Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Формування територіальних виборчих комісій здійснюється відповідною радою не пізніше як за 90 днів до дня виборів
Постановою Верховної Ради України від 20 жовтня 2009 року №1648-VІ чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів призначено на 30 травня 2010 року.

Відповідно до статті 21 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», формування територіальних виборчих комісій у кількості не менше 8 і не більше 15 осіб здійснюється відповідною радою не пізніше як за 90 днів до дня виборів. За заявами керівних органів місцевих організацій партій (блоків) (не більше як на одну особу) подаються кандидатури на посади голови, заступника голови, секретаря та членів комісії.

Рішення міської ради щодо утворення Херсонської міської територіальної виборчої комісії з виборів депутатів Херсонської міської ради VІ скликання та міського голови прийматиметься на пленарному засіданні ХХХV сесії міської ради 26 лютого після проведення, у разі необхідності, жеребкування.

Таким чином, керівні органи міських організацій політичних партій, (блоків), що пропонуватимуть кандидатури до складу міської територіальної виборчої комісії, мають до 23 лютого 2010 року подати міській раді (просп. Ушакова, 37, каб.218) відповідні подання, за наступною формою:

Херсонська міська рада
Міському голові Сальдо В.В.


Подання

стосовно кандидатури до складу Херсонської міської територіальної виборчої комісії з виборів депутатів Херсонської міської ради VІ скликання та міського голови

з/п Перелік даних
1. Прізвище, ім'я та по батькові особи

2. Рік народження (для осіб, яким у рік проведення виборів виповнюється 18 років, - дата народження)
3. Громадянство особи

4. Місце проживання та адреса житла особи, а також контактні телефони

5. Володіння державною мовою

6. Освіта

7. Місце роботи та займана посада особи

8. Наявність досвіду щодо участі в роботі виборчих комісій (із зазначенням конкретних даних)

9. Наявність відповідної освіти чи підготовки (щодо участі у виборчому процесі)

10. Посада в комісії, на яку пропонується особа

(на посаду керівного складу, у разі відповідності пунктам 5, 8, 9 даного подання, як передбачено пунктом 12 статті 21 «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів»)

Керівник міської організації

політичної партії (блоку) Підпис (завірений печаткою)

Примітка:

1. Відповідно до пункту 1 статті 21 «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», до подання обов’язково додаються заяви осіб, запропонованих до складу міської виборчої комісії про згоду на участь у її роботі (дата заяви не пізніше 95 днів до виборів).

2. Відповідно до пункту 10 статті 21 «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», громадянин може одночасно входити до складу лише однієї виборчої комісії. Комментариев: 0  ::  Дата: 10 февраля 2010   ::  Посмотрели: 2584  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода