Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+«Фронт Змін» вважає, що українці переплачують за закордонні паспорти
Політична партія «Фронт Змін» вважає, що ціни на закордонні паспорти для українських громадян необґрунтовано завищені.

Координатор напрямку «Країна без корупції» УРЯДУ ЗМІН Володимир Хоменко зазначив, що монополістом поставки закордонних паспортів для громадян України є консорціум «ЄДАПС». Разом із тим, підкреслив він, «ЄДАПС» виготовляє тільки сторінку паспорта, на якій розміщується персоналізована інформація про громадянина. Вартість виготовлення цієї сторінки - 12 грн. Сам же бланк друкується на державному підприємстві ПК «Україна», де вартість друку одного бланку становить 45 грн.

Таким чином, підсумував Володимир Хоменко, вхідна ціна одного закордонного паспорта для МВС становить 57 грн. В той же час громадяни України платять за отримання документу для виїзду за кордон від 150 до 450 грн, залежно від терміну виготовлення.

«Ми вважаємо, що громадяни мають право знати, якими є реальні затрати на виготовлення закордонних документів та реальні ціни на ці документи для громадян», - зазначив Володимир Хоменко.

Він повідомив, що лідер політичної партії «Фронт Змін», народний депутат України Арсеній Яценюк звернувся до міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова з депутатським запитом. Він вимагає від МВС надати інформацію про собівартість виготовлення консорціумом «ЄДАПС» бланку закордонного паспорта і його вхідної ціну для МВС України. Депутатський запит зачитав у парламенті в п’ятницю, 18 травня голова Верховної Ради.

Арсеній Яценюк вимагає надати копії угоди між «ЄДАПС» і МВС щодо виготовлення і поставку бланків закордонних паспортів та додаткових угод до нього; вичерпну інформацію щодо собівартості виготовлення одного закордонного паспорта; інформацію про вхідну ціну для МВС паспорта, який поставляється «ЄДАПС»; інформацію про кількість виданих паспортів та отриманих за їх видачу коштів із 1 березня 2010-го до 20 травня 2010 року. Комментариев: 0  ::  Дата: 24 мая 2010   ::  Посмотрели: 2054  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
,