Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Арсеній Яценюк: «Державний бюджет на 2010 рік – бюджет Партії регіонів»
Схвалений 27 квітня і підписаний президентом України Закон «Про Державний бюджет України на 2010 рік» є фактично «державним» бюджетом Партії регіонів.

Про це заявив лідер політичної партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк, виступаючи на обговоренні Держбюджету-2010 у рамках роботи УРЯДУ ЗМІН у четвер, 29 квітня в Києві.

Виступаючи на обговоренні, лідер політичної партії «Фронт Змін» заявив, що цим бюджетом встановлюється «повне і тотальне ручне управління: ні парламент, ні парламентські комітети, ні депутати, ні, власне кажучи, Кабінет міністрів не матимуть жодного стосунку до того, як будуть витрачатись кошти. Це буде визначати тільки прем’єр-міністр і міністр фінансів».

Політик зазначив, що в бюджеті немає жодного слова про реформи, які декларувалися протягом усієї виборчої кампанії. Крім того, тези про новий курс залишилися тільки деклараціями: цей бюджет є фактично не чим іншим, як спадком попереднього уряду. «Цей бюджет є не що інше, як відображення всіх тих правил і традицій, які існують протягом останніх 10 років в українському бюджетотворчому процесі: бюджет перетворюється на приватну кишеню партії, яка при владі».

Немає в бюджеті також і обіцяного під час виборів покращення життя людей. «Ідеться про те, що соціальні стандарти будуть підвищуватись за рахунок самих же людей», - додав Арсеній Яценюк.

Він зупинився на аналізі базових індикаторів при формуванні бюджетів. За його словами, влада не матиме жодного стосунку до задекларованого в бюджеті зростанні ВВП на 3,7%, адже після минулорічного падіння на 15% та завдяки економічному зростанню в світі українська економіка сама забезпечить зростання ВВП у цих обсягах.

«Навіть та ж сусідня Росія, в якої тенденція до зростання повинна бути набагато складнішою, прогнозує зростання ВВП у 2 рази вище. Навіть, якщо ліквідувати уряд і парламент і не приймати закон про державний бюджет – у країні буде забезпечене зростання 3%. До цього уряд не буде мати жодного стосунку», - підкреслив він.

Щодо дефіциту держбюджету Арсеній Яценюк наголосив, що фактично цифри дефіциту не існує. «Те, що в бюджеті передбачено 58 млрд, – це брехня.

Тому що міністр фінансів і уряд має право за цим законом самостійно безлімітно збільшувати дефіцит держбюджету через видачі гарантій і через отримання запозичень.

Наша оцінка: до 58 млрд грн, які офіційно зафіксовані в бюджеті, ще близько 100 млрд будуть додатково дефіцитом бюджету. Тобто загальний обсяг дефіциту держбюджету становитиме близько 150 млрд грн», - зазначив він.

«Мета цього бюджету одна: витратили багато на виборчу кампанію й іншого шляху повернення цих коштів, ніж через бюджет, не знайшли. Цей бюджет аморальний», - підкреслив лідер «Фронту Змін». Комментариев: 0  ::  Дата: 8 мая 2010   ::  Посмотрели: 1634  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода