Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Українка з Великобританії написала Януковичу листа про Голодомор
84-річна українка, що пережила Голодомор 1932-33 років, написала відкритого листа до президента України Віктора Януковича, у якому висловила критику щодо низки політичних кроків його адміністрації.

У листі, що його оприлюднила лондонська газета «Українська Думка», міститься заклик до Президента захищати пам’ять про мільйони українців, що померли від голоду. Марія Волкова, яка пережила голод малою дитиною на батьківщині Віктора Януковича – Донбасі, нині живе у Великобританії. Вона критикує цілу низку дій президента та його міністрів.

Проте найбільше її обурив виступ президента у Парламентській Асамблеї Ради Європи 27 квітня, в якому він заперечив, що Голодомор був геноцидом проти українського народу. Пані Волкова пише, що розмах голоду в Україні не залишає сумніву в його штучності, і підкреслює, що, за логікою президента, хтось міг би сказати, що й Голокост не був геноцидом, бо не лише євреї загинули у газових камерах.
Марія Волкова не вірить, що одержить якусь відповідь, але закликає й інших не мовчати: «Треба говорити ясно. Говорити так, як воно є, а не просто навколо».

Позиція британського депутата: лист міг би бути сильнішим.

На підставі документів, які бачив колишній голова міжфракційної групи із проблем України британського парламенту Джон Ґроґан, історик за фахом, він підтримує лист у частці, що стосується Голодомору. Він каже, що, незважаючи на жертви в інших частинах СРСР, багато специфічних обставин в Україні вказуть саме на навмисну спробу викорінити щонайменше частину населення.

Але лист пані Волкової, на його думку, міг би мати більший ефект: «Якщо ви торкаєтесь в одному листі надто багатьох проблем, це зменшує вплив одного конкретного питання. Думаю, що варто було б виокремити Голодомор як предмет дебатів, і тоді це звучало б більш могутньо, ніж коли з ним поруч іде багато інших нинішніх проблем».

http://www.dw-world.de Комментариев: 0  ::  Дата: 24 мая 2010   ::  Посмотрели: 1812  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
,