Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+ХОО Товариства Червоного Хреста України проводить місячник під гаслом «Подвиг вашого життя!»
Херсонська обласна організація Товариства Червоного Хреста України звертається до співвітчизників, усіх небайдужих до людського болю та горя із закликом підтримати Всеукраїнський Місячник Червоного Хреста, який у зв’язку з відзначенням 65-річчя з Дня Перемоги у Великій Вітчизняний війні пройде під гаслом «Подвиг вашого життя!».

У зверненні зазначається, що одним із найважливіших завдань Червоного Хреста завжди було, є і буде захист життя, здоров’я і гідності громадян.

«Всі, хто сповідує ідеї милосердя і гуманізму, усвідомлюють, що будь яка держава не в змозі задовольнити потреби усіх знедолених, якщо до цього не докладе зусиль громадськість, кожен із нас».

Намагаючись поліпшити їх становище, Український Червоний Хрест згідно доручення Кабінету Міністрів України від 08.02.01р. №1856/52 за підтримки центральних та регіональних органів влади щорічно весною проводить Всеукраїнський Місячник Червоного Хреста по збору пожертв.

У зв’язку з відзначенням 65-річчя з Дня Перемоги у Великій Вітчизняний війні цьогорічний Місячник пройде під гаслом «Подвиг Вашого життя».

Червоний Хрест звернувся з проханням підтримати ініціативу обласних та районних держадміністрацій, обласних, районних та місцевих рад, управлінь та центрів, інших державних та недержавних структур України по відпрацюванню одного робочого дня на користь Місячника Червоного Хреста, збору пожертв по благодійним листам. скринькам, що широко практикувалося в минулі роки на Україні.

А також переглянути свої можливості в наданні допомоги в натуральній формі (одяг, взуття, продукти харчування, ліки, засоби гігієни та інше). Внесіть посильну грошову допомогу через червонохресні благодійні листи або безпосередньо на наш розрахунковий рахунок.

«Доброта, милосердя, співчуття. Споконвіку цінувалися вони над усі людські якості, не втратили вони своєї цінності і нині. Адже торкнутися серцем чужої біди означає зробити її своєю і обов’язково допомогти».

Розрахунковий рахунок №26001869937421 Укрсоцбанк, МФО 3328016, код 02940368. Отримувач: Херсонська обласна організація Товариства Червоного Хреста України. Призначення платежу: “Місячник Червоного Хреста ” або “Пожертви”.

Пожертви в натуральній формі можна внести безпосередньо в обласний комітет Червоного Хреста (м. Херсон, вул. Московська, 30, тел./факс 26-60-02, 49-30-51, 49-21-51, E-mail: redcross_kherson@ua.fm), а також в міські та районні організації Товариства за місцем проживання.Президія Правління Херсонської обласної
організації Товариства Червоного Хреста України Комментариев: 0  ::  Дата: 13 апреля 2010   ::  Посмотрели: 2131  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют