Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Звільнені військовослужбовці Збройних Сил України мають змогу перенавчатися
12 квітня на базі Херсонського інституту міжрегіональної академії управління персоналом відбувся черговий, шостий набір офіцерів силових структур та членів їх сімей в рамках проекту Міністерства оборони України та Організації з безпеки та співробітництва у Європі (ОБСЄ) «Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям Збройних Сил України».

Як поінформував начальник відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи виконавчих органів Херсонської міської ради Олександр Єфанов, у рамках програми «Менеджмент охоронної діяльності» 30 слухачів пройдуть фахову перепідготовку у тримісячний термін.

Зазначений проект реалізовується у більш ніж 26 містах України, перепідготовка проводиться за 20 спеціальностями.

Напрями перепідготовки визначаються затребуваністю спеціальностей на ринку праці в містах перепідготовки, привабливістю спеціальностей для офіцерів, наявністю високопрофесійного професорсько-викладацького персоналу та ліцензій університетів на видачу свідоцтв державного зразка про підвищення кваліфікації.

Сприяння у працевлаштуванні є невід’ємною складовою проекту і надається кожному військовослужбовцю, який проходить перенавчання.

У середньому, близько 70% перенавчених офіцерів працевлаштовуються протягом місяця після закінчення перенавчання.
Минулого року в Херсоні перепідготовку в рамках проекту «Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям Збройних Сил України» пройшли 60 військовослужбовців. Комментариев: 0  ::  Дата: 14 апреля 2010   ::  Посмотрели: 2157  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама