Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Про роботу міської ради в період 25-28.05.2010
У міській раді відбулися засідання трьох постійних та двох тимчасових контрольних комісій.

25.05.2010 провела засідання постійна комісія з питань містобудування та регулювання земельних відносин (Сіганевич В.Г.), члени якої розглянули низку заяв та надали рекомендації стосовно оформлення земельних ділянок суб’єктами господарювання. Всього розглянуто понад 84 заяв.

Постійна комісія з питань комунальної власності, праці та соціального захисту населення (Подлєсний С.Є.) 26.05.2010 розглянула наступні питання: щодо передачі в оренду 4 об’єктів комунальної власності; стосовно надання дозволу на списання обладнання,що знаходиться в котельні, розташованій в сел. Степанівка; про попередній розгляд проекту рішення міської ради стосовно доповнення до положення про Фонд комунального майна м. Херсона; 3 звернення виконавчих органів міської ради.

27.05.2010 провела засідання постійна комісія з питань торгівлі, сфери послуг, реклами та захисту прав споживачів (Романов Р.А.). Депутати – члени постійної комісії - надали рекомендації стосовно майже 30 заяв операторів рекламного ринку щодо розміщення об’єктів зовнішньої реклами у місті.

Продовжує роботу тимчасова контрольна комісія з перевірки виконання капітального ремонту житлового фонду м. Херсона за рахунок бюджету (в т.ч. якості, строків, відповідності витрачених матеріальних коштів фактичному виконанню робіт), головою якої є депутат міської ради Арав О.А.

Депутати працюють відповідно до затвердженого плану. 28.05.2010 відбулося перше засідання тимчасової контрольної комісії щодо перевірки правомірності та законності проведення управлінням житлового господарства міської ради конкурсу на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у житловому фонді міської ради (голова комісії – депутат Корнілова С.І.). Робота комісії, відповідно до рішення міської ради, яким вона затверджена, продовжуватиметься протягом місяця.

Триває підготовка ХХХVІІІ сесії міської ради. На даний час, на основі пропозицій виконавчих органів міської ради та депутатів, формується її порядок денний.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 мая 2010   ::  Посмотрели: 1550  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама