Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Ющенко: Україна перейшла у формат російського «стратегічного холопа»
Україна з учорашнього дня перейшла в категорію стратегічного «російського холопа». Так прокоментував результати харківських домовленостей Януковича та Медведєва лідер «Нашої України», Президент України 2005-2010 рр. Віктор Ющенко в інтерв’ю 5 каналу.

Він називає зниження ціни на газ за рахунок продовження базування ЧФ РФ на території України капітуляцією. «Взамін дешевого газу, який економічно дискредитує країну, який відкидає нас від конкурентних можливостей, який залишає неконкурентну економіку в тому забутті, в якому вона є, – на другу шальку терезів ставлять найсвятіше для кожної нації – суверенітет та незалежність. Мені такий обмін не зрозумілий», - заявив Ющенко.

На його думку, питання безпеки ніколи не може дорівнювати питанню економічної доцільності – це дві різні категорії. «Соломою треба платити, але бути незалежними. Розуміти, що це святість», - наголосив лідер «Нашої України». - Тому, коли з великим апломбом сповіщають про досягнення щодо низької газової ціни в обмін на військову окупацію, я не можу вітати таких домовленостей ні як громадянин, ні як політик».

Ющенко наголосив, що такі домовленості, в першу чергу, порушують Основний закон, адже стаття 17 Конституції України має імперативну норму, яка не обговорюється ні Президентом, ні депутатами: «На території України не допускається розташування іноземних військових баз».

«Конституція – це хрестоматія існування нації. Очевидно, пам’ятаючи історію 20 століття, коли ми 5 разів втрачали українську незалежність, я думаю, що не треба нагадувати, з якого боку ця незалежність забиралася», - відзначив Ющенко.

Щодо ймовірності двохсторонньої ратифікації в Думі та Верховній Раді України україно-російського договору, Віктор Ющенко заявив, що лише завдяки об’єднаним зусиллям інтелігенції, політиків, громадськості, журналістів цього можна не допустити.

«Я за стабільність в Україні, але є речі і цінності, втративши які, непросто дати відповідь на питання: який сенс твого життя, чи твоїх дітей», - наголосив лідер «Нашої України».

Віктор Ющенко звернувся до політичних сил: «Поховайте партійні прапори, - власне, це не об’єднує. Вас повинна об’єднувати базова наша цінність – суверенітет України, який так тяжко 300 років ми виборювали», - додав він.


 Комментариев: 6  ::  Дата: 22 апреля 2010   ::  Посмотрели: 980  
Комментарий написал(a) Тётечка. Опубликованно: 22 апреля 2010 16:30 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 0
Комментариев: 83
ICQ: --
Пусть сам себе скажет спасибо Будет холоп номер один

Комментарий написал(a) оленка. Опубликованно: 22 апреля 2010 17:19 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
А він знов про шароварщину!..

Комментарий написал(a) admin. Опубликованно: 22 апреля 2010 17:21 в новости


Группа: Администраторы
Новостей: 32191
Комментариев: 297
ICQ: 6399177
А вы мадам все сарафаны с серпом и молотом!.....

Комментарий написал(a) олэнка. Опубликованно: 23 апреля 2010 21:23 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
А Вы, Админ, как я понимаю, тоже родом из СССР? Чи з Камчатки? Чем же Вам еще юнцу в то время успел насолить великий и могучий? Такое впечатление, что Вы родились уже с чувством недовольства. Ведь есть,что сравнить. Тогда то мы и жили! А сейчас: в олигархах копаемся. Каков получче, подобрей.

Комментарий написал(a) admin. Опубликованно: 23 апреля 2010 21:40 в новости


Группа: Администраторы
Новостей: 32191
Комментариев: 297
ICQ: 6399177
Я могу уважаемая сказать тоже самое и про вас... Однако... удержусь ибо смысла не вижу.
Я в отличии от вас живу будущим, а вы как та старая дева все первую любовь вспоминаете!

Комментарий написал(a) олэнка. Опубликованно: 23 апреля 2010 22:44 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Старый-нестарый. Все относительно. Зрелость-не старость. Но старость всех ждет доживших. И это тоже счастье-иметь возможность сравнить эпохи. И тут уж никакого обмана и внушения. Достаточно сравнить Советскую Украину и Нэзалэжну Украйину. Из этого и выводы... Ничего сложного. А первую любовь советую не забывать. Если только это любовь!..Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее