Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Комітет з євроінтеграції пропонує ВР «завалити» ратифікацію
Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції пропонує відхилити як такий, що суперечить Конституції України та законам України, проект Закону «Про ратифікацію Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України» (реєстр. № 0165).

Як повідомили в комітеті, сьогодні, 26 квітня, відбулося позачергове засідання Комітету ВР з питань євроінтеграції, на якому було розглянуто низку законопроектів, що стосуються Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України.

Члени комітету, які взяли участь у засіданні, одноголосно прийняли рішення запропонувати головному комітету - Комітет ВР у закордонних справах - рекомендувати Верховній Раді України відхилити як такий, що суперечить Конституції України та законам України, проект Закону «Про ратифікацію Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України» (реєстр. № 0165).

Під час обговорення зазначеного законопроекту, члени комітету відзначили, що підписання угоди порушує цілу низку матеріальних та процесуальних правових норм. Зокрема, на думку членів комітету, угода суперечить статті 17 Конституції України, якою на території України забороняється розташування іноземних військових баз.

Також, члени комітету відзначили, що Президент України, підписуючи зазначену угоду, порушив статтю 20 Закону України «Про міжнародні договори України», відповідно до якої міжнародні договори України можуть бути пролонговані відповідно до умов, визначених самим договором. Положеннями чинної Угоди між Україною та РФ про статус та умови перебування ЧФ РФ на території України передбачається можливість її пролонгації лише на п’ятирічний період (а не на 25 років, як передбачає підписана в Харкові 21 квітня ц. р. угода).

Крім того, члени комітету одноголосно прийняли рішення запропонувати головному комітету рекомендувати Верховній Раді України прийняти в цілому проекти постанов Верховної Ради України «Про неприйнятність Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України» (реєстр. № 6332) та «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування можливого складу злочину в діяннях Президента України ЯНУКОВИЧА В.Ф. та посадових осіб Кабінету міністрів України при укладанні та підписанні Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту РФ на території України» (реєстр. № 6333), внесені народними депутатами Борисом ТАРАСЮКОМ та Олегом БІЛОРУСОМ

УНИАН Комментариев: 0  ::  Дата: 26 апреля 2010   ::  Посмотрели: 2967  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют