Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Брифінг народних депутатів Співаковського, Гордєєва,Креміня, щодо розгляду парламентом проекту ЗУ “Про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” (щодо працевлаштування випускників)
Сьогодні у Верховній Раді України відбувся брифінг народних депутатів України Олександра Співаковського, Андрія Гордєєва та Тараса Креміня, на якому нами, як авторами, було висловлено позицію щодо ситуації, пов’язаної з розглядом 26 січня 2016 року проекту Закону України № 3312 від 09.10.2015 “Про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” (щодо працевлаштування випускників).

Нагадаю, що нормами цього закону передбачається скасування діючого на сьогоднішній день обов’язкового відпрацювання випускниками медичних вишів протягом трьох років після їх закінчення на визначених МОЗ посадах.

Під час брифінгу я і мої колеги висловили своє нерозуміння позиції тих депутатів, які голосували проти скасування цього залишеного нам у спадок від радянських часів атавізму та залишення чинною існуючої системи феодального рабства.

Я наголосив на тому, що примусова праця ніколи не була ефективною. І насильно направляючи молодого лікаря після випуску до віддаленого населеного пункту з мізерною зарплатою та без жодних умов для проживання ми не зможемо чекати від нього ефективної та відданої роботи. Особисто я, наприклад, не порадив би своїм товаришам звертатись до такого лікаря.

Місцева ж влада та голова сільської ради для того щоб отримати висококваліфікованого та мотивованого фахівця, напевне, перш за все має створити умови для його роботи та проживання – надати житло, опалення цього житла, земельну ділянку в кінці-кінців, забезпечити приміщенням для розміщення лікарні та сприяти у забезпеченні її роботи.

Проте цього чомусь ніхто не хоче роботи. А навіщо, якщо фахівця і так дадуть. До того ж безплатно. А про якість його роботи говорити вже не доводиться.
І не треба забувати про те, що наявність можливості вирішувати питання про те хто і куди буде розподілений, надає просто безмежні можливості для особистого збагачення особі, яка таке рішення приймає.

Тому ми щиро попросили наших колег про те, щоб змінили свою точку зору та проголосували “ЗА” прийняття законопроекту № 3312. Щиро дякую за підтримку!
 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 января 2016   ::  Посмотрели: 6300  
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн