Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+ШОК! ПАРЄ закликає захистити права геїв та лесбіянок
Страсбург. 30 квітня. УНІАН. Парламентська Асамблея Ради Європи (ПАРЄ) закликала країни-члени забезпечити фундаментальні права геїв, лесбіянок та транссесуалів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це йдеться у схваленій ввечері 29 квітня доповіді “Дискримінація на базі сексуальної орієнтації та статевої ідентичності”.

“За” резолюцію проголосували 51 депутат, проти – 25, утрималися – 5.

“Парламентська Асамблея наголошує, що сексуальна орієнтація, до якої відноситься гетеросексуальність, бісексуальність та гомосексуальність, є глибинною частиною ідентичності кожної людської істоти”, - зазначається у документі.

Разом з тим, у документі зазначається, що хоча гомосексуальність і декріміналізована в усіх країнах-членах Ради Європи, геї, лесбіянки, бісексуали та транссексуали (ЛГБТ) зустрічаються з ворожістю та дискримінацією всюди в Європі.

“Як наслідок, багато ЛГБТ-людей в Європі живуть під страхом і мають приховувати їх сексуальну орієнтацію”, - йдеться у резолюції.

ПАРЄ висловила занепокоєння тим, що багато представників ЛГБТ-спільноти позбавлені прав на зібрання та на свободу слова, що демонструють заборони гей-прадів в ряді країн-членів Ради Європи.

“Ненависницькі промови окремих політичних, релігійних та інших лідерів громадянського суспільства, а також ненависницькі висловлювання в медіа та Інтернеті також викликають занепокоєння”, - написано в резолюції.

Найгірші наслідки гомофобія та трансфобія мають для молодих представників ЛГБТ-спільноти, зазначили депутати ПАРЄ.

“Важливо не критикувати удавану чи проголошену сексуальну орієнтацію молодих людей, особливо тих, що відвідують школи у віці до 18 років”, - написано в документі.

Депутати також вважають, що фактичне заперечення прав ЛГБТ-сімей також має бути взято до уваги, в тому числі, шляхом легального визнання та захисту таких сімей.

У резолюції депутати закликають країни-члени Ради Європи забезпечити фундаментальні права ЛГБТ-людей, сприяти наданню допомоги жертвам і покласти край безкарності тих, хто порушує їх фундаментальні права.

Депутати також закликали країни-члени заборони ненависницькі промови та дискримінаційні заяви, схвалити та імплементувати антидискримінаційне законодавство, забезпечити легальне визнання одностатевого партнерства тільки у випадках, коли національне законодавство передбачає таке визнання, сприяти можливості нести спільну батьківську відповідальність за дітей кожного з партнерів, з урахуванням інтересів дитини.

Крім того, депутати закликали країни-члени запровадити програми з покращення обізнаності та толерантності в суспільстві до ЛГБТ-товариства, визнати переслідування ЛГБТ-осіб підставою для надання притулку.

Депутати також схвалили проект рекомендацій, в якому, зокрема, рекомендували Комітету Міністрів Ради Європи моніторити виконання його попередніх рекомендацій щодо протидії дискримінації в країнах-членах Ради Європи, інструктувати відповідніі органи Ради Європи звернутися до питань дискримінації на базі сексуальної орієнтації в країнах-членах, розвивати анидискримінааційні програми для покращення обізнаності та толерантності в суспільстві.

УНИАН Комментариев: 1  ::  Дата: 30 апреля 2010   ::  Посмотрели: 2319  
Комментарий написал(a) CoffeyFLOSSIE21. Опубликованно: 4 января 2012 11:40 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Houses and cars are expensive and not everybody can buy it. Nevertheless, <a href="http://goodfinance-blog.com">loans</a> was invented to aid different people in such kind of hard situations.Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода