Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Президент України: Плануючи розвиток підвідомчих територій, губернаторам варто не лише розраховувати на державний бюджет, а й активно залучати інвестиції
15 квітня під час наради з головами обласних державних адміністрацій, де розглядалися питання соціально-економічного розвитку регіонів, Президент України Віктор Янукович зазначив, що плануючи розвиток підвідомчих територій, губернаторам варто не лише розраховувати на державний бюджет, а й активно залучати інвестиції.
"Ми йтимемо шляхом створення муніципальних фондів, надання муніципальних кредитів", - наголосив Глава держави і доручив Першому заступнику Глави Адміністрації Президента Ірині Акімовій та прем'єр-міністру Миколі Азарову активізувати роботу зі створення державної інвестиційної компанії.

"Щоб ми надали регіонам кредитні лінії, визначили програми розвитку регіонів, визначили пріоритети - об'єкти інфраструктури, соціальні об'єкти, будівництво шляхів. Ми повинні створити довгострокові програми і підготувати фахівців, які мали б можливість і вміли б працювати з інвестиціями", - підкреслив Віктор Янукович.

"Але, безумовно, бюджет є і буде головним інструментом подолання кризи, наслідків непрофесійного управління економікою попереднім урядом та відновлення економічного зростання у поточному році", - зазначив Президент, додавши, що повинні бути відпрацьовані програми розвитку регіонів.

"Вони повинні бути обов'язковою складовою програм невідкладних заходів з подолання кризових явищ, а потім і програм соціально-економічного розвитку регіонів з 2011 року. Я хотів би побачити графік прийняття цих програм у регіонах", - сказав Віктор Янукович, зауваживши, що у розробці цих програм активну участь повинні взяти урядовці.

Президент також сказав, що подібні програми мають бути розроблені і для промислових підприємств, комплексів. Комментариев: 0  ::  Дата: 18 апреля 2010   ::  Посмотрели: 960  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама