Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Парубій: Янукович не український президент, а «малоросійський губернатор»
«Важко навіть уявити собі, на які ще стратегічні поступки у питаннях державного суверенітету та національної безпеки готовий піти режим Януковича в обмін на тимчасові знижки на газ для наближених олігархів».

Так прокоментував слова російського президента Дмитра Медведєва про необхідність «зробити кілька важливих кроків, щоб дійсно повернути наші відносини в річище стратегічних і партнерських» народний депутат, член політради «Нашої України» Андрій Парубій.

Він нагадав, що в обмін на прихильність Кремля нова влада уже зробила кілька кроків у напрямку до подальшої русифікації українського інформаційного та освітнього простору, а також завзято взялася за згортання процесу відродження національної пам'яті, який впроваджувався зусиллями попереднього президента Віктора Ющенка.

«Скасування іспитів з української мови для бакалаврів, наполегливе витискання із процесу незалежного тестування випускників шкіл, припинення перекладу державною мовою телевізійних сюжетів на першому національному, скасування судами, до юрисдикції яких це не належить, Указів президента Ющенка про присвоєння звання Героя України низці самовідданих борців за її незалежність, за одночасного вшанування лідера руху із показовою назвою «Російськомовна Україна» – усе це відверта демонстрація того, що Віктор Федорович є не українським президентом, а «малоросійським губернатором». Тому, вочевидь, він і шукає підтримки за кордоном, а не у власного народу – наголосив Парубій.

Він переконаний, що сьогодні російська сторона отримала чергові символи вірності: скасування Указу про присвоєння звання Героя України заклятому ворогу російської окупації – Роману Шухевичу та дозвіл на безперешкодну трансляцію на території України рупорів неоімперської пропаганди Кремля – каналів "РТР Планета", TVCI та інших. При цьому білоруський канал, можливо, через «фронду» Лукашенка до Росії, такого дозволу з формальних причин не отримав.

«Рішення Нацради з питань телебачення та радіомовлення щодо допуску в український простір засобів російської державної пропаганди – недалекоглядний та безвідповідальний крок. Українські ЗМІ за останні п’ять років перестали бути агітаторами і пропагандистами – і в плані маніпуляції і поширенні відвертої неправди не можуть змагатися з російськими. Політика Нацради при Президентові Ющенку була засобом захисту національних інтересів і сприяла становленню національного інформаційного простору, вільного від беззастережної і безсоромної пропаганди. Члени Нацради, які нині відмовляються від такої політики, мають усвідомлювати ціну свого рішення», - підкреслив народний обранець.

Парубій вважає, нині усе відбувається на тлі встановлення контролю влади над ключовими засобами масової інформації в Україні, призначення на ключові посади в державних ЗМІ людей, які не приховують, що їм «чуже все українське». «Нашоукраїнець» наголошує, що партія влади готує чергові кроки з обмеження простору діяльності української мови. Це і ініційований Колесніченком та Ківаловим закон про переведення на російську судочинства, і наміри скасування обов'язкового дубляжу державною мовою іноземних фільмів тощо.

«То яких ще поступок хоче пан Медведєв, і яким буде воно – оте «стратегічне партнерство»? Чи може йдеться про фактичне повне повернення України у статус російської колонії?, - запитує Парубій.

Він підкреслив, що це можливо навіть за збереження бутафорної української незалежності із президентом "російськомовної України" на чолі.

«До речі, можливо, саме у цьому контексті слід розглядати і вибір місця зустрічі двох президентів: ним став не Київ – столиця української незалежної держави, а Харків – місто, в яке після захоплення України в 1919 році більшовиками було перенесено столицю такої ж бутафорної УСРР», – підсумував політик.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 21 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1063  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода