Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+«Наша Україна» закликає громадськість до активного спротиву - відозва
Президія політради «Нашої України» на сьогоднішньому засіданні ухвалила відозву до українського народу з приводу Харківської угоди, в якій заявила, що партія буде всіма засобами у Верховній Раді та поза парламентом протидіяти ратифікації злочинної угоди. Разом з тим, «Наша Україна» закликала до широкого спротиву весь український народ, всіх патріотів України.

«Як європейська демократична нація ми маємо продемонструвати, що не купка політиканів, а народ вирішує долю власної країни», - наголошується у відозві. Пропонуємо повний текст відозви.


До всіх громадян Української держави

Україна в небезпеці!


21 квітня 2010 року в Харкові Президент Янукович підписав ганебну Угоду, яка увічнує перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України.

Цим вчинком нинішня влада позбавила себе права називатися українською, бо дала згоду на окупацію і фактичне відторгнення частини української території. Президент Янукович поступився незалежністю та суверенітетом нашої держави, які він принародно присягав берегти і захищати.

Відкрито шлях до громадянського протистояння, яке загрожує Україні розколом і втратою територіальної цілісності. Перед українською нацією на повний зріст постала загроза втрати державності!

Зрадницький вчинок влада видає за економічне благо – зниження ціни на російський газ. Не даймо ввести себе в оману! Жодна країна не платить суверенітетом за газ чи нафту, не міняє свободу на хліб. Присутність іноземних військ на українській землі – це національне приниження!

Віримо, що патріотизм допоможе усім нам усвідомити - заради прибутків кількох олігархічних кланів Президент Янукович стирає Україну, як націю і державу, з карти світу. Нас повертають у бездержавне минуле, за яке нація заплатила Голодомором, терором, асиміляцією.

Те, що сталося – не випадкова помилка. Йдеться про послідовну, цілеспрямовану, розроблену в чужій столиці політику підпорядкування українських національних інтересів російським. Складові сценарію очевидні.
Нищиться все, що робить нас українцями: мова, культура, історична спадщина. Відбувається здача національного інформаційного простору, триває наступ на українську освіту.

Нас перетворюють у колонію економічно: Росії передаються стратегічні підприємства, контроль над атомною енергетикою та газотранспортною системою. Україну втягують в митний союз та єдиний економічний простір.
Здійснення цього антиукраїнського сценарію стане вироком нашому європейському вибору, нашим сподіванням на вільну, сильну і справедливу Україну.

Українське суспільство шоковане змовою, яка за його спиною відбулася у Харкові. Український народ не уповноважував владу на такі дії, Конституція України їх забороняє. Наш обов’язок - відвести загрозу від Батьківщини!
«Наша Україна» буде всіма засобами у Верховній Раді та поза парламентом протидіяти ратифікації злочинної угоди і закликає до широкого спротиву весь український народ, всіх патріотів України.

Ми закликаємо місцеві ради всіх рівнів дати належну оцінку діям влади. Закликаємо всіх громадян України підтримати акції на захист незалежності. Разом станемо на захист національної гідності і волі.

Як європейська демократична нація ми маємо продемонструвати, що не купка політиканів, а народ вирішує долю власної країни. Ми захистимо свободу і незалежність України! Комментариев: 0  ::  Дата: 22 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1564  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода