Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Європа захищає титул «Вселенський» Церква і держава, Огляд ЗМІ, Помісні церкви
27 січня 2010 року депутати Парламентської асамблеї Ради Європи закликала владу Туреччини «надати Вселенському православному Патріархові в Стамбулі свободу обирати для використання прикметник "вселенський"».

Даний заклик міститься в резолюції 1704 «Свобода релігійних й інших людських прав немусульманської меншини в Туреччині і мусульманської меншини у Фракії (Східна Греція)».

У початковому тексті резолюції, підготовленому французьким депутатом Мішелем Уно, відносно Константинопольського Патріарха використовувалося формулювання «Грецький Патріарх в Стамбулі».

Проте, після втручання болгарського парламентарія Лучезара Тошева, який заявив про неправомочність і неісторичність такого іменування, ПАРЄ змінила слово «грецький» на «вселенський» і закликала владу Туреччини визнати даний титул за Константинопольським Патріархом.

Також, за пропозицією Тошева, ПАРЄ запропонувала Туреччині погодити за Константинопольською кафедрою право на назву «Вселенський Патріархат у Стабулі».

Нагадаємо, що кілька місяців тому в інтерв’ю для американського телеканалу Патріарх Варфоломій порівняв становище своєї Патріархії у Туреччині з розп’яттям на хресті.

Таке порівняння викликало незадоволення у турецької влади, яка заявила, що вважає його невдалим.

Проте жорстке обмеження прав і можливостей Патріархату, закриття 40 років тому богословської школи на Халкі, ігнорування владою Туреччини реального положення Вселенського Патріарха у православному світі аж ніяк не дають підстав вважати становище Православ’я в Туреччині нормальним.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 14 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1023  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама