Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В Херсоні розпочався третій етап програми «Школи безпеки»
28 лютого 2012 року, пройшла прес-конференція Херсонської громадської організації «Ліга ділових та професійних жінок» та управління у справах сім’ї, молоді та спорту ХОДА щодо старту третього етапу соціальної програми «Школа безпеки».

В Херсоні розпочався третій етап програми  «Школи безпеки»

Починаючи з 15 березня 2012 р. Херсонська громадська організація «Ліга ділових та професійних жінок» розпочинає третій етап програми «Школи безпеки», в межах якої буде проводитись цикл тренінгів “Профілактика отримання пошкоджень в результаті нападу з боку кримінальних елементів та вуличних собак”.

В Херсоні розпочався третій етап програми  «Школи безпеки»

Цикл тренінгів за програмою "Школа безпеки" підтримано управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту ХОДА та увійшов до обласної програми «Молодь Херсонщини – 2011 - 2015 р.»

Програма «Школа безпеки» має дворічну історію. Протягом цього періоду удосконалювалась та була апробована серед школярів загальноосвітніх шкіл та студентів Херсонщини.

Програма «Школа безпеки» розроблена та проводиться з метою:

1. Попередження насилля, посилення безпеки та профілактики ймовірності нападу з нанесенням шкоди здоров’ю та життю дитини з боку правопорушників, представників криміналітету, зграї безпритульних собак.
2. Запобігання зчинення злочинів, спрямованих проти статевої свободи і статевої недоторканості.
3. Формування безпечної поведінки особистості, у тому числі у вечірній та нічний час.
4. Вироблення Стратегії власної безпеки.

Цільова аудиторія Програми:

- школярі 4 - 6 класів;
- підлітки 7 - 9 класів;
- старшокласники та студенти І курсів ВУЗів.

У 2012 році Програма проходитиме у м. Херсоні, м. Бериславі, м. Н. Каховці, Цюрупинському, Скадовському районах Херсонської області..
Завдяки тренінговій програмі, діти отримують інформацію та навички з вироблення власної СТРАТЕГІЇ БЕЗПЕКИ. Дотримуючись її, вони навчаться приймати найбільш правильні рішення в критичних ситуаціях, а також зможуть уникнути непотрібних конфліктів. Ця СТРАТЕГІЯ допоможе їм не тільки не стати жертвою, а й злочинцем. Дотримання правил СТРАТЕГІЇ БЕЗПЕКИ - це 50% шансу уникнути злочину проти себе. Але дати правила на всі випадки життя майже неможливо, тому діти повинні вміти, користуючись стратегією безпеки, знаходити вихід з криміногенної ситуації.

Інформаційна база програми та рольові ігри основані на матеріалах «Енциклопедії безпеки», яку розроблено експертами Служби безпеки України, матеріалах програми профілактики торгівлі людьми «Ла-Страда» та матеріалах запозичених з подібних програм МНС Росії.

Програма реалізується у партнерстві:

- управління у справах сім’ї, молоді та спорту ХОДА
- управління освіти та науки ХОДА
- управління МВС України в Херсонській області
- Обласної бібліотека для юнацтва ім. Бориса Лавреньова. Комментариев: 0  ::  Дата: 29 февраля 2012   ::  Посмотрели: 2310  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода