Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+«Наша Україна» візьме участь у засіданні Народного Комітету Порятунку України
Політична партія «Наша Україна» підтримує дії громадськості, спрямовані на створення широкого руху опору зраді національних інтересів і загрозі незалежності Української Держави.

«Ми переконані, що мовчання та пасивне спостереження за тим, як вчиняється злочин, рівносильне самому злочину», - йдеться у заяві.

«Наша Україна» висловлює безумовну готовність до своєї участі в роботі громадських об’єднань, метою яких є зупинити антидержавні рішення, які руйнують державний суверенітет та посягають на державну незалежність України.

Відтак, представники «Нашої України» візьмуть участь в засіданні оргкомітету Народного Комітету Порятунку України.

«Наша Україна» позитивно оцінює той факт, що ініціаторами створення Народного комітету порятунку України стали не стільки політики, скільки представники української інтелігенції, відомі громадські діячі, совість української нації. Це свідчить про те, що зрада національних інтересів, вчинена керівництвом держави і більшістю у парламенті, не залишила байдужими усі верстви українського суспільства.

«Авторитет і досвід цих людей має бути запорукою того, що діяльність Комітету не стане ареною для суперечок за лідерство і реалізації нездорових амбіцій окремих політиків, не буде спрямована на агітацію його учасників у тому, у чому вони і так переконані, – а сприятиме відновлення гарантованого чинною Конституцією України права народу самому вирішувати ключові питання життя держави», - переконані у «Нашій Україні».

«Основним у його діяльності має стати об’єднання справжніх громадян і патріотів України навколо демократичних цінностей та ідей – територіальної цілісності й суверенітету України; збереження її євроатлантичного вибору та демократичних завоювань останніх п’яти років, - йдеться у заяві. - Висловлюємо сподівання, що приклад об’єднаних дій отримає належну підтримку всього українського суспільства та його репрезентантів – студентських, молодіжних, правозахисних, екологічних та інших громадських організацій». Комментариев: 0  ::  Дата: 7 мая 2010   ::  Посмотрели: 1460  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама