Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Пентагон більше не боїться Китай та Росію
Основною загрозою США вважає терористів і хакерів.

Росія і Китай більше не сприймаються в якості головних військових загроз для США, говориться в плані розвитку американських збройних сил на найближчі чотири роки, який фактично представляє собою нову оборонну доктрину Вашингтона.

Згідно документу, головну загрозу Пентагон вбачає в міжнародних терористичних мережах і повстанських угрупуваннях, а також в кібертероризмі, на боротьбу з якими і будуть кинуті основні сили.

Як випливає з документу, мова йде про принципові зміни військової доктрини. Якщо раніше вважалося, що збройні сили США повинні бути готові до одночасного ведення бойових дій проти регулярних армій відразу двох держав, то в новому документі про повномасштабну війну немає ні слова.

Голова Пентагону Роберт Гейтс визнав, що попередня концепція планування двох традиційних воєн була дуже обмеженою і не відображала тих реалій, з якими потім зіткнулися а
# Боротьба з тероризмом обійшлась США у трильйон доларів
мериканські військові.

Замість цього пропонується нарощувати готовність військової сили для боротьби з "набагато ширшим спектром загроз безпеці". Зокрема, основними супротивниками відтепер вважаються "регіональні агресори", неназвані "повстанські рухи", афганський "Талібан", а також "Аль-Каїда" і пов'язані з нею терористичні угрупування. А серед завдань, покладених на армію, вперше згадується "проведення контртерористичних операцій" і "забезпечення стабільності" в різних регіонах.

"У доповіді військового відомства більше немає терміну "потенційний супротивник". Нова стратегія заснована не на гіпотетичній війні з майбутнього, а на тих війнах, які ми ведемо зараз. Офіційна військова доктрина про ведення повномасштабної війни на два фронти проіснувала майже 25 років, але принесла більше шкоди, ніж користі під час бойових дій в Іраку і Афганістані", - пояснило джерело в сенаті США.

Разом з тим, як говориться в доповіді, "найближчими роками озброєні сили США стикатимуться зі все більш широким спектром загроз, які виходять за рамки традиційних крупних регіональних конфліктів, на які США орієнтувалися при плануванні з часу закінчення холодної війни".

http://gazeta.ua/index.php?id=325591 Комментариев: 1  ::  Дата: 3 февраля 2010   ::  Посмотрели: 909  
Комментарий написал(a) sunny. Опубликованно: 29 мая 2012 06:40 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
The site content is OK, very good, very interesting. By the way electronic products class article? I would like to take a second look! ThL V11Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода