Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Президент порушив закон про НБУ, звільнивши членів Ради Нацбанку
Своїм указом від 16 квітня №545 про звільнення членів Ради Національного банку України, зокрема Арсенія Яценюка, Президент України Віктор Янукович порушив порядок формування Ради НБУ.

Відповідно до статті 10 Закону «Про Національний банк України» строк повноважень члена Ради НБУ становить 7 років. Припинення повноважень членів Ради відбувається у зв’язку з закінченням строку їхніх повноважень або в разі:

а) власного бажання, за умови подання письмової заяви;

б) припинення їхнього громадянства або виїзду за межі України на постійне місце проживання;

в) набрання законної сили обвинувальним вироком суду у скоєнні кримінального злочину;

г) смерті або на підставі рішення суду про оголошення особи померлою або визнання безвісно відсутньою.

Арсеній Яценюк був призначений членом Ради НБУ Указом Президента України від 25 вересня 2006 року, і жодна з наведених підстав не може бути причиною його звільнення із займаної посади. Таким чином, повноваження Арсенія Яценюка як члена Ради Нацбанку закінчуються 25 вересня 2013 року.

Згідно з цим законом, Президент України також може достроково припинити повноваження призначеного ним складу Ради НБУ в разі оголошення їй недовіри у зв'язку з тим, що виконання Основних засад грошово-кредитної політики за підсумками року не забезпечило стабільність грошової одиниці України.

У цьому разі Президент України зобов'язаний звільнити своїх представників та призначити новий склад Ради Національного банку. Проте Віктор Янукович не висловлював недовіри до призначеного ним складу ради НБУ. Це підтверджується відсутністю такого Указу, а також тим, що в складі цієї Ради залишився Валерій Геєць, призначений Указом Президента від 28 лютого 2005 року.

Арсеній Яценюк заявляє, що цей крок свідчить про прагнення нової влади до монополізації усіх сфер життя країни. «Вони критикували попередній уряд за непрофесійність та друкування грошей. При цьому серед новопризначених членів Ради є люди, які не мають досвіду вирішення тих надважливих питань, які віднесено до компетенції Ради Національного банку України. Цей крок можна пояснити тільки одним: бажанням привести до НБУ своїх людей, аби прибрати до рук друкарський станок Нацбанку», - підкреслив він.


Прес-служба
політичної партії «Фронт Змін»
 Комментариев: 0  ::  Дата: 19 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1258  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама