Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Тимошенко хоче перетворити Україну в колонію Російської імперії, - заява
Кандидати в президенти Віктор Янукович, Петро Симоненко, Юлія Тимошенко і їх подібні, яким є чужою титульна українська нація і її держава, мають наміри перетворити Україну в колонію Російської імперії. Про це зазначено в заяві Львівського обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів війни.
Зокрема ветерани заявили про повну і незаперечну підтримку Віктора Ющенка на посаду Президента України.

«Ветеранська організація Львівської області, яка об’єднує понад 80 000 ветеранів війни, визвольних змагань і праці, досвідчених сивочолих громадян, завжди займає державницьку патріотичну позицію і послідовно її відстоює. Властиво нашою кров’ю і потом була завойована державна незалежність України, ми були її першими і основними будівничими і реально розуміємо її значення для сучасного і майбутнього поколінь української нації. Ми глибоко впевнені, що біля державного керма має бути український патріот, який всім своїм єством, досвідом своїх українських батьків і дідів буде боротись за українську Україну, за її правдиву страждальницьку історію, мову і культуру, духовність і менталітет. Президент України має бути українцем за духом і покликанням, дбати про відродження української нації, яка віками страждала від поневолення різними зайдами, гинула від непосильної праці для розквіту колоніальних імперій, втрачала кращих своїх синів і дочок у штучних Голодоморах, катівнях і ГУЛАГах, у їх несправедливих загарбницьких війнах», – зазначено в заяві.

Окрім цього, в заяві зазначено, що «кандидати в президенти Віктор Янукович, Петро Симоненко, Юлія Тимошенко і їх подібні, яким є чужою титульна українська нація і її держава, мають наміри, як це видно з їх бездарних програм, перетворити Україну в колонію Російської імперії, в нову провінцію Малоросію, відкинути розвиток української нації на десятки років назад. Це може стати непоправною трагедією для української нації, а для всього людства великою культурною втратою і зростанням напруження і неспокою, яку йому несуть новоявлені кремлівські «собіратєлі» чужих земель злочинної імперії зла. Без поглинення України Російська імперія не набере такої критичної маси сили і зла, щоб знову стати загрозою людській цивілізації.

Ми протестуємо проти заяви купки комуністичних і промосковських шовіністичних діячів у ветеранському русі, що ветерани Львівщини підтримають на посаду Президента України її одвічних і генетичних ворогів, батьки і діди яких топили нашу націю в крові і нищили голодом. Це голос не наш, а колишніх колонізаторів. Ми ж виступаємо від імені всіх живих, підступно убієнних і ще не народжених наших земляків, які хотіли і хочуть жити у Процвітаючій, Заможній, Самостійній, Демократичній і Соборній Українській Державі! Слава Україні! Слава Героям!» Комментариев: 0  ::  Дата: 8 декабря 2009   ::  Посмотрели: 975  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют