Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Партія Путіна провалилася на місцевих виборах в Росії
Глава вищої ради "Єдиної Росії" Борис Гризлов заявив, що програші в деяких районах провладній партії "навіть потрібні".


Найбільш неприємним сюрпризом для "Єдиної Росії" стала нищівна поразка на виборах мера Іркутська
У 76 регіонах Росії пройшли вибори різного рівня. У восьми регіонах, де проходили вибори до законодавчих зборів, представники провладної партії "Єдина Росія" лідирують, але в більшості випадків результат не дотягує до 50%.

Хоча в самій партії вважають вибори успішними, незалежні експерти говорять про провал ЄР. Найбільш неприємним сюрпризом для "Єдиної Росії" стала нищівна поразка на виборах мера Іркутська: висуванця-"єдинороса" більш ніж удвічі випередив кандидат від КПРФ Віктор Кондрашов.

У "Єдиній Росії" вже визнали поразку свого кандидата. Голова вищої ради партії Борис Гризлов заявив, що програші в деяких районах і на рівні невеликих міст партії "навіть потрібні". "Ми з'ясовуємо причини, чому так сталося, тому це на руку партії влади", - резюмував спікер.

Іркутськ не єдине місто, де ЄР зазнала поразки. Вже відомо, що в невеликому містечку Кедровий Томської області лікар-хірург місцевої лікарні Леонід Зварич набрав 52,9% голосів, кандидат від "Єдиної Росії" Євген Лібрехт - 33,9%. Не змогли "єдинороси" обійняти мерські крісла і в чотирьох містах Середнього Уралу.

У всіх восьми регіонах, де обирали регіональних парламентів, ЄР лідирує: у Хабаровському краї партія отримала, за попередніми даними, 48,41% (на другому місці комуністи - 18,77%, на третьому "Справедлива Росія" - 14,81% і на четвертому ЛДПР - 13,96%).

Найкращий результат у провладної партії влади в Ямало-Ненецькому окрузі. Щоправда, тут оброблено близько 13% голосів. За цими даними, ЄР набрала 72,11%. На другому місці ЛДПР - 11,43%. Комуністи (6,91%) і "есери" (6,25%) поки що не долають 7% бар'єр.

Утім, у всіх інших регіонах "єдинороси", хоча випередили своїх суперників, не набрали і 50% голосів.

У "Єдиної Росії" вже заявили, що попередніми результатами залишилися задоволені. За словами Гризлова, якщо порівнювати результати, то в різних суб'єктів та містах ЄР отримала підтримку в півтора-два рази більше, ніж на минулих регіональних виборах.

Дійсно, якщо порівнювати результати партії в більшості з цих регіонів з тими, які партія отримувала тут у 2004, 2005 і 2006 роках, то ЄР скрізь суттєво покращила результати.

У той же час за ці роки політична система істотно змінилася, і сама "Єдина Росія" стала вважати пристойним результат не менш ніж у 50%. Незалежні експерти називають результати ЄР провалом.

"Якщо враховувати ту істеричну кампанію, яку провела "Єдина Росія", то на цьому тлі плачевні результати - це практично всюди менше 50%", - заявив керівник регіональних програм "Фонду розвитку інформаційної політики" Олександр Кінєв.

За його словами, вибори показали, що зараз відбувається зміна суспільних настроїв.

"Суспільство виходить з анабіозу. Зачистив політичне поле до мінімуму, влада отримала результат у чистому вигляді", - пояснив експерт. Він назвав приклад Іркутська показовим у цьому плані, і підкреслив, що "це не локальний випадок, це тенденція".

ТСН Комментариев: 0  ::  Дата: 15 марта 2010   ::  Посмотрели: 1224  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода