Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно
Учасники бойових дій, інваліди війни та члени сімей загиблих учасників АТО мають право на безоплатне одержання ліків.

Ветеранам війни повинні видаватися безкоштовно лікарські засоби та вироби медичного призначення, що відпускаються за рецептами лікарів. Таке ж право на безоплатне одержання медпрепаратів мають інваліди, що отримали травми у наслідок бойових дій та члени сімей загиблих учасників АТО. Про це наголосили у ІРЦ «Правовий простір».

—Бійці не завжди знають, на що вони мають пільги, — зазначає юрист ІРЦ «Правовий Простір» Сергій Плахотнюк,— учасники бойових дій, інваліди війни та члени сімей загиблих учасників АТО мають право на безоплатне одержання ліків, лікарських засобів імунобіологічних препаратів та виробів медичного призначення за рецептами лікарів.

Сергій Плахотнюк зазначає, що учасникам війни ці пільги надаються лише, якщо їх дохід за останні 6 місяців з розрахунку на одного члена сім'ї є меншим за той, який дає право на податкову соціальну пільгу.

Детальніше про пільги можна дізнатися в ГО ІРЦ «Правовий Простір» . Попередній запис на безоплатну первинну правову допомогу учасникам АТО і членам їх сімей відбувається за телефоном 0994683848.

Тетяна Фінкевич, ІРЦ “Правовий простір” Комментариев: 0  ::  Дата: 27 февраля 2017   ::  Посмотрели: 6483  
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн