Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Резолюція Ради політичної партії «Фронт Змін» щодо захисту державного суверенітету та незалежності України
Новообраний президент України за 50 днів свого правління двічі здав національні інтереси.

Спочатку в США Віктор Янукович послабив зовнішньополітичну позицію України, віддавши всі запаси стратегічного урану України.

Згодом у Харкові було підписано угоду, згідно з якою за середньоєвропейську ціну на газ майбутні покоління українців розрахуються незалежністю.

«Фронт Змін» завжди виступав за активну позицію України у взаєминах зі стратегічними партнерами та сусідами. Але в Харкові за ілюзорні економічні преференції президент України віддав частину державного суверенітету.

Уже очевидно:

• Віктор Янукович є поганим перемовником на зовнішній арені. Поспіхом підписані домовленості явно більш вигідні російській стороні. Згідно з ними, Чорноморський флот в Україні може залишитися практично назавжди, а механізмів денонсування цих домовленостей в угоді не передбачено.

• Нова влада не здатна захистити інтереси України. Здача позицій щодо Чорноморського флоту значно послаблює позицію України в усіх інших сферах політики та економіки.

• Здійснюється розворот зовнішньої політики на 180 градусів, а євроінтеграція остаточно переходить в розряд декларацій.

• Віктор Янукович не став гарантом Конституції України. Він не мав права підписувати рішення щодо продовження терміну перебування іноземного флоту. Стаття 17 Конституції України прямо забороняє розміщення іноземних військових баз на території нашої держави.

• Віктор Янукович так і не став президентом всієї України. Внаслідок його суперечливих рішень поглиблюється розкол України. Якщо раніше між «помаранчевими» та «біло-синіми» існувало чітке розмежування, то сьогодні воно перетворилося на прірву.

Глава держави вже вніс до парламенту для ратифікації підписану ним Угоду про перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України. Політична партія «Фронт Змін» вважає, що цим президент власноруч підписав собі політичний вирок.

Партія «Фронт Змін» засуджує підписані в Харкові угоди. Ми закликаємо українців висловити свою громадянську позицію проти цих домовленостей. «Фронт Змін» оголошує початок збору підписів під зверненням до депутатів Верховної Ради не ратифіковувати їх.

Згідно з Конституцією України, єдиним джерелом влади і носієм суверенітету є народ. Ми переконані, що на наступних виборах влада, яка представляє минуле, піде в небуття. До державного керма стануть нові сили, які забезпечать суверенітет України та європейський вектор її розвитку. Комментариев: 0  ::  Дата: 25 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1261  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют