Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+4 лютого відзначається Всесвітній день боротьби з раком (інформація)
З метою підвищення інформування населення, привернення уваги до попередження, виявлення та лікування онкозахворювань, за рішенням Міжнародної спілки проти раку (UICC) проводяться Всесвітній день боротьби з раком (4 лютого) та Міжнародний день онкохворої дитини (15 лютого).

Рак є однією із основних причин смерті в усьому світі, - загальне визначення більше ніж 100 хвороб, які можуть ушкоджувати будь-яку частину людського організму. Щорічно від цієї хвороби вмирають близько 8 мільйонів людей.

В Україні з діагнозом “рак” живуть близько 860 тисяч осіб; щорічно виявляється понад 15 тис. випадків злоякісних новоутворень; від цієї хвороби помирають близько 90 тисяч осіб, серед них 35% - особи працездатного віку; онкологічні захворювання посідають 2-ге місце серед причин дитячої смертності від 5 до 14 років.

Рак та лейкемія не оминули і Херсонщину, але, як повідомляє управління охорони здоров’я Херсонської міської ради, протягом 2009 р. по м. Херсону вперше зареєстровано 1394 випадки злоякісних новоутворень, що на 21 випадок менше проти 2008 р.

Показник захворюваності у 2009 р. зменшився на 0,9 % і склав 409,9 випадків на 100 тис. населення, проти 413,2 у 2008 році. Показник захворюваності по районах становить: Дніпровський – 439,5; Комсомольський – 408,1; Суворовський – 388,8.

Найвищий показник захворюваності у Дніпровському районі – 439,5 випадків і в порівнянні з попереднім роком він зріс на 5,6%.

Питома вага занедбаних випадків хвороби у 2009 р. по місту знизилася і склала 22,3%. По Дніпровському району вона становить 25,6%, по Комсомольському – 20,2%, по Суворовському – 21,6%.

2009 р. з числа хворих з уперше в житті встановленим діагнозом на рак ІІІ і ІV стадії виявлено в 455 хворих, проти 479 у 2008 році, або 35,8% від взятих на облік.

Смертність від онкозахворювань в Херсоні знизилась на 0,4%, показник склав 194,4 випадків на 100 тис. населення. Смертність при захворюванні тривалістю до року знизилась на 6,5%.

Лікарі зауважують, що мають високі показники ефективності лікування за умови раннього виявлення захворювання. Головними методами лікування є хірургічне втручання, променева терапія та хіміотерапія.

Існують також методи допомоги хворим, які в змозі полегшити біль та вирішити інші проблеми.

Кожна історія хвороби – людське страждання, сльози, розчарування й водночас присутність маленького промінця надії. Найважливішим моментом на шляху до здоров’я є надія і підтримка близьких.

Пам’ятайте, що незважаючи на жорстокість хвороби, її можна подолати! Комментариев: 0  ::  Дата: 5 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1749  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют