В Держприкордонслужбі суттєво збільшили грошове забезпечення особового складу

     

20 травня, на засіданні РНБО України Президент України висловив своє занепокоєння з приводу того, що грошове забезпечення прикордонників значно нижче, ніж у військовослужбовців Збройних сил та Національної гвардії.

В наслідок копіткої роботи керівництва відомства, Адміністрації Президента, Уряду та міністерства фінансів, а також Бюджетного комітету та Комітету Верховної Ради з питань оборони та національної безпеки вдалося знайти механізм та відпрацювати невідкладні заходи по ліквідації цієї диспропорції. Вже у перших числах червня Адміністрація Держприкордонслужби отримала кошти для виплати особовому складу гідного грошового забезпечення.

Відтепер контрактник в прикордонному відомстві отримуватиме щонайменше 7 тисяч, а молодші офіцери близько 9,5 тисяч гривень. Фінансування підвищених виплат, поки що, здійснено шляхом проведення наближення асигнувань з кінця цього року, а також завдяки підвищенню розміру щомісячної грошової винагороди з 1 травня цього року та збільшенню розмірів премії. Мінімальний розмір нарахованого грошового для військовослужбовця за контрактом першого року служби підвищено у порівнянні з минулим роком, більш ніж у три рази.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *