Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2011!
Увага! Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2011!Шановні абітурієнти! У зв’язку з важливістю зовнішнього незалежного оцінювання, звертаємо Вашу увагу на особливості реєстрації на ЗНО-2011.

Зареєструватися для проходження зовнішнього оцінювання може будь-яка особа, яка має повну загальну середню освіту або є випускником закладу системи загальної середньої освіти поточного навчального року та планує вступати до вищого навчального закладу України;

Реєстрація триває з 01 січня по 28 лютого 2011 року;

Учасник може обрати не більше п'яти предметів. (українська мова та література (обов’язково), історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська (за вибором));

Для реєстрації: ви маєте оформити заяву-реєстраційну картку, скориставшись спеціальною комп’ютерною програмою, яку розміщено на вєб-сайті УЦОЯО самостійно(www.crimeatest.org.ua) або звернутися в пункт реєстрації для оформлення заяви-реєстраційної картки (ХДУ – 73000, вул. 40 років Жовтня,27, тел.: 0(552) 32 69 14; ХНТУ - 73000, вул. Миру, 40, тел.: 0(552)51 64 69, 0(552)32 50 19.

Перелік документів, які необхідно надіслати до регіонального центру

для реєстрації:

- заява-реєстраційна картка;

- копія паспортного документа або свідоцтва про народження для осіб, які народилися після 1 вересня 1994 року та не отримали паспорт;

- копія документа про повну загальну середню освіту або оригінал довідки з місця навчання за зразком, установленим Українським центром оцінювання якості освіти для осіб, які здобудуть повну загальну середню освіту в поточному навчальному році;

- висновок закладу охорони здоров'я про необхідність створення особливих (специфічних) умов проходження зовнішнього оцінювання для осіб, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для проходження тестувань.

У разі відсутності будь-якого документа реєстрація не здійснюється, документи повертаються заявникові!

Копії документів, що надаються для реєстрації, завіряються підписом заявника із зазначенням «Із оригіналом згідно».

Не відкладайте реєстрацію на останні дні. Це зумовить додаткові проблеми як для Вас, так і працівників регіональних центрів.

Детально про всю інформацію стосовно ЗНО можете дізнатися на сайтах УЦОЯО та СРЦОЯО (www.testportal.gov.ua www.crimeatest.org.ua) або ж за телефоном «гарячої» лінії 0(652)601-967.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 31 января 2011   ::  Посмотрели: 2692  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют