Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Юлія Тимошенко-«Не вмирає душа наша, не вмирає воля»!
9 березня Україна відзначає 196-ту річницю з дня народження великого сина свого народу, поета-гуманіста, ім'я якого увійшло до скарбниці світової літератури, славетного Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка.

Його безсмертна спадщина - це вершина людського генія. Легендарний співець українського народу, художник-мислитель, палкий захисник соціальних та національних інтересів України, великий борець за волю свого народу, він обстоював права українців на вільний суверенний розвиток.

Тарас Григорович Шевченко - співець прагнень, сподівань, мрій народу про кращу долю. Його збірка "Кобзар", яка вийшла у 1840 році, пройнята протестом проти тієї несправедливості, яка існувала в Україні.

Поет-бунтар, поет-борець, Тарас Григорович Шевченко оспівував свободу в умовах кріпосницької держави, в умо¬вах самодержавства, серед буднів жандармської дійсності. Він змалював нездоланність людського духу і прагнення до свободи, безстрашних борців і співців свободи. "Встане правда! Встане воля!" – вірив поет.

Велика спадщина Тараса Григоровича Шевченка живе і розквітає. Вона продовжує служити людям, захоплює своєю мелодійністю, багатством, красою слова, поетичністю, становить нашу національну гордість і славу.

Шевченкові вірші пронизані вірою у незламність людського духу, в незнищенність людини, в краще майбутнє. Тарас Григорович Шевченко пророкував торжество майбутнього вільного суспільства, де не буде експлуатації і гноблення.

Для незалежної України шевченкові твори є дороговказом у світле сьогодення, адже мрії поета розквітають вже у вільній державі. Рівень національної свідомості, відродження козацької слави, ствердження національних ідеалів, зміцнення духу нації, воскресіння української самоідентичності, культури і свіже дихання у розвитку української мови – це надбання вільного українського народу.

Для сучасної України 9 березня – день народження Кобзаря – став уособленням боротьби за власну свободу, за право бути вільними українцями – гордими синами і доньками свого народу. Саме 9 березня у 2001 році тисячі людей вийшли на вулиці під час акції "Україна без Кучми". У цей день між активістами акції та міліцією відбулися сутички, і правоохоронці розігнали демонстрантів гумовими кийками та сльозогінним газом.

Після того пам’ятного дня ще довго чинилися репресії проти захисників української свободи. Але початок було покладено: українці усвідомили, що здатні боротися проти тоталітаризму існуючої влади, проти свавілля чиновників, боротися за власну свободу і незалежність.

Всеукраїнська акція протесту "Україна без Кучми", яку разом з опозиційними лідерами очолювала Юлія Тимошенко, стала серйозним актом протистояння української опозиції і потужною акцією народного спротиву.

У ці дні Юлія Тимошенко у своєму відкритому листі до українського народу закликала громадян брати участь в акціях і не припиняти своєї участі до повної перемоги. "У цій боротьбі нам ніхто, крім нас самих, не допоможе. Або ми поводимось по-європейські і відповідно живемо в Європі, або поводимось, як раніше, і живемо на межі фізичного існування", - зазначала вона.

"Я захищаю вас і Україну як можу. Саме тому я завжди буду на вашому боці, і як би не було важко, не зречуся, не злякаюся, не кину вас на півдорозі. Я зроблю все можливе, щоб всі опозиційні сили в цій боротьбі були єдині, але перемога залежить не від опозиції, а від вас. Не опозиція може виграти чи програти, а нація в цілому", - йшлося у зверненні до українців.

Впродовж 2000-2001 років Фонд національного порятунку, очолюваний Юлією Тимошенко, відіграв головну роль у мобілізації українців до руху "Україна без Кучми".

Сьогодні Юлія Тимошенко продовжує боротися за права і свободи українського народу, за його світле майбутнє. "Я прийшла захищати Україну. Я не хочу, щоб майбутнє моєї держави, майбутнє мого народу будувалося на фальсифікаціях, на фальші і на обмані", - заявляє вона.

Лідер БЮТ переконана в тому, що в Україні має бути створено сильну демократичну опозицію, яка зможе ефективно протистояти формуванню диктатури, порушенням Конституції та відстоювати національні інтереси держави. "В опозиції ми будемо надійно захищати кожен національний інтерес України і кожну людину", - запевняє Юлія Тимошенко.

"Я зроблю все, що я зможу для цього зробити, все що в моїх людських силах, для того, щоб об'єднана опозиція була сильною, щоб вона могла захистити Україну і кожного з вас", - заявляє вона.

Юлія Тимошенко запрошує всіх небайдужих до майбутнього України на мітинг за участю "всіх людей, які мають волю, які мають силу, продовжити шлях і попрацювати в опозиції", який відбудеться 9 березня біля пам’ятника Тарасу Шевченку в Києві.

"Можливо, хтось мене сьогодні підтримує, хтось не підтримує – це нормально для демократичного суспільства. Але я хочу, щоб ви знали: ви на мене можете покладатися – як у владі, так і в опозиції", - заявляє Юлія Тимошенко.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 9 марта 2010   ::  Посмотрели: 1582  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода