальних послуг надаватиметься без додаткового розгляду на комісії.

Крім того, для забезпечення індивідуального підходу в прийнятті рішень щодо призначення субсидій на збільшену понад норму площу житла встановлено, що такі рішення будуть прийматися місцевими органами виконавчої влади або комісіями, які ними утворюються, на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, а для одиноких непрацездатних громадян, які обслуговуються територіальним центром соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян – на підставі клопотання територіального центру.

Звертаючись за призначенням житлових субсидій, громадяни заповнюють декларацію про доходи і майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні, і підтверджують згоду на перевірку наданої інформації.

Крім того, з метою поліпшення умов для громадян при оформленні ними субсидій успішно діє раніше запроваджена організаційна схема прийому громадян на базі розміщення прийомних пунктів на території адміністративних районів міста, максимально наближених до місця проживання громадян:

- Суворовський р-н – пл. Свободи, 1, каб.№ 108; вул. Р.Люксембург, 7;

- Комсомольський р-н – вул. Лавреньова,7, вул. Р.Люксембург, 7, вул. Патона, 4-а;

- Дніпровський р-н – вул. Перекопська, 166.

У відділі працює громадська приймальня ( вул. Р.Люксембург, 7 каб. 4 тел. 26-19-38 ), куди мешканці міста можуть звернутися за консультаціями.

Прийом документів для оформлення субсидій не пов'язаний з конкретним районом міста, і тому громадяни мають можливість зареєструвати здачу документів у будь-якому пункті.

Діє спрощена організація прийому громадян за попереднім записом, тобто мешканці міста самі обирають день і час, у який їм зручно здавати документи для призначення субсидії.

Відділ постійно проводить роз’яснювальну роботу серед населення щодо порядку надання та оформлення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, надає допомогу в оформленні документів для отримання субсидій одиноким громадянам похилого віку та інвалідам.

З 1 квітня 2010 року почав діяти ще один фактор додаткового залучення населення до Програми житлових субсидій. Законом України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» установлено прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі 839 грн.

Оскільки прожитковий мінімум формує межу малозабезпеченості, як один із критеріїв визначення права громадян на призначення субсидій у розмірі або 15%, або 20% середньомісячного сукупного доходу сім’ї, кожне таке підвищення обумовлює додаткове залучення бюджетних коштів для збільшення обсягу житлових субсидій.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 1 июня 2010   ::  Посмотрели: 1777  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода