Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У дитячій бібліотеці школи №45 відбулася щорічна акція «Читання заради життя»
В рамках загальноукраїнського проекту «Україна читає дітям», у дитячій бібліотеці школи №45 нашого міста відбулася щорічна акція «Читання заради життя», у якій прийняли участь чимало юних читачів та їхніх батьків.

У дитячій бібліотеці  школи №45 відбулася щорічна акція «Читання заради життя»

Метою проекту є відродження традицій читання, заохочення школярів до систематичного користування друкованою книгою - джерелом здобуття знань. Зазвичай, на ці заходи запрошуються публічні люди, відомі актори, співаки, спортсмени, політики, письменники, видавці, журналісти, представники різних гілок влади. Вони спілкуються з читачами, розповідають їм про роль книги у своєму житті, у формуванні їх, як особистостей. Фахівці діляться спогадами та враженнями від твору або героя, що вплинули на їхній життєвий шлях, читають вголос фрагменти з улюблених творів.

У дитячій бібліотеці  школи №45 відбулася щорічна акція «Читання заради життя»

У школу №45 до читачів 5-6-х класів завітли колишній учень школи, депутат Херсонської міської ради Сергій Андрійович Карунос, завідуюча філіалом №1 Міської дитячої бібліотеки Наталія Клименко та директор школи Олена Шабаєва. Завідуюча шкільною бібліотекою, Ніна Кузмінічна Бутенко, познайомила учнів з книгами, які любив і читав Сергій Карунос, навчаючись у молодших класах. Характеризуючии свого колишнього учня, як спокійного, вдумливого читача, Ніна Кузьмінічна розповіла, як він подовгу засиджувався після заняттьі, читаючи різні книги, навіть поза межами шкільної програми.

У дитячій бібліотеці  школи №45 відбулася щорічна акція «Читання заради життя»

На зустріч з юними читачами, Сергій Карунос прийшов з однією зі своїх улюблених книжок, які допомагають йому у повсякденному житті і роботі - історичним портретом відомого політика минулого століття Уінстона Черчилля. Сергій Андрійович звернув увагу дітей на те, що багато важливих рис і цінностей виховують у людині саме книги. У приклад він навів їм історію свого дитячого знайомства із книгою Г. Троєпільського «Білий Бім Чорне вухо». Зокрема, розповів історію, як він витратив усі «кишенькові» гроші, які давала йому мати на шкільну ідальню, купивши маленького песика, який став повноправним членом його родини, істотою, за якою він вперше самостійно піклувався.

У дитячій бібліотеці  школи №45 відбулася щорічна акція «Читання заради життя»

Під час заходу, Серій Андрійович охоче відповідав на запитання юних читачів, а діти з радістю ділилися враженнями про свої улюблені книги. По закінченню зустрічі були традиційні фото на спогад, та поради і побажання учням.

У дитячій бібліотеці  школи №45 відбулася щорічна акція «Читання заради життя»

Депутат С. Карунос зокрема відмітив, що «…такі зустрічі надзвичайно важливі, адже через призму власного досвіду, у цікавій формі, важливо заохотити школярів до читання, до здобуття нових знань. Нажаль, сьогодні діти дуже мало читають книги, віддаючи перевагу телевізору, ігровій приставці, комп’ютеру. І саме такі акції повинні змусити дітей взяти у руки книжку, поринути у світ подій, переживань головних героїв. Після таких зустрічей, упевнений, дітям хочеться читати!»
 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 апреля 2012   ::  Посмотрели: 2369  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП