Як влаштований механізм для відкатних воріт?

     

Відкатні ворота все частіше встановлюються власниками заміських ділянок, так як вони відрізняються своєю надійністю та зручністю. Перед тим як встановити таку конструкцію, слід дізнатися про її особливості та ознайомитися з правилами монтажу. Купуючи механізм для відкатних воріт, треба уважно його оглянути, впевнившись у цілісності та якості.

Особливості механізму

Сучасні відкатні ворота мають досить складну конструкцію, що дозволяє легко відкотити стулку в лічені секунди вручну, або після натискання кнопки на пульті ДУ. Під механізмом воріт розуміють автоматику і механічну частину воріт (напрямна балка і ролики), він спрощує управління навіть найважчою стулкою, робить її хід плавним, м’яким і точним. Принцип механізму полягає в наступному:

  • Стулка складається з основного полотна і противаги, співвідношення довжин цих частин – 2:1.

  • Рама зварюється із сталевих труб і облицьовується сталевим листом, профілем, або перекривається кованими гратами.

  • Стулка спирається на роликові каретки, встановлені нерухомо на опору, вертикальне положення підтримується за допомогою напрямних роликів.

  • Правильно зібраний і відрегульований механізм для відкатних воріт дозволяє без зусиль зміщувати їх в сторону.

  • Вся вага стулки рівномірно розподіляється на роликові каретки. Вона плавно і безпечно відкочується без ривків і шуму в бік.

  • Кінцеві вловлювачі м’яко зупиняють хід масивних стулок і обережно доводять їх до крайнього положення.

Як зібрати надійний механізм для відкатних воріт?

Щоб механізм для воріт бездоганно працював не один рік, необхідно ретельно підійти до підбору комплектуючих:

  1. В ідеалі вони повинні бути з одного набору або від одного виробника. Тоді не виникне проблем з їх сполученням і підгонкою.

  2. Максимально спростити управління механізмом для воріт допоможе автоматика. Відкривати і закривати стулку можливо за одним натисканням кнопки пульта дистанційного керування. В закритому стані привід надійно блокує ворота і повністю замінює замок.

  3. Доповнить механізм для воріт автоматикою дуже просто. На фундамент монтується мотор відповідної моделі, а на край стулки приварюється зубчаста рейка. Ці елементи стикуються, налагоджуючи роботу приводу.

Всі механізми воріт схильні до серйозних корозійних і деформаційних навантажень. Для забезпечення їх функціональності звертаються до обробки рухомих деталей спеціалізованим мастилом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *