Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Нова доктрина США: від війни на два фронти до операцій по усьому світу
США планують готувати армію до численних різнохарактерних конфліктів.


Нова доктрина США: від війни на два фронти до операцій по усьому світу
Пентагон більше не буде розглядати американську армію як засіб для одночасного ведення двох воєн, але планує готувати її до численних різнохарактерних конфліктів, йдеться в проекті нової стратегічної доктрини Пентагону. Проект доктрини, яку почали готувати в квітні 2009 року, буде оголошено в понеділок.

"Більше не є прийнятним говорити про великі регіональні конфлікти як про єдину або навіть основну міру для оцінки кількості та якості американських збройних сил", - зазначено в документі.

Мова йде про першу за майже 25 років зміну в стилі військового планування з боротьби в двох різних точках на підготовку сил, здатних захистити американські інтереси від цілого спектра загроз - від тероризму до кібератак.

"Далекоглядність вимагає, щоб в майбутніх конфліктах враховувалися напади з використанням засобів ураження вибухового дії та лазерною зброєю на об'єкти ведення розвідки і зв'язку, що знаходяться в космічному просторі", - наголошується в доповіді.

У Пентагоні посилаються на розвідувальні дані, які вказують на те, що терористи намагаються отримати біологічні, хімічні та ядерні матеріали, тому зброя масового знищення (ЗМЗ) залишиться загрозою в майбутньому, в силу чого буде необхідно поліпшувати засоби виявлення зброї масового знищення. "Пентагон розширить можливості протидії загрозам, сформованим ЗМЗ, активізує заходи по його забороні, перегляне вимоги до розвідки і виведе на новий рівень міжнародного співробітництва в галузі нерозповсюдження", - йдеться в плані.

Значним викликом майбутнього Пентагон вважає конфлікти, які будуть вестися в світі за ресурси, а також викликані природними катастрофами.

Оскільки нова доктрина має на увазі конфлікти в майбутньому, доповідь відзначає і необхідність більшого використання сонячної енергії, біопалива.

Що стосується нинішніх конфліктів, то основним у Пентагоні вважають війну в Афганістані, де визнано доцільним більше використання вертольотів. "Оскільки операції в Афганістані набирають обертів, буде потрібно більше вертольотів для того, щоб постачати коаліційні сили у віддалених районах", - йдеться в проекті доповіді.

Ці нові віяння у військовому плануванні будуть відображені в оборонному огляді, який готується раз на чотири роки за дорученням конгресу США.

Попередня версія цієї доповіді була оголошена в 2006 році, але, на думку експертів, з тих пір світ дуже сильно змінився. У попередній версії, повідомляє CNN, основний наголос робився на широкомасштабну війну з Китаєм (без використання ЗМЗ), з огляду на зростання напруженості у відносинах пекінського уряду з Тайванем. Наголос робилося також на підвищення ролі військ спеціального призначення в Іраку і Афганістані.

У новій же версії як і раніше вказано на погрози з Китаю, але йдеться також про необхідність захиститися від зростаючої загрози кібератак. При цьому немає прямої вказівки на причетність Китаю до участі дій проти Пентагону у кіберпросторі.

Військову доктрину представлять одночасно з проектом бюджету на 2011 рік. Міністр оборони Роберт Гейтс, за даними джерел у Пентагоні, попросить на військові потреби 708 мільярдів доларів. Це на 44 млрд більше, ніж у бюджеті 2010 року. У цю суму включені витрати на ведення військових дій в Іраку і Афганістані.

ТСН Комментариев: 0  ::  Дата: 1 февраля 2010   ::  Посмотрели: 784  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода