Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Адреси виборчих дільниць ТВО № 184 (Комсомольський, Білозерський райони)
ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
17 січня 2010 року
Окружна виборча комісія
територіального виборчого округу № 184
Херсонська область

ПОСТАНОВА П-3-1
09.12.2009р. м. Херсон
Про затвердження звичайних та спеціальних виборчих дільниць

Відповідно до ч.6, 9-12 ст.20 Закону України «Про вибори Президента України» окружна виборча комісія територіального виборчого округу № 184 з виборів Президента України 17 січня 2010 року постановляє:
1.Утворити 90 виборчих дільниць, у тому числі : 84 звичайних та 6 спеціальних виборчих дільниць.
2.Встановити єдину нумерацію виборчих дільниць у межах територіального виборчого округу.
3.Оприлюднити у п`ятиденний термін у друкованих засобах масової інформації про утворення виборчих дільниць із зазначенням їх номерів, меж, орієнтовної кількості виборців, місцезнаходження відповідних дільничних виборчих комісій.
Голова окружної виборчої комісії Курохтін О.В.

Секретар окружної виборчої комісії Ягофарова Л.О.Перелік звичайних та спеціальних виборчих дільниць на території виборчого округу №184

КОМСОМОЛЬСЬКИЙ РАЙОН

Дільниця №1
(Центр - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №57, вул. Шенгелія, 9)
В межах: вул. Шенгелія 1, 3; вул. Патона 21/15, 23, (корп. 1, 2), 25.
Виборців – 2405

Дільниця №2
(Центр - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №57, вул. Шенгелія, 9)
В межах: вул. Дорофієва, 35 – 45, непарна сторона, 28, 38; вул. Шенгелія 5, 11 (корп. 1, 2, 3, 4, 5).
Виборців – 2089

Дільниця №3
(Цент р- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №57, вул. Шенгелія, 9)
В межах: вул. Дорофеєва 34, 36, 40; вул. Шенгелія 13 (корп. 1, 2, 3).
Виборців – 2394

Дільниця №4
(Центр - гімназія №3, вул. Патона, 15)
В межах: вул. Дорофеєва, 12а, 16, 18, 20, 24; вул. Патона, 13.
Виборців – 2486

Дільниця №5
(Центр - гімназія №3, вул. Патона, 15)
В межах: вул. Дорофеєва, 12, 20а, 26; вул. Патона, 17а; вул. Шенгелія, 2, 4, 6, 8.
Виборців – 2278

Дільниця №6
(Центр - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9, вул. Патона, 11)
В межах: вул. Дорофеєва, 4а, 6, 8; вул.Патона, 2/1, 3, 4, 5, 5а, 7, 9; Військові морські сили України, І яхтклуб.
Виборців – 2134

Дільниця №7
(Центр - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9, вул. Патона, 11)
В межах: вул. Дорофеєва, 10, 14; вул. Патона, 17; пров. Береговий, 5, 7, 9; гуртожиток суднобудівного заводу №4; гуртожиток ПТУ-5, Острівське шосе,1.
Виборців – 2527

Дільниця №8
(Центр поліклініка №3 лікарні ім. А. і О. Тропіних, провулок Береговий, 3)
пров. Береговий – 5, 7, 9; вул.Патона – 7,9.
Виборців – 1583

Дільниця № 9
(Центр – АРК „Рибаки Херсону”, вул. М. Фортус, 233)
В межах: вул. М. Фортус, Озерна, П’ятихатська, Плавнева; вул. 1,2,3-Рибні; 1,2,3- Суднобудівні; Стеблієвські; пров. Мідний, пров. Проточний; житлові будинки в районі Нафтогавані; гуртожиток ЗКВ, школа спортивної майстерності.
Виборців – 1777

Дільниця №10
(Центр - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №25, вул. Леніна, 11)
В межах: вул. Червонофлотська від вул. .Комунарів до Кошового спуску, парна сторона; Кошовий спуск від вул. Червонофлотської до вул. Леніна, парна сторона; вул. Леніна від Кошового спуску до вул. Михайловича, непарна сторона; вул. Михайловича від вул. Леніна до 9-го Січня, парна сторона; вул.9-го Січня від вул.. Михайловича до вул.. Комунарів, непарна сторона; вул. Комунарів від 9-го Січня до вул. Краснофлотської, непарна сторона.
Виборців – 1212

Дільниця №11
(Центр - гуртожиток “Укррічфлоту”, вул. Петренка, 79)
В межах: вул. Лісова від вул. Комунарів до Кошового спуску; Кошевий спуск від вул.. Лісової до; вул. Червонофлотської,, парна сторона; вул. Червонофлотська від Кошового спуску до вул.. Комунарів, непарна сторона; вул. Комунарів від вул. Червонофлотської до вул.. Лісової, непарна сторона (крім будинку № 101 по вул.Червонофлотській).
Виборців – 1934

Дільниця №12
(Центр - морехідне училище рибної промисловості, вул. Леніна, 55)
В межах: вул. Причальна від Кошового спуску до Корабельного спуску, парна сторона; Корабельний спуск від вул. Причальної до Вул.. Чайковського, парна сторона; вул. Колодязна від вул. Чайковського до вул. Радянської, парна сторона; вул. Радянська від вул. Колодязної до вул. Л.Толстого, непарна сторона; вул. Л. Толстого від вул. Радянської до 9-го Січня, непарна сторона; вул. 9-го Січня від вул. Л.Толстого до вул. Орджонікідзе, непарна сторона; вул. Орджонікідзе від вул. 9-го Січня до вул. Горького, непарна сторона; вул. Горького від вул. Орджонікідзе до вул. Шолом Алехема, непарна сторона; вул. Шолом Алейхема від вул. Горького до вул. Суворова, непарна сторона; вул. Суворова від вул. Шолом Алейхема до вул. Комунарів, непарна сторона; вул. Комунарів від вул. Суворова до вул. Леніна, непарна сторона; вул. Леніна від вул. Комунарів до пров. Шкільного, парна сторона; пров. Шкільний від вул. Леніна до Кошового спуску, непарна сторона; будинок №101 по вул. Червонофлотській.
Виборців – 1496

Дільниця №13
(Центр - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №14, вул. Михайловича, 20)
В межах: вул. Суворова від вул. Комунарів до вул. Ш. Алейхема, парна сторона; вул. Шолом Алейхема від вул. Суворова до вул. Горького, парна сторона; вул. Горького від вул. Шолом Алейхема до вул. Орджонікідзе, парна сторона; вул. Орджонікідзе від вул. Горького до вул. 9-го Січня, парна сторона; вул. 9-го Січня від вул. Орджонікідзе до вул. Л, Толстого, парна сторона; вул. Л. Толстого від вул. 9-го Січня до вул. Радянської, парна сторона; вул. Радянська від вул. Л. Толстого до вул. Колодязної, парна сторона; вул. Колодязна від вул. Радянської до вул. Робітничої, парна сторона; вул. Робітнича від вул. Колодязної до вул. 9-го Січня, непарна сторона; вул. 9-го Січня від вул. Робітничої до вул. Михайловича, парна сторона; вул. Михайловича від 9-го Січня до вул. Суворова, непарна сторона.
Виборців – 1884

Дільниця №14
(Центр - допоміжна школа №2, вул. Червонопрапорна, 28)
В межах: вул. Червонопрапорна від вул. Котляревського до вул. Лугової, непарна сторона; вул. Лугова від вул.. Червонопрапорної до вул. Садової, парна сторона; вул. Садова від вул.. Лугової до вул. Робітничої, парна сторона; вул. Робітнича від вул. Садової до вул. Колодязної, непарна сторона; вул. Колодязна від вул. Робітничої до вул.. Котляревського, непарна сторона; вул. Котляревського від вул. Колодязної до вул. Червонопрапорної, парна сторона.
Виборців – 1324

Дільниця №15
(Центр - учбовий комбінат облстатуправління, вул. Червонопрапорна, 32)
В межах: вул.. Червонопрапорна від вул. Котляревського до вул. Лугової, парна сторона; вул. Лугова від вул. Червонопрапорної до вул. Войкова, непарна сторона; вул. Войкова від вул. Лугової до вул. Котляревського, непарна сторона; вул. Котляревського від вул. Войкова до вул. Садової, непарна сторона; вул. Садова від вул. Котляревського до вул. Смольної, парна сторона; вул. Смольна від вул. Садової до вул. Комарова, парна сторона; вул. Комарова від вул. Смольної до вул. Котляревського, парна сторона; вул. Котляревського від вул. Комарова до вул. Червонопрапорної, парна сторона.
Виборців – 2006

Дільниця №16
(Центр - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2, вул. Білоруська, 5)
В межах: вул. Причальна від Корабельного спуску до вул. Куйбишева; вул. Куйбишева від вул. Причальної до вул. Овражної; вул. Овражна від вул. Куйбишева до вул. Білоруської; вул. Білоруська від вул. Овражної до Корабельного спуску, непарна сторона; Корабельний спуск від вул. Білоруської до вул. Причальної.
Виборців – 1426

Дільниця №17
(Центр - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №46, вул. Фрітаун, 82)
В межах: вул. Комкова, 87 (корп.1, 2); 89 (корп. 1, 2); 94, (корп. 1, 2, 3, 4); вул. Фрітаун, 78 (корп. 1, 2); 80 (корп. 1, 2).
Виборців – 2990

Дільниця №18
(Центр - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №46, вул. Фрітаун, 82)
В межах: вул. Докучаєва, від вул. Макарова до вул. Островського, парна сторона; вул. Островського від вул. Докучаєва до вул. Робітнича, непарна сторона; вул. Робітнича від вул. Островського до вул. Макарова, непарна сторона; вул. Макарова від вул. Робітничої до вул. Комкова, непарна сторона; вул. Комкова від вул. Макарова до вул.. Цурюпинської; вул. Цурюпинська від вул. Комкова до вул. Смольної; вул. Смольна від вул. Цурюпинської до вул. Макарова, парна сторона; вул. Макарова від вул. Смольної до вул. Докучаєва; пров. Макеєвський; вул. Смольна 130, 130а, 132,132а,134,161а; вул. Фрітаун 84, 151, 153, 153а, 155.
Виборців – 2751Дільниця №19
(Центр – ТОВ „Укрспецтранс”, вул. Чайковського, 236)
В межах: вул. Запорізька від вул. Пролетарської до вул. Макарова, непарна сторона; вул. Макарова від вул. Запорізької до вул. Докучаєва; вул. Докучаєва від вул. Макарова до вул. Бурзі, непарна сторона; вул. Бурзі від вул. Докучаєва до вул. Приозерної, парна та непарна сторони; вул. Приозерна від вул. Бурзі до вул. Цюрупинської, парна та непарна сторони; вул. Цюрупинська від вул. Приозерної до вул. Полтавської; вул. Полтавська від вул. Цюрупинської до вул. Пролетарської, парна сторона; вул. Пролетарська від вул. Полтавської до вул. Запорізької, парна сторона; селище Селікатне.
Виборців – 1718

Дільниця №20
(Центр - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №47, вул. Філатова, 30)
В межах: Миколаївське шосе від вул. Червонопрапорної до вул. Садової, непарна сторона; вул. Садова від Миколаївського шосе до вул. Філатова, парна сторона; вул. Філатова від вул. Садової до вул. Червонопрапорної, парна сторона; вул. Червонопрапорна від вул. Філатова до Миколаївського шосе, парна сторона; військова частина А-1604.
Виборців – 2885

Дільниця №21
(Центр - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №47, вул. Філатова, 30)
В межах: вул. Арктична, 3, 4, 7; пров.1-й Арктичний, 1-2, 3-7, 5-6, 7-8, 9-19, 21-23;; вул. Р.Люксембург, 1а, 3а, 7, 9/39; вул. Садова, 5, 9, 9а, 9б; вул. Філатова, 31, 32а, 34, 37; Миколаївське шосе, 154/35.
Виборців – 1976

Дільниця №22
(Центр - Державний аграрний університет, вул. Р. Люксембург, 23)
В межах: вул Р.Люксембург від вул. Фрітаун до вул. Полтавської, парна сторона; вул. Полтавська від вул. Р.Люксембург до вул. Пролетарської, парна сторона; вул. Пролетарська від вул. Полтавської до вул. Запорізької, непарна сторона; вул. Запорізька від вул. Пролетарської до вул. 4-а Цюрупинська, парна сторона; вул. 4-а Цюрупінська від вул. Запорізської до вул. Смольної, парна та непарна сторони; вул. Смольна від вул. 4-ої Цюрупинської до вул. Цюрупинської, непарна сторона; вул. Цюрупинська від вул. Смольної до вул. Фрітаун, непарна сторона; вул. Фрітаун від вул. Цюрупинськоїм до вул. Р.Люксембург, непарна сторона; будинки по вул. Р.Люксембург 23, 26; вул. Садова 17-а, вул.. Комкова 90.
Виборців – 2245

Дільниця №23
(Центр - Державний аграрний університет, Р.Люксембург, 23)
В межах: вул. Р.Люксембург від вул. Комкова до вул. Полтавської, непарна сторона; вул. Полтавська від вул. Р.Люксембург до вул. Сухарної, парна сторона; вул. Сухарна від вул. Полтавської до вул. Смольної, парна сторона; вул. Смольна від вул. Сухарної до вул. Садової, парна сторона; вул. Садова від вул. Смольної до вул. Комкова, непарна сторона; вул.. Комкова від вул. Садової до вул. Р.Люксембург, непарна сторона; будинки по вул. Комкова, 71-а, 73, 75, 83; вул. Котляревського, 78; вул. Р. Люксембург, 28/74; вул. Фрітаун,74/28; вул. Енгельса, 15.
Виборців – 2701Дільниця №24
(Центр - Державний аграрний університет, Р.Люксембург, 23)
В межах: вул. Комкова від вул. Садової до вул. Володимирова, парна сторона; вул. Володимирова від вул. Комкова до вул. Робітничої, непарна сторона; вул. Робітнича від вул. Володимирова до вул. Р.Люксембург, парна сторона; вул.. Р.Люксембург від вул. Робітничої до вул.. Арктичної, непарна сторона; будинок по вул. Р.Люксембург 10; вул.. Арктична від вул.. Р.Люксембург до провулка 1-й Арктичний, парна сторона; провулок 1-й Арктичний від вул. Арктичної до вул. Садової, парна сторона; вул. Садова від провулка 1-го Арктичного до вул. Лугової, непарна сторона; вул. Лугова від вул. Садової до вул. Войкова, непарна сторона; вул.. Войкова від вул. Лугової до вул. Котляревського, парна сторона; вул.. Котляревського від вул.. Войкова до вул. Садової, парна сторона; вул.. Садова від вул. Котляревського до вул..Комкова, парна сторона.
Виборців – 2191

Дільниця №25
(Центр - ліцей журналістики, бізнесу та права, вул. Р. Люксембург, 17)
В межах: вул. Р.Люксембург від вул. Робітничої до вул. Комкова, непарна сторона; вул. Комкова від вул. Р.Люксембург до вул. Володимирова, парна сторона; вул.. Володимирова від вул. Комкова до вул. Робітничої, непарна сторона; вул. Робітнича від вул. Володимирової до вул. Р.Люксембург, непарна сторона; вул. Комкова 92.
Виборців – 2296

Дільниця №26
(Центр - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №5, вул. Сухарна, 4)
В межах: вул. Куйбишева від вул.. Лісової до вул. Овражної, непарна сторона; вул. Овражна від вул. Куйбишева до вул..Запорізської, парна сторона ; вул. Запорізька від вул. Овражної до вул. Сухарної, непарна сторона; вул.. Сухарна від вул. Запорізької до вул. Полтавської, непарна сторона; вул..Полтавська від вул. Сухарної до вул.Цюрупинської, непарна сторона; вул. Цюрупінська від вул. Полтавської до вул.,Лісної, непарна сторона ; вул. Лісна від вул. Цюрупінської до вул. Куйбишева, парна сторона.
Виборців – 2260

Дільниця №27
(Центр - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2, вул. Білоруська, 5)
В межах: вул. Садова від вул. Смольної до вул.. Запорізької, парна сторона; вул. Запорізька від вул.. Садової до вул. Овражної, парна сторона; вул. Овражна від вул. Запорізької до вул. Білоруської, парна сторона; вул. Білоруська від вул. Овражної до вул. Д.Ульянова, парна сторона; вул. Д.Ульянова від вул. Білоруської до вул. Сорокіна, непарна сторона; вул. Сорокіна від вул. Д.Ульянова до вул. Колодязної, непарна сторона; вул. Колодязна від вул. Сорокіна до вул. Котляревського, непарна сторона; вул. Котляревського від вул. Колодязної до вул. Комарова, непарна сторона; вул. Комарова від вул. Котляревського до вул. Смольної, непарна сторона; вул. Смольна від вул. Комарова до вул. Садової, непарна сторона.
Виборців – 2431
Дільниця №28
(Центр - будинок культури нафтовиків, вул. Нафтовиків, 75)
В межах: вул. Фонтанна від ву Нафтовиків до вул. Фінансистів, парна та непарна сторони; вул. Фінансистів від вул. Фонтанної до вул. Комкова, непарна сторона; вул. Комкова від вул. Фінансистів до вул. Ілліча, парна сторона; вул. Ілліча від вул. Комкова до вул. Робітничої, непарна сторона; вул. Робітнича від вул. Ілліча до вул. 10-ї Західної, прана та непарна сторони, за виключенням будинків 203, 203-а, 207, 209, 211; вул. 10-а Західна від вул. Робітничої до вул. Нафтовиків, парна сторона; вул. Нафтовиків від вул. 10-ї Західної до вул. Фонтанної, повністю; будинки по вул. Газовій, 6-12, вул. Нафтовиків, 8, 8 -а.
Виборців - 2435

Дільниця №29
(Центр - житлово-експлуатаційна контора № 11, вул. Лавреньова, 7)
В межах: вул.Докучаєва,18; вул.Лавреньова, 7, 7-а; вул.Фонтанна, 23 (корп. 1, 2, 3).
Виборців – 2353

Дільниця №30
(Центр - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11, вул. Робітнича,205)
В межах: пр.Будівельників, 1/62, 4, 6; вул. Ілліча, 56, 58, 58а, 64, 64а, 91, 65-89, непарна сторона; вул. Робітнича, 201, 201а, 203, 203а, 211.
Виборців – 2521

Дільниця №31
(Центр - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11, вул. Робітнича, 205)
В межах: пр.Будівельників, 14, 14а, 16, 19, 26, 27а; вул. Димитрова, 28; вул. Лавреньова, 16, 18, 20; вул. Робітнича, 207, 209.
Виборців -2532

Дільниця №32
(Центр - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №51, пр.Будівельників, 9)
В межах: пр.Будівельників, 11, 13, 17; вул.Дімітрова, 26, 26а; вул. Лавреньова, 12, 22, 24, 26, 28; вул. Фонтанна, 21 (корп.1,2,3)
Виборців – 1996

Дільниця №33
(Центр - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №51, вул.Будівельників, 9)
В межах: пр.Будівельників, 1а, 3, 7, 8; вул.Ілліча, 66а, 68, 93; вул.Лавреньова, 4, 8, вул.Фонтанна,19 (корп.1,2,3)
Виборців – 2024

Дільниця №34
(Центр - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №55, вул.Лавреньова, 9б)
В межах: вул.Дімітрова, 18а, 18б, 20; вул.Ілліча, 72, 74, 78; вул.Лавреньова, 5, 5а, 9.
Виборців – 2107

Дільниця №35
(Центр - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №55, вул.Лавреньова, 9б)
В межах: вул.Дімітрова, 18г, 18д; вул.Ілліча, 80, 82, 82а; вул.Лавреньова, 3, 3а, 11, 13, 15, 17.
Виборців – 2370


Дільниця №36
(Центр - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 вул.Дімітрова, 17б)
В межах: вул.Вазова, 4, 6, 6а 8; вул.Куліша,7/8, 9, 11, 11а, 11б, 15, 15а, 15б; вул.Лавреньова, 25, 25а, 27, 27а, 29, 29а.
Виборців – 2582

Дільниця №37
(Центр - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, вул.Дімітрова, 17б)
В межах: вул.Дімітрова, 15/2, 17, 19, 23; вул.Лавреньова, 21, 23а.
Голосуючих – 2556

Дільниця №38
(Центр - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 54, вул.Дімітрова, 12)
В межах: вул.Вазова, 1, 3, 3а, 5; вул.Куліша, 1а, 3, 3а, 5; вул.Дімітрова, 11, 11а.
Виборців – 2644

Дільниця №39
(Центр - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №54, вул.Дімітрова, 12)
В межах: вул.Благоєва, 4, 4а, 4б, 4г, 4є, 6; вул.Дімітрова, 8, 9, 10, 14, 14а, 14б; вул.Ілліча, 86, 88.
Виборців – 2577

Дільниця №40
(Центр –Херсонський обласний ліцей Херсонської Обласної ради , вул. Полтавська, 89)
В межах: вул.Благоєва, 1, 1(корп.2); вул.Бурзі, 2-64, парна сторона; пров.І-VIII Верьовчини, повністю; вул.Докучаєва, 12, 15, 16, 17; вул.Ілліча, 103; вул.Полтавська, 102-110, парна сторона; вул.Сєрова, 1-49, парна та непарна сторони; пров.Танкерний, 3-21, парна та непарна сторони; вул.Фонтанна, 116-162, парна сторона; пров.Штурвальний, повністю; житлові будинки розташовані на території обласного сільськогосподарського ліцею; старого УкрНДІЗЗу.
Виборців – 2577

Дільниця №41
(Центр –їдальня загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26, смт.Комишани, вул. Радянська, 60)
В межах: вул. Вірьовчина , пров .Східний, вул. Громадянська, вул. Гоголя, вул. Космонавтів , Комсомольська, Лермонтова, пров. Мирний 1- 11непарна сторона , 2-16 парна сторона , Мостовий,
вул. Нижня, 1-61, непарна сторона, 2- 60-б, парна сторона , вул. Яружна , Польова, 82-146, пров. Пролетарський, вул. Піонерська 1-31-а непарна сторона , пров. Робочий , вул. Радянська, 2-58, парна сторона, 1-57, непарна сторона; вул .Садова, 1-71, непарна сторона, 2 - 70-а, парна сторона; пров. Тупіковий, вул. Шевченка, , Чкалова, Херсонська.
Голосуючих – 1687

Дільниця №42
(Центр – спортзал загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26, смт.Комишани, вул. Радянська, 60)
В межах: вул. Горького, пров. Кошовий, Комишанський , Річковий, Надозерний ,вул Польова, 1-80, Жовтнева , вул. Поштова, вул. Піонерська, 2-26-б , пров. Першотравневий , вул. Шмідта , вул. Шкільна,
пров. Шкільний, пров. Стадіонний, вул. Кооперативна , вул .Крилова , 1, 3-в, пров. Торговий, вул. Червоноармійська 1-41 пров. Поштовий, пров. Степовий, пров. Мирний, 13- 33 непарна сторона 18-46 парна сторона , вул.Садова, 72 – 114-б парна сторона , 73-113 непарна сторона ,пров. Комбайновий, вул. Радянська, 59 -87 непарна сторона , 62-98 парна сторона вул. Нижня, 48- 82-а, парна сторона , 49-99-а непарна сторона
Голосуючих - 1927

Дільниця № 43
(Центр – селищна рада , смт. Комишани, вул.Радянська,81)
В межах: вул. Артема, Белінського, У.Громової, Дніпровська, пров. Дунайський, вул.9 Січня,
вул. Дзеркальна , вул. Котовського , Кірова, , вул. Червоноармійська 2-50 , пров. Червоноармійський,
вул. Крупської, Крилова -1- 43 непарна сторона , 4- 68-а парна сторона ,вул. Ломоносова, пров .Лиманний , вул. Механізаторів , пров. Морський, вул. Нижня, 101-149, непарна сторона, 84-146 парна сторона; вул. Набережна, Носенка, Нова, вул. Пушкіна, вул. Пестеля, Садова, 118-136в парна сторона, 117-131 непарна сторона; пров. Спортивний, вул. Радянська, 89 -121-б непарна сторона, 102-126-б парна сторона; вул. Чапаєва, Б.Хмельницького, пров. Артилерійський.
Голосуючих - 2271

Дільниця №44
(Центр - адмінбудівля ясла /садка №70 с-ще Приозерне, вул . Білозерська, 7
В межах: с.Приозерне: вул. Абрикосова, Білозерська, Братська, Виноградна , Вишнева, Гагаріна, Дружби народів, Західна , Комарова, Лиманна, Миру, Мічуріна, Молодіжна, Новоселів, 40 років Перемоги, Садова , Свободи , Славутич, Степова, Тітова , Терешкової, Українська, Центральна сад Иса, Шаталова , Івана Шинка,
сел .Петровського: вул. Берегова, Горіхова, Заозерна, Зелена, Монастирська, Пляжна, Причальна, Річна, Сонячна, Квіткова,
СПТУ-6
Виборців – 1426

Дільниця №45
(Центр - адмінбудівля ПП Мєшкова К.О. м. Херсон , вул. Нафтовиків, 131-К)
В межах: провул. Аграрний, вул. Геологів, Грушевського, Дружби , пров. Колодязний,
вул . Молодіжна, Незалежності , Олімпійська, Північна, Південна, Селянська, Слов'янська, пров. Слов'янський, вул. Теплична, 1-а Теплична, 2-а Теплична, 3-я Теплична, 4-а Теплична, 5-а Теплична, Урожайна , Лугова, Мостова, Набережна, Персикова, Степова, Центральна.
Виборців – 1396

Дільниця №46
(Центр - червоний куток районної лікарні ім. А. і О. Тропіних, вул. Комарова, 2)
В межах: районної лікарні; станції переливання крові;.
Виборців – 0

Дільниця №47
(Центр - обласний кардіологічний центр, вул. Суворова, 35)
В межах: обласного кардіологічного центру.
Виборців – 0

Дільниця №48
(Центр - обласний та міський шкірвендиспансери, вул. Горького, 39)
В межах: обласного та міського шкірвендиспансера.
Виборців – 0

Дільниця ( спеціальна) №49
(Центр - адмінбудівля Херсонського психоневрологічного будинку -інтернату, смт. Комишани, пров. Робочий , 12 )
Виборців – 298

БІЛОЗЕРСЬКИЙ РАЙОН

Дільниця №50
(Центр – Білозерська ЗОШ №2, вулиця Батумського, 26)
межах смт. Білозерка обидві сторони від початку вулиць до провулку Військовий та Станіславське шосе: вул. Михайлівського (непарна сторона до будинку №35), Романа Вдовиченка, Робоча, Карла Маркса, Пушкіна, 1040 полку, Фрунзе, Поштова та мікрорайон, Спортивна, Шевченка, Херсонська (парна сторона до будинку №52) Батумська, Пролетарська, Комсомольська, Ценьковського, Радянська повністю, Горіхова, Білозерська, Будьоного, Стадіонна, Виноградна, Дружби, Лесі Українки, Садова, Калініна, Медведєва, Приозерна, Сонячна, ім.. 500 - річчя Українського козацтва, Грушевського, Незалежності, Кільцева, Зелена, Богдана Хмельницького, Будівельників, Станіславське шосе №№ 4,12,10,14,28,30,32 провулок Військовий (парна сторона), село Розлів.
Виборців – 3000.

Дільниця №51
(Центр - Будинок культури, вулиця К.Маркса, 128).
В межах смт. Білозерка: обидві сторони від Станіславського шосе до провулку Колгоспний: вул. Набережна, Михайлівського (непарна сторона від будинку №37), Романа Вдовиченка, Карла Маркса, Пушкіна, Шевченка, Свердлова, 30 років перемоги, Вінницька (парна сторона до будинку №56), Херсонська - парна сторона від будинку №56, провулки: Військовий, (непарна сторона), Миру, Західний, Марченка, Ювілейний, Торговельний; Колгоспний, Станіславське шосе № 5,9,11,13,15,17 с. Черешеньки.
Виборців -2500.

Дільниця №52
(Центр -Білозерська загальноосвітня школа №3, вулиця К.Маркса, 217).
В межах смт. Білозерка: обидві сторони від провулку Колгоспного до кінця вулиць Набережна, Романа Вдовиченка, Михайлівського, Карла Маркса, Пушкіна, Шевченка, Вінницька (парна сторона від №58), Херсонська, Фестивальна, Жовтнева, Тайгова, Гагаріна, Суворова, Молодіжна, Степова, Івана Франка, 30 - років Перемоги, провулки Колгоспний (парна сторона), Лікарняний.
Виборців-2500.

Дільниця №53
(Центр -Дар'ївська загальноосвітня школа, вулиця Херсонська, 36).
В межах села Дар'ївка.
Виборців -2500.

Дільниця №54
(Центр Будинок культури с Дніпровського).
В межах селищ Дніпровське, Ромашкове, Первомайське, Янтарне.
Виборців -1558.

Дільниця№55
(Центр - Інгулецька загальноосвітня школа, вулиця Гагаріна, 40а).
В межах сіл Інгулець, Ясна Поляна, с. Тельмана.
Виборців -1610.

Дільниця №56
(Центр - Кізомиська сільська рада).
В межах села Кізомис
Виборців -1359.

Дільниця №57
(Центр - Велетенська загальноосвітня школа).
В межах сіл Велетенське, Берегове, Гончарне.
Виборців -1147.

Дільниця №58
(Центр - Киселівська загальноосвітня школа, вул. Радянська 46).
В межах сіл Киселівка, Клапая.
Виборців -2058.

Дільниця №59
(Центр - приміщення сільського клубу, вулиця Молодіжна, 21).
В межах села Барвінок, Зелений Гай.
Виборців-208.

Дільниця №60
(Центр - Микільська загальноосвітня школа, вулиця Леніна, 78).
В межах села Микільське.
Виборців-2118.

Дільниця №61
(Центр – Понятівська загальноосвітня школа, вулиця Каляєва, 24).
В межах села Понятівка.
Виборців - 854.

Дільниця №62
(Центр – Музиківська ЗОШ, вулиця 40 років Перемоги, 12).
В межах с. Музиківка.
Виборців -1500.

:Дільниця №63
(Центр - Надежлівська загальноосвітня школа, вулиця Центральна, 16).
В межаж сіл Надеждівка, Знамінка, Зорівка.
Виборців -1036

Дільниця №64
(Центр - Олександрівська загальноосвітня школа, вулиця Комсомольська,55).
В межах села Олександрівка.
Виборців-1937.

Дільниця №65
(Центр - Петровський будинок культури).
В межах села Петровське.
Виборців-666.

Дільниця №66
(Центр - Посад – Покровська ЗОШ, вулиця Боровського,76).
В межах села Посад – Покровське, станція Копані.
Виборців-1700.

Дільниця №67
(Центр - Приміщення ФАПу, село Солдатське).
В межах села Солдатське.
Виборців -90.

Дільниця №68
(Центр – ЗОШ, вулиця Висоцької, 51, село Правдіне).
В межах села Правдіне.
Виборців -1265.

Дільниця №69
(Центр - Кіровський сільський клуб, вулиця Шкільна, 65).
В межах сіл Кірове, Нова Заря.
Виборців – 515.

Дільниця №70
(Центр-Радянська загальноосвітня школа, вул. Центральна 20а).
В межах сіл Радянське, Грозове, Дослідне, Молодецьке, Паришеве, Червоний Поділ. Виборців-1477.

Дільниця №71
(Центр-приміщення Садівської сільської ради, вулиця З.Космодем'янської, 3а).
В межах сіл Садове, Дніпровське.
Виборців -1320.

Дільниця №72
(Центр - село Станіслав, Будинок культури, вулиця Леніна, 8).
В межах села Станіслав, вулиць Степова, 200 років Станіславу.
Виборців – 1883.

Дільниця №73
(Центр - Станіславська загальноосвітня школа, вул. Леніна, 35).
В межах села Станіслав вулиць Булгакова, Шевченка.
Виборців -1990.

Дільниця №74
(Центр- Східненьська загальноосвітня школа, вул. Шкільна, 12).
В межах села Східне.
Виборців-660.

Дільниця №75
(Центр - Актовий зал управління каналів Інгулецької зрошувальної системи, село Загорянівка).
В межах села Загорянівка.
Виборців-295.

Дільниця №76
(Центр - Токарівська загальноосвітня школа, вул. Придніпровська, 81в).
В межах села Токарівка.
Виборців-1070.

Дільниця №77
(Центр – Новотягінський сільський будинок культури, вулиця Придніпровська).
В межах села Новотягінка.
Виборців – 530.

Дільниця №78
(Центр - Іванівський сільський клуб, вул. Театральна).
В межах села Іванівка.
Виборців – 520.

Дільниця №79
(Центр - Томино Банківська загальноосвітня школа, вул. Леніна, 46)
В межах села Томина Балка.
Виборців – 866.

Дільниця №80
(Центр - Новодмитріївський сільський будинок культури, вул. Радянська, 32).
В межах села Новодмитрівка.
Виборців - 277.

Дільниця №81
(Центр – ЗОШ, вулиця Першотравнева, 43, село Федорівка).
В межах села Федорівка.
Виборців- 869.

Дільниця №82
(Центр - Ульяновський сільський клуб, вул. Жовтнева, 2).
В межах села Ульянівка.
Виборців-388.


Дільниця№83
(Центр - Чорнобаївська загальноосвітня школа, вул. Галицька, 21).
В межах села Чорнобаївка, східна частина від вул. Галицької (обидві сторони) до залізниці та авіамістечка.
Виборців – 2488.

Дільниця№84
(Центр – Палац Культури ПОК „Зоря", вул. Жовтнева, спортзала, село Чорнобаївка).
В межах села Чорнобаївка, західна частина від об’їзного шляху Миколаїв - Каховка до вулиці Галицької.
Виборців – 2490.


Дільниця№85
(Центр - Палац Культури ПОК „Зоря", вул. Жовтнева, другий поверх, село Чорнобаївка).
В межах села Чорнобаївка, західна частина від об’їзного шляху Миколаїв - Каховка до вулиці Галицької.
Виборців – 2488.

Дільнипя№86
(Центр - Сільський клуб, село Крутий Яр).
В межах села Крутий Яр.
Виборців-141.

Дільниця№87
(Центр - Будинок культури, вул. Херсонська, село Широка Балка).
В межах села Широка Балка.
Виборців -1847.

Дільниця№88
(Центр - Софіївський сільський клуб, вул. Шмідта).
В межах села Софіївка.
Виборців – 388.

Дільниця №89
(Центр - житлова зона установи Дар'ївської виправної колоннії №10, село Дар’ївка.)
В межах установи Дар'ївської виправної колоннії №10.
Виборців-1119.

Дільниця №90
(Центр - житлова зона установи Білозерської виправної колонії №105, село Дар’івка.)
В межах установи Білозерської виправної колонії №105
Виборців -746. Комментариев: 0  ::  Дата: 18 декабря 2009   ::  Посмотрели: 4567  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)